خرید استند شارژر دسته ps5 با قیمت مناسب

خرید شارژر دسته بازی ps5

پایه شارژر دسته بازی ps5 که همانطور که از قبل پیش بینی می شد تنها در زمان کوتاهی بعد از انتشار به پرفروش ترین کنسول های بازی پیوست را می توانید از طریق لینک هایی که در این صفحه قرار داده ایم سفارش داده و از تجربه کردن لذت بازی با ps5 شگفت زده شوید.

برای سفارش پایه شارژر دسته ps5 کلیک کنید !!

پلی استیشن ۵ محصول شرکت سونی در ایران به سرعت پرطرفدار شد چون نسل جدید و بسیار قدرتمندی را در حال ایجاد کردن است و طبیعتا از لحاظ کیفیت تصویری و صوتی بازی ها رشد کرده اند و این کنسول بازی همه ی اینها را در دل خود دارد فقط کافی ست یک بار تجربه بازی با پلی استیشن ۵ را بچشید !

مزایای پایه شارژر کنترولر ps5 چیست ؟

پایه شارژر دسته که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است با ظرافت بالا طراحی شده به گونه ای که با خود ps5 در هماهنگی رنگی و ظاهری به صورت کامل باشد و جالب است بدانید کمتر شرکتی توانایی تولید همچنین دسته و پایه شارژری را دارد.

خرید استند شارژر دسته بازی پلی استیشن ۵ با قیمت خوب

شارژ ۲ دسته به صورت همزمان !

اکثر پایه های شارژر دسته بازی قابلیت شارز دو کنترولر به صورت همزمان را دارا هستند و این مزیتی است که هواداران کنسول بازی پلی استیشین ۵ هدیه داده شده است تا بتوانند سریعتر دسته های بازی خود را شارژ کنند.

برای سفارش پایه شارژر دسته ps5 کلیک کنید !!

از طرفی شرکت رقیب سونی یعنی ایکس باکس هم به طور جدی در حال افزایش قابلیت ها و مزیت های خود است تا از رقیب دیرینه خود پیشی بگیرید اما ای طور که به نظر می رسد سونی حرف های بیشتری برای گفتن دارد.

دسته را همیشه در شارژ نگه ندارید !

بعضی از گیمرها متاسفانه به محض رها کردن بازی پلی استیشن دسته را در شارژ قرار داده و دیگر از دایه شارژر بر نمی دارند و این ممکن است به باتری دسته ps5 ضربه وارد کند و شما را مجبور به پرداخت پول دوباره برای خرید دسته بازی ps5 کند که برای خودتان بهتر است از این کار دوری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *