لایو استریم چیست ؟ راز Stream که نمی‌دانید !

لایو استریم چیست ؟ Stream یعنی چه ؟

استریم چیست ؟ استریم یعنی چه ؟ سایتهای اصلی صفحات ساده متن با شاید یک یا دو تصویر بودند. امروز ، با وجود این ، لایو استریم و استریم موزیک.

هر کسی که دارای یک ارتباط اینترنتی سریع باشد استریم بازی ، می تواند تصاویر متحرک با کیفیت برتر را انتقال دهد یا به تصمیم ویدئویی از طریق اینترنت بسنده کند می‌خواهید بدانید بازی پابجی چیست.

معنی استریم زدن چیست ؟

استریم در یوتیوب چیست ؟

مولتی استریم این در نتیجه نوآوری به نام جریان قابل تصور است.

استریم یعنی چه ؟

پخش جریانی انتقال بی وقفه ضبط صدا یا فیلم از کارگر به مشتری است. به عبارت پیچیده تر ، جریان چیزی است که وقتی خریداران به تلویزیون خیره می شوند یا با ضبط های دیجیتالی در اسباب بازی های مرتبط با اینترنت هماهنگ می شوند ، اتفاق می افتد. با پخش جریانی ، سند رسانه ای که روی ابزار مشتری پخش می شود با فاصله زیادی کنار گذاشته می شود و چند لحظه یکبار پوچ ارسال می شود دونیت استریم.

تفاوت بین لایو استریم و استریم دانلودی چیست؟

پخش جریانی ثابت است و از بارگیری سوابق رسانه ای بهره وری بیشتری دارد. در شانس بارگیری یک سند ویدیویی ، یک نسخه کپی از کل ضبط بر روی هارد دیسک یک ابزار ذخیره می شود لایو استریم چیست.

تا زمانی که کل سند با بارگیری کامل نشود ، فیلم نمی تواند پخش شود. در شانس این که همه چیز مساوی است ، این برنامه ویدیو را پخش می کند بدون اینکه واقعاً آن را تکرار و ذخیره کند avg.

استریم در یوتیوب چیست

این ویدئو هر بار بجای اینکه کل رکورد بلافاصله روی هم قرار بگیرد ، یک ریز جمع می شود و داده هایی که برنامه بارگیری می کند به صورت محلی ذخیره نمی شوند.

استریم یعنی چه ؟

در مورد تمایز بین یک دریاچه و یک رودخانه فکر کنید: هر دو حاوی آب هستند و یک رودخانه ممکن است به همان اندازه آب دریاچه باشد معایب بازی پابجی چیست.

نکته مهم این است که با یک جریان ، آب همه به طور همزمان در یک نقطه مشابه نیست. یک سند ویدئویی بارگیری شده بیشتر شبیه دریاچه است ، به این دلیل که فضای زیادی از هارد دیسک را اشغال می کند (و برای جابجایی دریاچه تلاش زیادی لازم است).

ویدئو در زمان واقعی بیشتر شبیه یک جریان یا آبراه است ، از این نظر که اطلاعات فیلم به طور مداوم و سریع به برنامه مشتری منتقل می شود.

لایو استریم چگونه کار می کند؟

بسیار شبیه سایر اطلاعاتی که مضحک ارسال می شوند ، اطلاعات صوتی و تصویری به بسته های اطلاعاتی تفکیک می شوند. هر بسته نرم افزاری حاوی یک قطعه کوچک از ضبط است ، و یک قسمت اصلی صدا یا فیلم در برنامه موجود در ابزار مشتری ، پیشرفت بسته های اطلاعاتی را انجام می دهد و آنها را به صورت ویدیو یا صدا رمزگشایی می کند.

آیا جریان از پروتکل کاربر دیتاگرام (UDP) یا پروتکل کنترل انتقال (TCP) استفاده می کند؟

برخی از تکنیک های جریان از UDP و برخی دیگر از TCP استفاده می کنند. UDP و TCP قراردادهای حمل و نقل هستند ، بدین معنی که از آنها برای بدست آوردن بسته اطلاعاتی از طریق شبکه ها استفاده می شود. هر دو با پروتکل اینترنت (IP) استفاده می شوند.

TCP قبل از ارسال اطلاعات ، یک انجمن اختصاصی ایجاد می کند و این تضمین می کند که تمام بسته های اطلاعات همه با هم نشان داده می شوند.

استریم بازی یعنی چه

UDP مشابه TCP ، هیچ یک از این موارد را انجام نمی دهد. بنابراین ، TCP بیشتر قابل اعتماد است ، با این وجود ارسال اطلاعات از طریق UDP به طول نمی انجامد از طریق TCP ، البته چند قطعه در مسیر گم شده اند پس باید بدانید لایو استریم چیست.

درصورتی که TCP شبیه مدیریت حمل بسته باشد که ذینفع را ملزم به پایان دادن به مدارک مربوط به بسته می کند ، در آن مرحله UDP شبیه یک دولت حمل و نقل است که بسته هایی را در پاسیوی ورودی می گذارد بدون اینکه در راه گرفتن مارک ضربه بزنید.

دولت حمل و نقل TCP بسته های کمتری را از دست می دهد ، با این وجود دولت حمل و نقل UDP سریعتر است ، به این دلیل که بسته ها بدون در نظر گرفتن اینکه کسی در خانه است تا کاغذهای اداری را به پایان برساند ، از بین می رود.

فایل استریم برای جریان ، بارها و بارها سرعت غیر قابل انکار از قابل اعتماد بودن قابل توجه است. به عنوان مثال ، در صورتی که کسی در یک جلسه ویدیویی باشد ، آنها مایلند به طور مداوم با سایر شرکت کنندگان در اجتماع ارتباط برقرار کنند.

لایو استریم چیست و تا اینکه بنشینند و اطمینان داشته باشند که تمام اطلاعات منتقل می شود. به این ترتیب ، چند بسته اطلاعاتی گمشده به طور قطعی نگران کننده نیست و باید از UDP استفاده شود.

در موارد مختلف ، قابلیت اطمینان بیشتر برای پخش جریانی قابل توجه است. به عنوان مثال ، هم جریان زنده HTTP (HLS) و هم MPEG-DASH قراردادهای پخش جریانی هستند که از TCP برای حمل و نقل استفاده می کنند. مزایای ویدیوی درخواستی بیشماری از TCP استفاده می کنند.

بافر چیست؟

استریم و بافر

پخش کننده های رسانه پخش جریانی چند لحظه از پخش جریانی را زودهنگام بارگیری می کنند تا در صورت ورود سریع به انجمن ، ویدیو یا صدا بتواند پخش شود. این به عنوان بافر شناخته می شود nationalgeographic.

لایو استریم

لایو استریم چیست بافر تضمین می کند که ضبط ها می توانند به راحتی و بی وقفه پخش شوند. به همین ترتیب ، در ارتباط با انجمن های بی حال ، یا اگر سازمانی بی تحرکی زیادی داشته باشد ، یک ویدیو می تواند تلاش طولانی برای مهد کودک را کنار بگذارد.

چه عواملی مانع پخش جریانی می شود؟

در سمت سازمان:

بی تحرکی سازمان: مجموعه ای از عناصر بیکاری را تحت تأثیر قرار می دهند ، از جمله جایی که موادی که مشتری ها سعی در رسیدن به آن دارند دور می رود.

مسدود شدن سازمان: اگر اطلاعات زیادی از طریق سازمان ارسال شود ، این می تواند اجرای جریان را خراب کند.

استریم در یوتیوب چیست ؟

در سمت مشتری:

مشکلات WiFi: راه اندازی مجدد سوییچ LAN یا تغییر به اترنت به جای WiFi ، می تواند به بهبود اجرای جریان کمک کند.

انجام تدریجی اسباب های مشتری: برای پخش ضبط ، اندازه گیری مناسبی از قدرت مدیریت دارد. درصورتی که ویدئو در زمان واقعی ویدیو دارای چرخه های مختلف در حال اجرا باشد یا در کل به تأخیر بیفتد ، نمایشگاه جریان می تواند تحت تأثیر قرار گیرد.

انتقال داده ناکافی: برای فیلم های تحت وب ، سازمان های خانگی به حدود 4 مگابیت بر ثانیه سرعت انتقال نیاز دارند. برای فیلم با کیفیت برتر ، احتمالاً به موارد بیشتری نیاز دارند.

چگونه ممکن است پخش جریانی سریعتر انجام شود؟

پخش جریانی به انواع مختلف به تعویق انداختن و تخریب اعدام با انواع مختلف محتوای وب بستگی دارد. از آنجا که محتوای پخش شده در جای دیگری قرار داده می شود ، منطقه تسهیل تأثیر عمده ای دارد ، درست مانند موردی که از طریق اینترنت به آن دسترسی پیدا کرده است. درصورتی که مشتری در نیویورک قصد دارد از کارگر Netflix در لس گاتوس جریان بگیرد ، ماده ویدئو باید از 3000 مایل عبور کند تا به مشتری برسد و فیلم باید مدت زمان طولانی بافر را سپری کند یا ممکن است به هیچ وجه پخش نشود . بنابراین ، Netflix و سایر تأمین کنندگان جریان از سازمان های انتقال مواد پراکنده (CDN) استفاده می کنند که محتوا را در مناطقی از سراسر کره زمین نگهداری می کنند که بسیار به مشتری نزدیکتر هستند.

CDN ها به طور جدی بر اجرای جریان تأثیر می گذارند. Cloudflare Stream Delivery از Cloudflare CDN برای ذخیره محتوای ویدیویی در تمام مزارع سرور Cloudflare در سراسر کره زمین استفاده می کند. نتیجه برای زمان کوتاه شروع کار ویدیو و کاهش بافر کاهش یافته است.

مولتی استریم چیست ؟

چگونه استریم بگیریم

ابزارهای لایو استریم

لایو استریم چیست ابزارهای استریم مختلفی در دسترس هستند که هرکدام برجسته های برجسته خود را دارند.

صرف نظر از اینکه شما به یک انتخاب بدون دست ، ذخیره کافی داخلی ، چیزی منطقی یا بالقوه 4K باز نیاز دارید ، یک ابزار جریان برای شما وجود دارد.

لایو استریم چیست برای بررسی نظرسنجی های سازمان های معتمد تلاش کنید و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید ، به عنوان مثال ، یک کنسول بازی یا یک جعبه تنظیم از تهیه کننده تلویزیون خود.

به احتمال زیاد Fios دارید ، Fios TV One کاملاً باورنکردنی است و دارای ترکیبی از راه دور و سازگار Netflix است تا سریعتر به آنچه برای مشاهده نیاز دارید برسید – به خاطر سپردن نمایش های منتخب با کیفیت 4K * نیاز به دیدن دستگاه با توان 4K UHD .

برنامه های جریانی

از آنجا که می دانید چگونه جریان و ابزارهای مورد نیاز خود را می دانید – چه نوع ماده ای را می گویید پخش جریانی کنید؟ Netflix ، YouTube TV و چند مورد دیگر هنوز هم احتمالاً بهترین و اصلی ترین ویژگی های مبتنی بر وب با برنامه هایی هستند که می توانید با عجله به آنها دسترسی داشته باشید – تعداد قابل توجهی از آنها را می توانید از طریق Fios TV One و اینترنت جدید Verizon 5G Home یعنی در جوامع منتخب شهری قابل دسترسی است.

به طور قابل ملاحظه ای انرژی بخش تر ، افزایش تعداد برنامه های کاربردی جریان است که به موقعیت هایی می پیوندند که جهان از ماده جدیدی را ارائه می دهند. مجموعه قطعاً سرنوشت نهایی برنامه های پخش جریانی است که چیزی برای همه فراهم می کند ververica.

پخش تلویزیونی کامل HD و 4K

وب برای پخش جریانی

همانطور که اشاره شد ، جریان برای اجرای ایده آل به اندازه گیری مشخصی از سرعت نیاز دارد پس می‌دانید استریم یعنی چه.

بسیاری از ویژگی های مبتنی بر وب ویدئویی حداقل سرعت پیشنهادی را وابسته به ماهیت هدف ماده ارائه می دهند. هرچه هدف مانند 4K بالاتر باشد ، سرعت بیشتری برای همه اهداف و اهداف موسیقی بی نقص و جریان فیلم لازم است لایو استریم چیست.

برای تقویت برخورد تفریحی خود و صرفاً کنار گذاشتن شلوارک و بافر ، به بهترین وب برای پخش جریانی نیاز دارید. Fios با داشتن برنامه اتصال Fios Gigabit از همه کیفیت های لازم با سرعت تا 940/880 مگابیت بر ثانیه برخوردار است .

در حالی که اینترنت خانگی Verizon 5G در حال گسترش است تا جوامع شهری را با سرعت متوسط ​​حدود 300 مگابیت بر ثانیه انتخاب کند. در صورت عدم آمادگی برای سرعت بندی ، اینترنت پرسرعت Verizon (DSL) گزینه دیگری با سرعت تا 15 مگابیت بر ثانیه است لایو استریم چیست.

پردازش جریان روان

مدیریت جریانی روان زیرمجموعه ای از آماده سازی جریان است که در آن محاسبه حالت مربوطه را حفظ می کند. این حالت برای ذخیره داده های به دست آمده از موارد قبلی دیده می شود.

برای همه اهداف و برنامه ها ، همه برنامه های غیر جریان مهم آماده سازی جریان نیاز به مدیریت جریان جریان دارند:

یک برنامه مقابله با نمایش غلط ، آخرین مبادلات را برای هر کارت شارژ در ایالت ذخیره می کند. هر مبادله جدید با مبادلات ایالتی در تضاد است ، که به عنوان قانونی یا جعلی مشخص شده است و دولت با این مبادله تازه می شود.

یک برنامه پیشنهادی آنلاین محدودیت هایی را نشان می دهد که تمایلات مشتری را نشان می دهد. هر ارتباط کالا مواردی را ایجاد می کند که این مرزها را تازه می کند.

سرویس خردی که لیست پخش لحن یا سبد خرید مشاغل تحت وب را کنترل می کند ، موقعیت هایی را برای هر مشتری با آهنگ ها یا موارد مختلف فراهم می کند. دولت اجتناب از همه موارد اضافی را حفظ می کند لایو استریم چیست.

جریان_ پردازش_2-01

آماده سازی جریان روان

متفکرانه ، مدیریت جریانی متغیر مجموعه داده ها یا جداول فروشگاه های کلیدی / عزت و برنامه های محرک / پاسخگو یا منطق معاینه را به یک عنصر کاملاً هماهنگ تبدیل می کند.

بازی کنید روی استریم

پیوستن عمیق بین دولت و اجرای منطق برنامه / آزمون ، برتری ، سازگاری ، سازگاری اطلاعات و بی تلاشی عملیاتی را به همراه دارد.

آماده سازی جریان روان به پردازنده جریانی نیاز دارد که پشتیبان صفحه باشد. Apache Flink برای آماده سازی جریان بی نظیر ، از جمله توانایی مقابله با اندازه بزرگ دولت ، مقیاس گذاری مجدد متنوع همه کاره پروژه های جریان بی نظیر ، پیش نمایش های حالت (برای شکل گیری و به روزرسانی های برنامه) و نکات برجسته و طراحی مجدد و پیشرفت الگوی ، کمک شایانی می کند.

پردازش جریان پردازش داده ها ، تجزیه و تحلیل ها و برنامه ها را با هم جمع می کند لایو استریم چیست

شما احتمالاً مشاهده کردید که ما به هر دو مورد مدیریت مداوم اطلاعات / معاینه و برنامه های هدایت شونده در بخشهای گذشته مراجعه می کنیم. آیا این دو منطقه متمایز نیستند ، که دست زدن و بررسی از طریق ساختارهایی مانند انبارهای Hadoop یا SQL و برنامه های کاربردی با استفاده از سیستم های استفاده و مجموعه داده ها انجام می شود؟

روش های فعلی برای مقابله با مدیریت اطلاعات / معاینه و برنامه های کاربردی مبتنی بر مناسبت ، عملاً موارد زیادی را با هم تقسیم می کنند. برای اینکه معاینه ایجاد شود ، دائمی یا نزدیک به جریان مداوم است ، یک چارچوب باید نتایج را با هر رکورد یا موقعیت به طور مداوم پردازش و به روز کند.

معنی استریم زدن یعنی چه ؟

برنامه های فعلی و ریز سرویس ها نیز به همین ترتیب در یک حالت لایو استریم چیست مناسب یا “پاسخگو” کار می کنند ، این بدان معناست که منطق و محاسبه آنها توسط موقعیت هایی تنظیم می شود (جایی که موقعیت ها ایجاد می شوند ، به عنوان مثال مشتری در ارتباط با یک سایت است).

لینک‌های کوتاه شده این مطلب : tinyurl bit.ly cutt.ly shorturl

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *