کاهش پینگ ps4 رایگان

کاهش پینگ ps4 رایگان

آیا شما یک PS4 دارید اما می خواهید سرعت وب و انتقال شما سریعتر باشد؟ من اینجا هستم تا در این مورد کمک کنم.

برای سرعت دانلود سریعتر PS4 و اتصال پایدار اضافی، به جای Wi-Fi از اینترنت LAN سیمی استفاده کنید برای کاهش پینگ ps4 رایگان.
اصلاح تنظیمات DNS PS4s شما برای اتصال سریعتر به اینترنت


PS4 خود را به روتر Wi-Fi نزدیک‌تر کنید تا سرعت دانلود بالاتری داشته باشید
انتقال بازی ها در حالت استراحت برای سرعت دانلود بیشتر


برای افزایش سریع سرعت دانلود PS4، سرویس اینترنت سریع‌تری دریافت کنید یا به فیبر نوری بروید lawrence
روتر WLAN و PS4 خود را از دیوارهای آجری و دستگاه‌های مختلف Wi-Fi دور کنید تا سیگنال Wi-Fi را گسترش دهید.


برای بارگیری اقتصادی تر، فقط یک بازی را در یک زمان انتقال دهید.


برای کاهش پینگ ps4 رایگان برای ایجاد اطمینان از اینکه سریعترین وب ممکن را برای PS4 خود دریافت می کنید، و روشی برای تغییر تنظیمات DNS PS4 خود برای دانلود سریعتر و اسکن بسیار بیشتر.

در بیشتر موارد، ارتقاء به روتر بالاتری که اطلاعات را سریعتر مدیریت می کند، می تواند پینگ شما را کاهش دهد و به دستگاه های بیشتری اجازه استفاده از شبکه ثابت را بدهد. من اخیراً NETGEAR 4 را خریداری کردم

که 1500 واحد خطی مربع را پوشش می دهد تا حداکثر 20 دستگاه Wi-Fi را پوشش دهد. نمی توانم از پینگ پایین خود خوشحال باشم!

روتر WLAN 4 استریم NETGEAR (R6700AX) – سرعت بی‌سیم AX1800 (تا 1.8 گیگابیت بر ثانیه) | پوشش تا 1500 فوت مربع، بیست دستگاه
PRIME
واجد شرایط
روتر 4 استریم وای فای نت گیر 6 (R6700AX) – سرعت بی سیم AX1800 (تا 1.8 گیگابیت بر ثانیه) | پوشش تا 1500 فوت مربع، 20 دستگاه برای کاهش پینگ ps4 رایگان
پوشش تا 1500 فوت مربع برای 20 دستگاه
سرعت سریع AX1800 گیگابیتی با فناوری WiFi 6 برای پخش بدون وقفه، بازی ویدیویی HD و کنفرانس اینترنتی
به تجهیزات الکترونیکی کابلی موجود شما متصل می شود و روتر WLAN شما را جایگزین می کند.

کاهش پینگ ps4 رایگان برای بهبود کیفیت بازی پلی استیشن ۴

سازگار با هر تامین کننده خدمات وب تا 1 گیگابیت در ثانیه و همچنین کابل، ماهواره، فیبر و خط تلفن
رایانه ها، کنسول های بازی، پخش کننده های پخش جریانی و موارد دیگر را با چهار پورت LAN x 1G متصل کنید


در چند دقیقه با برنامه Nighthawk تنظیم می شود. به سادگی تنظیمات WiFi را مدیریت کنید، سرعت اینترنت را بررسی کنید و استفاده از اطلاعات را نظارت کنید
حفاظت از امنیت سایبری NETGEAR Armor با قدرت بالا توسط Bitdefender با یک آزمایش رایگان 30 روزه از تمام دستگاه های خانگی شما در برابر ویروس، بدافزار و جرایم داده محافظت می کند.
با بهره‌برداری از کنترل‌های والدین معقول NETGEAR با یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه، تخصص ایمن و آنلاین را برای جوانان خود تضمین کنید.
با یک سال ضمانت سخت افزاری محدود پشتیبانی می شود برای کاهش پینگ ps4 رایگان
PRIME
واجد شرایط
جدیدترین رتبه بندی را در آمازون ببینید
اگر کنجکاو هستید که به دنبال موثرترین لوازم جانبی PS4 بگردید تا تخصص خود را در PS4 دوباره کار کنید، می‌توانید با کلیک کردن در اینجا به آنها پی ببرید، همچنین می‌توانید روی دکمه زیر کلیک کنید.
برای کاهش پینگ ps4 رایگان
با پیروی از همه پیشنهادات زیر، می‌توانیم پینگ را برای بازی کاهش دهیم، در حالی که تاخیر یا کندی پیش‌بینی نشده در عملکرد عملکردهای روی صفحه نمایش وجود ندارد. علاوه بر پینگ seedandspark،

مطلب ارزشمند :‌   بهترین صندلی گیمینگ خرید صندلی گیمینگ ارزان (2021 ویژه)

ما همچنان باید از یک وابستگی وب خوب در یک شبکه فیبر نوری سخت و سریع شروع کنیم. در این راستا ما می‌توانیم راهنمایمان بهترین فیبر نوری را اسکن کنیم: پوشش و پیشنهادات را بررسی کنیم.

لپ تاپ یا کنسول را از طریق کابل کواکسیال وصل کنید برای کاهش پینگ ps4 رایگان
یکی از مهمترین پیشنهادات موثر برای کاهش پینگ برای بازی،

اتصال دستگاه ورزشی (کامپیوتر یا کنسول) به تجهیزات الکترونیکی یا گیرنده روتر به طور مستقیم از طریق کابل LAN است، و از حداکثر مقدار قابل دسترس برای استفاده از اتصال Wi-Fi اجتناب کنید steinberg.
اتصال کابل
همه کنسول ها و رایانه های شخصی مد روز دارای یک پورت LAN برای اتصال کابل با نام ثابت هستند،

بنابراین برای ایجاد یک مرجع در محل به روتر / مودم. با بهره برداری از کابل کواکسیال، ما می خواهیم بیشترین سرعت انتقال سیگنال را داشته باشیم، بدون تداخل و با پینگ قابل دستیابی بسیار ارزان (همیشه در واکنش به جاده ای که تمایل داریم داشته باشیم).


اگر لپ‌تاپ یا کنسول در اتاق دیگری باشد، می‌توانیم از کانال‌های مغازه‌های برق برای عبور کابل به اتاق مشخص شده استفاده کنیم.

در عوض می‌توانیم از پایه‌ها برای تعمیر کابل استفاده کنیم و مراقب باشیم که سوراخ‌های کافی برای کابل LAN ایجاد کنیم.
موثرترین کابل های LAN برای پخش (حتی با طول های طولانی)، می توانیم آنها را در زیر بیابیم.

مطلب ارزشمند :‌   رفع خطای پابجی (رفع مشکلات بازی pubg)

برای عملکرد بهینه، ما تمایل داریم به شما پیشنهاد کنیم که فقط از هرگونه وابستگی از طریق Powerline، روتر یا سوئیچ های میانی اجتناب کنید: آنها تداخل ایجاد می کنند و پینگ را به میزان قابل توجهی افزایش می دهند.

در صورت امکان، ما تمایل داریم از بهره برداری از انواع Wi-Fi اجتناب کنیم: حتی اگر وابستگی بی سیم راحت است، به طور مداوم در انتقال اطلاعات تاخیر ایجاد می کند و پینگ بازی ها را افزایش می دهد.

اگر واقعاً باید از یک اتصال Wi-Fi برای بازی استفاده کنیم، مطمئن شوید که از شبکه Wi-Fi پنج گیگاهرتز استفاده می کنیم، سریعتر و کمتر در برابر تداخل آسیب پذیر است (هر چند نسبت به اتصال LAN نسبت به افزایش پینگ حساس تر باشد).

اولویت تجهیزات الکترونیکی / روتر را روی لپ تاپ یا کنسول تنظیم کنید
هنگامی که اتصال کابلی آماده شد، می‌توانیم به تنظیمات مودم اختصاصی خود یا روتر انتخاب شده توسط کشور آمریکای شمالی دسترسی پیدا کنیم

تا بررسی کنیم که آیا می‌توان آن را یک حالت بالابر یا یک QoS (کیفیت خدمات) سفارشی‌سازی کرد، بنابراین در اولویت پیشنهادی قرار دارد. به وابستگی LAN کنسول یا رایانه شخصی انحرافی برای کاهش پینگ ps4 رایگان .
تقویت پینگ بازی
اسکن همچنین: QoS (کیفیت خدمات) را در روتر تغییر دهید تا شبکه را تقویت کنید

با تنظیم حالت Boost برای کنسول یا رایانه شخصی بازی، تجهیزات الکترونیکی / روتر می تواند بیشترین اندازه گیری اطلاعات و پینگ واقعاً کم را برای پخش ارائه دهد، حتی اگر دستگاه های مختلفی وجود دارند که به پهنای باند زیادی نیاز دارند

(یک تلویزیون معقول یا یک رایانه شخصی با یک فایل انتقال بزرگ).
واضح است که این نوع بهبود زمانی موثر است که جاده در کمترین زمان ممکن باشد (بیش از بیست مگا در ثانیه)، و ثابت می‌کند که در اتصالات از قبل کند آنها بسیار کم اثر است.


اگر تمایل داریم که روتر یا تجهیزات الکترونیکی با حالت بازی بهینه سازی شده Associate in Nursing نداشته باشیم، پیشنهاد می کنیم فقط به خرید یکی از روترهای بعدی که برای بازی طراحی شده اند فکر کنید.

لپ تاپ خود را برای بازی بهینه کنید

اگر از ویندوز ده به دلیل بسته‌بندی رایانه‌های شخصی بازی استفاده کنیم، می‌توانیم از حالت ورزشی که توسط برنامه تنظیمات در مسیر Games -> Game Mode فعال می‌شود،

بیشترین استفاده را ببریم برای کاهش پینگ ps4 رایگان .
حالت بازی
با فعال کردن دکمه حالت بازی،

مطلب ارزشمند :‌   قیمت بهترین‌ مانیتور گیمینگ بازار + مانیتور برای ps5

می‌توانیم اندازه‌گیری اطلاعات مورد استفاده توسط سرویس‌های مختلف ویندوز (مانند به‌روزرسانی‌ها) یا با استفاده از برنامه‌های قرار داده شده را کاهش دهیم، بنابراین پینگ قابل دستیابی بسیار ارزانی داریم.

علاوه بر فعال کردن این حالت، می‌توانیم با بستن هر برنامه غیر ضروری در شروع خودکار یا شروع دستی قبل از بازی، پینگ را کاهش دهیم.

برای ایجاد یک بهینه‌سازی شدید اضافی، می‌توانیم از برنامه‌های مختلفی برای بهینه‌سازی {رایانه|لپ‌تاپ}

کاهش پینگ برای بازی استفاده کنیم، همانطور که در راهنمای ما مشاهده می‌کنیم، اما رایانه خود را برای بازی‌های رایانه‌ای و بازی‌های ویدیویی بهینه کنید.

کاهش پینگ ps4 رایگان با بهینه کردن پلی استیشن ۴

کنسول‌های انحرافی در حال حاضر برای بازی‌ها و بازی‌های آنلاین چندنفره به‌شدت بهینه‌سازی شده‌اند،

بنابراین تنها کاری که باید انجام دهیم این است که آنها را از طریق کابل کواکسیال وصل کنیم تا فوراً مؤثرترین تخصص در انحراف را ایجاد کنیم.
وب PS4
تنها توصیه‌ای که می‌توانیم به شما ارائه دهیم این است که سایر دستگاه‌های بازی را روی {شبکه|اینترنت|سایبری که ما به tob|net

|فضای سایبری|بزرگراه اطلاعاتی|World Wide Web|Infobahn} تمایل داریم ببندید (حتی یک لپ‌تاپ بازی یا کنسول قابل حمل) و درهای مورد نیاز بازی های آنلاین یا خدمات PSN یا Xbox Live را باز کنید.
اگر متوجه نشدیم که این پورت ها روی روتر یا مودم باز می شوند، به سادگی به زیر نگاه کنید برای کاهش پینگ ps4 رایگان :

برای PS4

نتیجه گیری
همانطور که دیدیم، می‌توانیم با فعال کردن یک دکمه آسان، پینگ را برای پخش در رایانه شخصی، PS4 و Xbox از اتصال کابل کواکسیال کاهش دهیم، روتر یا مودم خود را برای تولید اطلاعات اضافی

برای کنسول یا رایانه شخصی خود بهینه سازی کنیم. در ویندوز یا شکاف پورت های مناسب روی روتر از نوع کنسولی که ما داریم پشتیبانی می کند.

اگر وابستگی {اینترنت|we tend tob|net} کند است و همچنین پینگ فوق العاده بالا است،

به شما توصیه می کنیم که راهنمای ما را اسکن کنید سرعت اتصال اینترنت خود را بررسی کنید. آی تی.


ورزش در لپ تاپ ما شروع نمی شود؟ اطمینان حاصل کنید که همه برنامه های ضروری را که در راهنمای هوش مصنوعی ما مشخص شده است، برنامه های مورد نیاز در لپ تاپ برای انجام هر بازی را دارید.

منابع استفاده شده در مطلب : www.thegamingman.com how2do.org

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *