بازی پابجی چیست ؟ ۷۴ تا ازترفندهای پایجی موبایل و کامپیوتر

بازی پابجی چیست ؟

پابجی چیست و چه عوارضی دارد ! یا میدان جنگ بازیکنان برای افرادی که دوست دارند آن را محترم نگه دارند ، در کف زمین بسیار آسان است ، اما یک نمونه معمولی از بازی بسیار عمیق تر از آن است که به نظر می رسد.

این صفحه وب نشانگرهای Pubg به عنوان تنهایی از همان شدت ممکن ، از توصیه های تازه کار pubg گرفته تا یک کتابچه راهنمای برتر برای ورزش ، مقابله خواهد کرد بازی کامپیوتری چگونه ساخته می‌شود ؟.

بازی پابجی چیست ؟ ترفندهای پابجی به همرا ۷۴ تا از بهترین نکات طلایی بازی :

نحوه کار میدان های جنگ و راهی برای زندگی برای گفتن داستان تا زمان ترک بازی
پیشنهادات و نکات بسیار کمی وجود دارد که ارزش دانستن آنها برای pubg بسیار زیاد است ، ما تصمیم گرفتیم یک لیست بزرگ از آنها را درست در اینجا جمع کنیم ، آنها را به دسته های مربوطه تقسیم کنیم تا بتوانید از قبل دور بزنید ، یا به سادگی در سرگرمی خود مرور کنید.

بازی پابجی

زودتر از غواصی اگرچه ، ارزش دارد که تقریباً روشی برای نزدیک شدن به مسابقات pubg به طور کلی صحبت کنید ، به ویژه اگر تازه وارد هستید یا به سادگی می خواهید کمی در مورد بازی تحقیق کنید. مقاله سایت xda-developers

میدان های نبرد چگونه کار می کند

pubg همیشه تیرانداز منظم شما نیست. هدف این است که زنده بمانیم ، دیگر برای این که بیشترین کشته ها را به دست آورید – در واقع شما می توانید بدون گرفتن حتی یک پیروز شوید – بنابراین استراتژی تیرانداز معمولی شما باید پیشرفت کند.

به اصطلاح ، متای پیروزمندانه ، پنهان کاری است. در واقع ، بسیاری از بازیکنان با بالاترین رتبه که قصد شرکت در مسابقات آینده را دارند ، واقعاً به تکنیک های “جالب” خفا بستگی دارند ، مانند پنهان کردن در قایق ها ، تا آنها را تا آخرین جنگ مسلحانه کنار بگذارند. . بحث این است که بقیه علاوه بر این ، افراد مختلف را نیز خواهند کشت ، پس چرا خود را در معرض تهدید قرار می دهیم؟

عمده
اما این داستان کامل نیست – مبارزه ، برای شروع ، یک دستورالعمل فوق العاده است. مکانیک های جنگ pubg کمی عجیب است و شناختن آنها تمایز گسترده ای را در مورد 10 موقعیت نهایی 10 پیروزی ایجاد می کند.

به همین ترتیب ، کشتن های میان بازی یک روش عالی برای بردن ابزارهای خود از قابل قبول به نفیس است. و در پایان ، در صورتی که مورد پنهان شدن در بوته ای قرار بگیرید ، به شما کمک می کند راه شلیک به تنها شخصی که شما را تعیین کرده است را درک کنید.

عوارض بازی پابجی

به طور کلی با جریان تفریح ​​همراه باشید به نوعی به شرح زیر است تا بدانید پابجی چیست چه بازی کامپیوتری بخریم :

شما در هواپیما تخم ریزی خواهید کرد و می خواهید جایی را برای فرود انتخاب کنید. ما یک کتابچه راهنمای اختصاصی در مورد مکانهای خوب غارت pubg در erangel و miramar ، و همچنین صفحات منحصر به فرد در نقشه erangel و نقشه miramar ، نیز ارائه کرده ایم ، با این حال مدل مختصری که در اینجا باید آن را حفظ کنید ، مناطق بازدید کننده مانند شهرهای بزرگ و شهرها را پیدا کنید و یک مکان کوچک امن را برای غارت چند اسلحه و سیستم در شخصی خود کشف کنید.
سپس ، در حالی که آماده هستید (یا چیزهایی را برای غارت قبل از شروع به نزدیکی منطقه الکتریکی به پایان می رسانید) ، رفتن به جایی است که دایره سفید وجود دارد. شما می خواهید عوامل ایمنی برای آرامش ، غارت ، و محافظت از خود را در کنار راه پیدا کنید ، در حالی که شرکت کننده به تدریج افت می کند ، تا زمانی که ترجیحاً به 10 یا 15 بازیکن آخر برسید www.iphonehacks.com .
در آن مرحله ، بیشتر استراتژی های مردم از پنجره خارج می شوند ، اما امیدوارم که در آن قسمت نهایی این صفحه وب بیشتر در دسترس باشد ، جایی که ما در حال حاضر از لحاظ مواد مفید برای اوایل و اوقات فراغت موثر نیستیم ، اما چند توصیه پیشرفته برای پیروزی در آخرین مبارزه تا مرگ.
به وضوح موارد اضافی به سادگی موارد فوق وجود دارد که توصیه های ما در زیر می تواند به آنها کمک کند.

:: 20 بازی ویدیویی درجه یک xbox one که ممکن است هم اکنون انجام دهید

ترفندهای بازی پابجی

1
جلو بروید تا کمی سریع تر شیرجه بروید – اما مطمئن شوید که قبلاً مکان تعطیلات و برنامه پشتیبان را در ذهن داشته اید!
نکاتی برای مبتدیان pubg برای مطالعه مناطق جنگی
pubg می تواند کمی طاقت فرسا باشد ، به خصوص برای مبتدیان ، بنابراین در اینجا خلاصه ای از اصول اساسی که می خواهید درک کنید وجود دارد – و چند مورد مفید که به واقع به شما کمک می کند تا با آن کنار بیایید – قبل از اینکه ما در تکنیک های برتر شروع کنیم.

آشنایی با موارد ضروری: تنظیم و کنترل های اساسی

 1. فراموش نکنید که اسلحه خود را کنار بگذارید (کلید x روی لپ تاپ) ، این بدان معناست که می توانید شش درصد سریعتر دویدید.
 2. در قبل از تفریح ​​، کفش های خود را در بیاورید! راه رفتن با پای برهنه همان سرعت راه رفتن با کفش است ، با این وجود در اکثر سطوح به خصوص ساکت و آرام هستید.

سه. برای سوخت گیری ، ماشین می خواهد کاملاً ساکن باشد ، اما شما هنوز هم می توانید از طریق اتومبیل با کلیک راست روی قوطی برای موجودی خود ، سوخت گیری کنید.

4- همیشه از نشانگرهای نقشه استفاده کنید و هنگام حضور در خدمه با راهنمایی های خاص (اعداد و همچنین شمال / جنوب / شرق / غرب) در تماس باشید.

 1. شما می توانید در چت صوتی این ورزش باقی بمانید ، اما چت خود را در مهمانی جشن تولد تنظیم کنید – موثرترین اوقات – بعضی اوقات ممکن است از گروه های دشمن که فراموش کرده اند چت های خود را به صورت غیر علنی فراموش کنند ، گوش فرا دهید.
 2. فراموش نکنید که هزینه آتش خود را با استفاده از کلید b یا روی d-pad کنسول بگذارید.
 3. دو نوع وجود ندارد ، اما 3 نوع هدف گذاری وجود دارد. کوره ران ، یک مفصل ران شکن دقیق دقیق (نگه داشتن دکمه مناسب ماوس) و هدف قرار دادن نقاط مورد علاقه (“تبلیغات” ، با زدن دکمه سمت راست ماوس). همچنین می توانید تنظیمات را مبادله کنید.
بازی پابجی نکات طلایی
 1. شهرهای عظیمی که در زیر مسیر پرواز قرار دارند مکان های پر خطر برای شروع هستند ، اما معمولاً غنیمت بیشتری دارند. برای موفقیت رضایت بخش ، خوشه های کوچک ساختمان را درست در آستانه دامنه چتربازی پیدا کنید ، یا از یکی دیگر از تکنیک های موقعیتی دقیق تر برای به دست آوردن غنیمت بهتر استفاده کنید ، که در مقاله نقشه erangel ما پیدا خواهید کرد.
 2. مهمترین چیزهایی که شما باید در اسرع وقت کشف کنید جالبترین تفنگ های اسلحه ای (ars) ، یک کوله پشتی ، جلیقه ضد گلوله ، موارد بازیابی و کلاه ایمنی – مرحله بالاتر برای این ابزارها ، بالاتر.
 3. تمام درهای این ورزش بسته است. اگر دری باز باشد ، کسی آنجا بوده است. اگر در را باز بگذارید ، به بخشی می گویید که آنجا نیز بوده اید.
 4. ممکن است آسیب سقوط داشته باشد ، که اتفاق می افتد از اطراف دو طبقه پریدن ، با بیشتر آسیب رسیدن به سقوط.
 5. درصورتی که شومینه را از فاصله دور کنید و نمی دانید از کجاست ، متمایل عبور نکنید – فقط خود را اردک نشسته درست در چشم دید دشمن می کنید. درعوض ، زیگ زاگ بزنید و دو سرعت بزنید تا جایی که به گاوچران برسید و خط دید را خراب کنید. فراتر رفتن از پیشانی تپه و همینطور “پنیر کردن!” کلاسیک برای این فوق العاده است. روش در اتومبیل (به راحتی مطمئناً سریع دور می شوید).
 6. قبل از غارت کردن ، دائماً ساختمانها را تمیز کنید (به جز اینکه خیلی عجله دارید). این بسیار راحت است که مردم می توانند با خیال راحت با گذاشتن غنیمت روی زمین ، احساس راحتی کنند و سپس آنها را در داخل بازگردانده شلیک کنید.
 7. در حالی که با بیش از یک دشمن می جنگید ، هر کسی را که از پا در می آورید نادیده بگیرید آنها نمی توانند بلند شوند مگر اینکه نجات پیدا کنند ، بنابراین کسانی که می توانند به شما حمله کنند را در اولویت قرار دهید.
 8. موتورها در مسافت های بزرگ با سرعت فوق العاده عمل می کنند ، اما با سر و صدای زیادی که دارند ، علاقه زیادی را به خود جلب می کنند. از آنها به طور دقیق استفاده کنید
 9. وسایل نقلیه هنگامی که به سرعت با وسایل برخورد می کنند ، از تپه ها پایین می آیند و منفجر می شوند. به صورت کناری در زمین های شیبدار پارک کنید تا جلوی دور شدن آنها را بگیرد و اگر تصادف کردید سریع از وسیله نقلیه خارج شوید.

مقاله پابجی چیست ؟

بازی پابجی


یادگیری ضروریات: استراتژی ها و اولویت ها

(نکته پاداش – کاری را که ما اینجا انجام دادیم انجام ندهید 🙂

سفر خوشمزه bois دوباره٪ .twitter.com / mddjg0mkxk

 1. دیگر همه دامنه های نقاشی با تمام سلاح ها نیست – به عنوان مثال نمی توانید دامنه 8x را در m16 قرار دهید ، که یک استثنا برای عملکردهای تعادل است. به همین ترتیب شما نمی توانید 8 برابر در smgs قرار دهید.
 2. جستجو در مورد اینکه کدام کلاه ایمنی می تواند به شما آسیب برساند – یک kar98 ، حداکثر تیرانداز از خفا که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت داشتن کلاه ایمنی مرحله 2 یا زیر آن ، می تواند شما را فوراً با یک تیراندازی از بین ببرد ، اما کلاه ایمنی مرحله 3 می تواند ضربه ای را به شما وارد کند. آنچه جنگنده های کلاه ایمنی قبل از شروع تجارت با تیرانداز از خفا در اختیار شما قرار می دهد ، زیرا اگر در یک نقطه ضعف قرار بگیرید هیچ فایده ای ندارد.
 3. بعد از شروع ورزش ، تپانچه تقریباً کاملاً غیرضروری است – اگر اسلحه اتوماتیک دارید (p18c) ، که مانند smg است ، یا اسلحه مناسب یا تعداد زیادی مهمات برای آنها ندارید ، بهتر است یکی از آنها را حفظ کنید. – در هر حالت دیگر ، مهمات تپانچه در حال هدر دادن موجودی با ارزش است.
 4. زره شکسته در سطح بالا عملا به طور منظم از زره سطح پایین آسیب ندیده بدتر است. برای موجودی خود به محدوده کنار آن نگاهی بیندازید.
 5. اگر می خواهید برای رفتن به منطقه ایمن از پلهایی مانند طاعون دور شوید ، تقریباً همیشه ترول های پل (افرادی که منتظر آنها هستند تا شما را بکشند) وجود دارند در حالی که پل جهت مهمی است. زود به آنجا بروید ، شنا کنید ، یا یک قایق را به عنوان گزینه دیگر پیدا کنید!
 6. به طور مداوم جریان داشته باشید ، حتی اگر غارت کنید یا چادر بزنید ، فقط کمی – این باعث می شود شخصی با عکس سر صاف شما را انتخاب کند ، که به طور منظم انجام می شود. فقط وجه را به سمت دیگر تکان دهید یا حالت خمیده و وضعیت را حفظ کنید.

کنترل های بیشتر و کلیدهای میانبر رایانه ای که می خواهید حفظ کنید:

برای چیدمان کنترلرها برای اینکه خودتان را با همه کنترل ها آشنا کنید ، به مقاله کنترل pubg xbox one مراجعه کنید.

 1. “alt” را نگه داشته و یا rb را در xbox نگه دارید تا بدون انتقال از اطراف به اطراف نگاه کنید – فوق العاده در صورت اردو زدن و علاوه بر این هنگام سقوط از هواپیما.
 2. شما می توانید از طریق حفظ “c” در حالی که شنا می کنید (b بر روی xbox) ، و از طریق نگه داشتن “فضا” (a در xbox) به سطح بالا فرو بروید.
 3. صندلی های اتومبیل را با ‘ctrl + half / three / four / 5/6’ تغییر دهید ، و ‘ctrl + 1’ شما را به صندلی استفاده می کند. در xbox ، ضربه زدن روی a یا نگهداری برای صندلی نیروی محرک است پابجی چیست !.
بازی پابجی
 1. در لپ تاپ ، می توانید از طریق فوریت ‘=’ ماشین را بچرخانید
 2. در حالی که هدف قرار دارید ، با “q” به سمت چپ خم شوید ، یا با “e” مناسب باشید ، یا در حالی که xbox را هدف قرار دهید ، روی چوب ها کلیک کنید. از اینها برای ظاهر کردن استفاده کنید و به قسمتهای مختلف شلیک کنید بدون اینکه خود را در معرض دید قرار دهید. گیمرهای سطح بالا نیز در اواسط نبرد تکیه می کنند تا خود را برای برخورد بی نتیجه تر کنند.
 3. برای تقویت موتورها ، “شیفت” یا علت چپ را نگه دارید.
 4. از ترمز دستی یک وسیله نقلیه برای چرخش یا شکست تهاجمی تر با “area” یا دکمه y در xbox استفاده کنید.
 5. با پایین نگه داشتن “فضا” + “ctrl چپ” موتورهای داخل هوا را دستکاری کنید.
 1. ضامن زن و مرد اول و سوم با استفاده از ‘v’ فوری در لپ تاپ یا rb در xbox.
 2. نفس خود را همزمان با هدف “shift” یا lb در xbox (فقط در تبلیغات) بگیرید.
 3. همزمان با هدف گرفتن “دکمه سمت چپ ماوس” برای شلیک به جای ضربه زدن روی آن ، گلوله خود را تماشا کنید.
 4. صفر کردن جایگزین سلاح (هنگامی که سلاح / دید اجازه می دهد تا در دامنه های طولانی منحصر به فرد استفاده شود) با “page up” و “page down” یا d-pad حتی به عنوان هدف xbox.
 5. بلافاصله در نارنجک خود با “g” دوچرخه سواری کنید و همچنین تمام اسلحه ها را با “چرخ ماوس” دوچرخه سواری کنید. در xbox ، این با استفاده از حفظ علت درست است.
 6. ابزارهای شفابخش به طور پیش فرض به “7” ، “8” ، “9” و “صفر” ترسیم می شوند – برای استفاده از آنها نمی خواهید صفحه نمایش موجودی خود را باز کنید. در xbox ، به این صورت است که در پد d نگهداری می شود و می توانید شیر آب را برای جایگزین کردن مواد مصرفی پر جنب و جوش کنید.
 7. می توانید نارنجک ها را با پرتاب زیر بازو با نگه داشتن “دکمه سمت چپ ماوس” بچرخانید و پس از آن “دکمه سمت راست ماوس” را پرتاب کنید.
 8. در صورت قرار گرفتن نشانگرهای روی صفحه ، با استفاده از pressting “ctrl + u” ، می توانید hud را کاملاً غیرفعال کنید.

2

بازی پابجی


یک مثال بسیار خوب برای استفاده از مشخصه “alt” – شما از نظر صحیح برای بازیکنان نامرئی هستید ، اما می توانید در صورت نیاز خود ، Digicam را بچرخانید تا از این طریق خود را ببینید.
اشاره گرهای پیشرفته pubg برای استفاده از مدیکیت و نارنجک و زنده ماندن در جنگ و 10 بازی نهایی
تکنیک های حرکت در سراسر میدان جنگ

 1. با ورود نسخه 1.zero ، ممکن است نیازی به درک crouch-jump نباشد ، زیرا خرک باید نزدیک به آن باشد. که گفت ، کاملاً ارزش دارد که دستور “خرک” را به غیر از دکمه “جستن” (spacebar) منظم تغییر دهید ، زیرا موارد مطمئنی وجود دارد که شما فقط می توانید به سبک سبک قدیمی مقیاس بندی کنید. تجزیه و تحلیل آنچه که می توانید طاق و مقیاس زمانی که شما در یک خرج کردن پابجی چیست !.

چهل از بالکن به سقف بروید و از پرش خمیده استفاده کنید ، ابتدا از در شروع کنید ، روی آن خم شوید و از بالای در به سقف بروید. قابل توجه برای تیراندازی! درست اینجا یک نمونه است.

چهل و یکم. شما همچنین می توانید با پرش به پهلو روی نرده ها یا مناطق بلند شده و رفتن به پیاده روی در کنار آنها ، در میان سقف ها جهش های سخت تری انجام دهید.

چهل و دو. شما می توانید با استفاده از حالت شومینه پشت سر هم ، m16 را مانند یک سلاح اتوماتیک شلیک سریع ، شلیک کنید ، کنترل بالک را انجام دهید و کلیک های خود را به طور بی عیب و نقص تنظیم کنید تا سرعت سریع dps را انجام دهید.

راهی برای به دست آوردن حداکثر میزان استفاده از داروهای پزشکی

بازی پابجی
 1. بهترین روشها وجود دارد که می توانید دوباره خودتان را به میزان 100 بر حسب سنت بهبود بخشید – یک مدکیت بسیار غیرمعمول ، که بلافاصله پس از 10 ثانیه شما را با یکصد سنت بهبود می بخشد و ابزارهای “مایعات و مسکن های قدرت” را با استفاده از قصد بهبودی در طول سالها
 2. هر باند و کیت کمک های اولیه شما را مطابق با تناسب اندام به 75 می رساند ، اما اولین کیت های منبع مفید بلافاصله پس از هفت ثانیه نرم افزار نقاشی می کشند ، در حالی که باند به چندین برنامه نیاز دارد و در طول سال بهبود می یابد ، تقریباً یک دقیقه. از باند در اوایل ، در حالی که در یک مکان امن است ، استفاده کنید و اولین کیت های منابع مفید را برای یک دست پشتیبانی در طول آتش سوزی های ورزشی عقب انداز ذخیره کنید.

چهل و پنج. نکته ای فوق العاده از راهنمای reddit بسیار خوب بازیکن xtyler73 – روش معتبرتری برای استفاده از باند وجود دارد که به شما کمک می کند تناسب اندام اضافی را نسبت به اسپم کردن ، از بین ببرید. ترمیم از پانسمان در طول سال انجام می شود ، همراه با نوار سلامتی شما از رنگ صورتی برای پر کردن رنگ سفید. در 1/3 علامت افزایش سلامتی ، استفاده از باند بعدی را برای حداکثر استفاده کارآمد از زمان و منابع آغاز کنید.

تماشا در یوتیوب

 1. ​​درمورد آن ، اگرچه یک مورد بازیابی که استفاده می کنید صفر است. 5 ثانیه در تایمر باقی مانده است ، شما می توانید بدون لغو انتقال آن را شروع کنید و اکنون می توانید از موارد درمانی به عنوان مسافر در اتومبیل استفاده کنید ، اما بهترین هنگامی که وسیله نقلیه منظم است (بنابراین باید توجه داشته باشید که همسرتان آن را به چوب و بالای تپه ها می زند …)

پیشنهادات نارنجک Pubg و نکات طلایی

بازی پابجی

پابجی چیست ! چهل و هفت. اقلام خاص مقادیر خارق العاده موجودی شما را جذب می کنند – به عنوان مثال بسته های کمک های اولیه بزرگتر از باند هستند. با این حال این مورد برای انواع نارنجک استثنایی نیز صدق می کند ، بعنوان مثال ، تکه های کوچکتر از دود و نارنجک های بیهوش.

چهل و هشت. شما ممکن است با استفاده از تجهیز اشیا بزرگتر انتقال بیشتری داشته باشید ، زیرا اقلام مجهز و مهماتی که در اسلحه شما قرار می گیرد فضای ذخیره ای را اشغال نمی کنند. درصورت نیاز به فضای خالی به اندازه یک Frag ، مجهز کردن دود یا نارنجک بیهوش خود – البته مراقب باشید ، در صورت پر بودن موجودی کالا ، قطعاً بدون استفاده از آن قادر به تغییر آن برای Frag نخواهید بود. از دست دادن یا از بین بردن چیزی!

 1. برخلاف تصور مشهور ، شما در واقع می توانستید یک سنجاق را در یک نارنجک شکننده در جبهه های جنگ قرار دهید. برای رسیدن به این هدف ، سهام خود را باز کرده و نارنجک را از شکاف نارنجک در سمت راست پایین ، به ستون گاراژ خود در سمت چپ بکشید.

نکات رزمی PUBG: نحوه و زمان پنهان کردن یا درگیر شدن سایت آپارات نمونه این ویدئو (FoX Pubg video)

 1. ورود ناگهانی به چند بازیکن نهایی کاملاً یک استراتژی خوب است – اما به شما در تسلط بر ظرافت های جنگ کمک نمی کند. اگر می خواهید احساس سلاح و جنگ را یاد بگیرید ، پس چند بازی را به صورت تخمریزی در نقاط پرمشغله سپری کنید ، زیرا در طولانی مدت نتیجه می دهد.
 2. اگر می خواهید به سرعت به پیروزی خود بپردازید و بدانید ترفندهای پابجی به همرا ۷۴ تا از بهترین نکات طلایی بازی: ، پنهان شدن در دریای قایق ، در حالت ایده آل پشت صخره ای که احتمالاً کسی به آنجا نگاه نمی کند ، راهی خارق العاده برای جلوگیری از مشاهده شدن است. با مقداری سوخت اضافی ، به طور معمول می توانید به بسیاری از مناطق امن بر روی نقشه سرعت خود را طی کنید.

در YouTube تماشا کنید

بازی پابجی
 1. پریدن در حالی که حمله غوغا باعث می شود ضربات سر راحت تر شود ، و بله ، ضربه های ضربه سر به طور قابل توجهی آسیب می رساند.
 2. اگر کسی با دستان خالی شروع به حمله به شما می کند ، همیشه با آن مبارزه کنید. اگر بتوانید یک یا دو ضربه سر بگیرید ، می توانید در این مبارزه پیروز شوید حتی اگر در شروع کار شما کار سختی انجام دهند!
 3. به طور کلی هنگام تلاش برای پیروزی در یک بازی ، مگر اینکه به دنبال تمرین باشید ، فقط از جنگ خودداری کنید. قاعده کلی این است که فقط در صورتی درگیر شوید که مطمئن باشید می توانید در جنگ پیروز شوید ، یا اگر قادر به فرار نیستید. این شامل تیراندازی از افراد می شود – شلیک نکنید مگر اینکه بتوانید قتل را نیز به دست آورید ، در غیر این صورت خودتان را هدیه کرده اید.
 4. صحبت از فرار كردن ، آسانتر از آن است كه تصور كنید. اگر پیاده هستید زیگ زاگ بزنید و به فکر شکستن بینایی باشید. مردم فقط در شرایط خاص برای تعقیب شما به زحمت می افتند. این امر به ویژه اگر در یک وسیله نقلیه باشید بسیار صادق است – اگر قبلاً به سلامت نرسیده اید ، جنگیدن فایده ای ندارد و فقط کف آن را کف کنید!
 5. داشتن دنده بد واقعاً پایان دنیا نیست ، بنابراین حریص نشوید – آنچه مهم است این است که چگونه با آنچه که دارید سازگار شوید: اگر تمام آنچه که دارید یک تفنگ ساچمهای یا SMG است ، سعی کنید داخل ساختمانها و محصور شده اردو بزنید مناطق. اگر فقط تیر انداز و دامنه مناسبی دارید ، از ساختمان هایی مانند طاعون اجتناب کنید و یک مکان بلند برای تیراندازی پیدا کنید. تنها چیزی که طول می کشد این است که یک بکشید تا مقدار قابل توجهی غارت به دست بیاورید!
 6. اگر در یکی از کلبه های چوبی کوچک پنهان شده اید و دشمن ورودی را مشاهده می کنید ، بیرون آمدن از کلبه و شلیک به سمت آنها اغلب بهتر از انتظار در آنجا است. اگر آنها باهوش باشند ، یا شخص دیگری را در آنجا می شناسند یا سعی می کنند آن را با نارنجک پاکسازی کنند یا ابتدا از در چوبی شلیک می کنند. عنصر غافلگیری به طور معمول بهتر عمل می کند.

نکات جنگی PUBG: وقتی می دانید برای یک دعوا درگیر هستید از Hossein WLF for pro

بازی پابجی چیه ؟
 1. وقت بگذارید تا در هنگام نبرد به هنر تکیه دادن یا “زیر چشم زدن” در گوشه و کنار Q و E (یا کلیک کردن روی میله های کنسول) مسلط شوید و توجه داشته باشید که به سمت راست خم شوید (اگر از دوربین استفاده می کنید شانه راست) در مقایسه با جهت مخالف ، بدن شما را کمتر در معرض قرار می دهد.
 2. اگر می دانید که درگیری در پیش است یا باید در یک مکان باز خطرناک به سرعت بپردازید ، از یک ماده تقویت کننده مانند مسکن یا نوشیدنی های انرژی زا استفاده کنید ، زیرا بهبودی در طول زمان و سرعت اضافی می تواند بسیار مهم باشد.
 3. چمن های بلند فقط در فاصله کمتر از 150 متر ارائه می شوند ، اما بازیکنان از فاصله بسیار بیشتری رندر می گیرند – این بدان معناست که اگر به عنوان چمن به چمن های بلند اعتماد می کنید ، یک تیرانداز می تواند شما را در مسافت طولانی به راحتی تشخیص دهد.
 4. استفاده از دکمه Alt (یا نگه داشتن RB و حرکت چوب سمت چپ روی Xbox) برای نگاه کردن به اطراف در حالی که هنوز پوشیده است برای کمین مناسب است ، اما مواظب باشید که مدل کاراکتر شما هنگام آزاد کردن آن هنوز کمی کوچک حرکت می کند ، که می تواند باعث وقتی تظاهر می کنید بوش هستید ، برجسته می شوید.
 5. غارت ، به ویژه تجهیزات شفابخشی مانند کیت های کمک های اولیه ، طعمه ای کامل را ایجاد می کند. مقداری را در وسط اتاق روی زمین بگذارید و دشمنانی که وارد آن می شوند ساختمان را ایمن فرض می کنند و باعث می شود تا آنها سریعاً ترسیم شوند.
 6. بفهمید که اگر در داخل یک ساختمان چادر زده اید ، درب به کدام سمت به داخل اتاق شما می چرخد. در کنار در که باز می شود پنهان شوید ، بنابراین بازیکنان باید وارد شوند ، برگردند و در را ببندند تا در واقع شما را تشخیص دهند ، و به شما این امکان را می دهد که قبل از باز کردن آنها را بکشید.
 7. عکس این موارد برای کسانی که وارد ساختمان می شوند برای پاکسازی آنها است – همیشه بلافاصله پس از ورود 360 درجه اطراف خود را بررسی کنید و تصور نکنید که کمی غارت به معنای سالم بودن همه چیز است نکات طلایی پابجی چیست !
 8. نارنجک برای پاکسازی کلبه های کوچک (اگر می توانید یکی از پنجره های کوچک آن را بدست آورید) و ساختمانهایی که مشکوک هستید شخصی در حال اردو زدن است بسیار مناسب است.
 9. هرچند نارنجک های دودی را ذخیره کنید – آنها موقعیت شما را می بخشند و دود برای دو بازیکن متفاوت است ، بنابراین آنچه ممکن است دید شما را پنهان کند می تواند برای دشمن کاملاً واضح باشد و بالعکس. فقط برای پوشش یا حواس پرتی در موارد اضطراری استفاده کنید.
 10. ADS (هدف قرار دادن مکانهای دیدنی) تقریباً در هر شرایطی مطلوب تر از آتش سوزی مفصل ران است. فقط به شاتگان و SMG های دارای مفصل ران اعتماد کنید ، زیرا گسترش بسیار کمتری دارد.
بازی پابجی

پابجی چیست ! متأسفانه ، هیچ استراتژی برای پنهان شدن از یک هدف بد وجود ندارد. شاید من باید اون برد اسلحه رو بزنم …
نکات پیشرفته PUBG برای نحوه پیروزی در Battlegrounds در اواخر بازی و 10 بازی نهایی:

 1. هنگامی که به مناطق امن کوچکتر می رسید ، به طور معمول در حدود 10 یا 15 گذشته ، می خواهید هر کسی را که ابتدا می بینید به سرعت از بین ببرید – اگر زنده بماند ، این فقط یک منطقه کوچک است ، بنابراین شما احتمالاً به آنها برخورد خواهید کرد بعداً دوباره و هیچ تضمینی وجود ندارد که در عوض شما را رها کنند.
 2. برای رسیدن به منطقه نهایی دو استراتژی اصلی وجود دارد. اگر مطمئن هستید که می توانید به عنوان اولین نفر به آنجا بروید ، در اسرع وقت این کار را انجام دهید و در موقعیتی قرار بگیرید که می دانید حداقل یک جناح امن است – آن سنگ کوچک ، یا یک دیوار داخلی بدون پنجره ها.
 3. اگر دیر به آنجا می رسید ، بهتر است قبل از حرکت ، منتظر بمانید. یک چشم خود را به دایره آبی نگاه دارید و در اطراف لبه های منطقه بازی کنید. ممکن است شخصی هنگام نزدیک شدن مسیر شما را تماشا کند ، اما اگر منطقه امن کوچک باشد ، حدود ده نفر باقی مانده اند و شما در دورترین مکان هستید ، در این صورت آنها احتمالاً دشمنان دیگری برای اولویت بندی خود خواهند داشت.
بازی پابجی
 1. دانش شما از زمین در اینجا بسیار مهم است. مطمئن باشید که نقشه را به بهترین شکل ممکن یاد می گیرید – نقشه Erangel ، نقشه Miramar و بهترین راهنماهای مکان های غارت PUBG می توانند در این امر کمک کنند – و آگاهانه انتخاب می کنید که به یک دلیل ، به جای انگیزه ، کجا بروید.
 2. اگر زود به مکانی ایمن رسیدید و سلاح های دوربرد مناسبی دارید ، سعی کنید در هر ساختمانی که درست خارج از منطقه امن است کمپ کنید (منظور ما این است که در جایی امن کمپ بزنید و به ساختمان ها نگاه کنید ، نه اینکه در آنها کمپ بزنید!) ) هر در و پنجره را کاملاً زیر نظر داشته باشید و با شروع بسته شدن دایره آبی ، بازیکنان مجبور می شوند از اتاق خود مخفی شده و به فضای باز بروند تا بتوانید آنها را انتخاب کنید.
 3. درختان پوشش خوبی نیستند. یک جنگل اگر شما نیاز به حرکت در مسافت های طولانی دارید ، پوشش بصری خوبی است ، اما فراموش کردن اینکه پشت یک درخت باریک همچنان از سه طرف شما را در معرض دید قرار می دهد ، آسان است – و به هر حال تنه جلوی چشم شما به شدت تحت تأثیر قرار می گیرد. از آنها به عنوان آخرین چاره استفاده کنید!
 4. از سایت ویرگول ویدئو را ببنید !
 5. وقتی به سه بازی پایانی رسیدید ، اگر کشف نشده اید ، همانطور بمانید. درگیر نشوید مگر اینکه کشتن کاملاً تضمین شده باشد ، زیرا دو نفر دیگر می توانند به راحتی یکدیگر را زخمی و یا بکشند بدون اینکه خودتان نیازی به خطر مرگ داشته باشید. آنها همچنین موقعیت خود را در این روند به شما می دهند ، این بدان معناست که شما مطمئناً می دانید که آنها برای رویارویی نهایی کجا هستند.

موفق باشید که آن شام های مرغ را بدست آورید و دانستید پابجی چیست !!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *