آموزش نصب (Steam) آسان ولی حرفه‌ای !! ویندوز و لینوکس و اندروید

آموزش نصب استیم (نصب steam)

آموزش نصب استیم (نصب steam) برای ویندوز و لینوکس برای شما عزیزان.

Steam شاید مشهورترین مدیریت پخش رایانه ای بازی روی کره زمین باشد و تقریباً می توانید هر بازی جدیدی را که برای رایانه های شخصی ، Mac و Linux تحویل داده شده است ، در آن کشف کنید. بخار را می توان در هر چارچوب کاری معرفی کرد ، با این حال بازی های قابل دسترسی برای بازی ممکن است در Linux و Mac محدود شوند. به طور مداوم بیشتر به طور مداوم در دسترس هستند! Steam حتی دارای چارچوب کاری خاص خود به نام SteamOS است که به شما امکان می دهد رایانه شخصی خود را به یک کنسول بازی قدرتمند تبدیل کنید.

1

مقاله بارگیری Windows

تصویری با نام Install Steam مرحله 1

1

سایت Steam را باز کنید. می توانید Steam را از steampowered.com بارگیری کنید.

تصویری به نام Install Steam Step 2

2

ضربه محکم و ناگهانی “معرفی بخار”. این صید سبز است و در بالاترین نقطه صفحه بخار واقع شده است.

3

ضربه محکم و ناگهانی “هم اکنون بخار را معرفی کنید”. با این کار برنامه نصب EXE بارگیری می شود.

4

نصب را اجرا کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. شما باید درک مجوز را تأیید کنید و تأیید کنید که 13 سال یا بیشتر با تجربه هستید.

به طور طبیعی ، Steam به C: \ Program File \ Steam معرفی می شود. در صورت استقرار ، می توانید در صورت تمایل ، این مورد را تغییر دهید. به همین ترتیب می توانید بازی ها را برای معرفی یک شاخص جایگزین تنظیم کنید ، که البته در فرصتی که باید بازی های خود را در یک بسته جایگزین ذخیره کنید بسیار ارزشمند است. برای جزئیات بیشتر به مرحله # مراجعه کنید.

5

برای آموزش نصب (Steam) بخار را اعزام کنید و محکم آویزان کنید تا تازه شود. در پی معرفی Steam ، برای شروع آن تحریک خواهید شد. بخار باید اولین فرصت را هنگام اجرا تازه کند ، که ممکن است به چند لحظه زمان نیاز داشته باشد.

تصویری با نام Install Steam Step نصب استیم

6

با سابقه خود وارد سیستم شوید یا یک مورد دیگر بسازید. درصورت وجود سابقه ، می توانید از آن برای ورود به سیستم استفاده کنید. درصورتی که سابقه نداشته باشید ، می توانید یکی را بیهوده ایجاد کنید.

برای ثبت سابقه ، دستورالعمل ها را دنبال کنید. باید نام کاربری و کلمه محرمانه را انتخاب کنید ، همانطور که آدرس ایمیل قابل توجهی وارد کنید. با دنبال کردن رابط بررسی که برای شما ارسال می شود ، باید این آدرس ایمیل را تأیید کنید. در صورت استفاده از نام کاربری ایده آل خود ، چند جایگزین به شما نشان داده می شود و یا می توانید در ساخت نام دیگری تلاش کنید.

در شانس این که از هم اکنون سابقه داشته باشید ، احتمالاً توسط SteamGuard برای بررسی شخصیت خود تحریک خواهید شد. این برای کمک به جلوگیری از ورود غیر قابل قبول به سوابق شما است.

7

برای کاوش از زبانه ها در بالاترین نقطه پنجره Steam استفاده کنید. در مرحله ای که برای اولین بار Steam را ارسال می کنید ، به صفحه Store منتقل می شوید. با ضربه زدن روی برگه ها در بالاترین نقطه پنجره ، می توانید به مناطق مختلف تغییر مکان دهید. برای انتخاب از زیرمجموعه های مختلف ، روی برگه ها شناور باشید.

8

نصب استیم برای معرفی بازی ها زمینه دیگری تعیین کنید (اختیاری). مسلماً بازی ها به همان رجیستری که Steam در آن معرفی شده معرفی می شوند. اگر می خواهید بازی های خود را در جای دیگری ذخیره کنید ، مثلاً روی یک هارد دوم ، می توانید این مورد را تغییر دهید.

ضربه محکم و ناگهانی “Steam” را انتخاب کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

برگه “بارگیری ها” را از فهرست تنظیمات انتخاب کرده و سپس “پوشه های کتابخانه بخار” را کلیک کنید.

ضربه محکم و ناگهانی “افزودن پوشه کتابخانه” را انتخاب کنید و سپس یک پاکت نامه را انتخاب کنید که باید گزینه معرفی بازی ها را داشته باشید.

9

برگه کتابخانه را باز کنید تا بازی های خریداری شده خود را ببینید. در قسمت گسترده بازیهای سمت چپ ، بازیهای نصب نشده خاکستری می شوند ، در حالی که بازیهای معرفی شده سفید خواهند بود. انتخاب یک بازی صفحه داده بازی را باز می کند و به شما امکان می دهد دستاوردها ، DLC ، به روزرسانی اخبار و برخی موارد دیگر را ببینید.

10

برای شروع معرفی آن ، روی یک بازی حذف شده دوبار ضربه بزنید. می توانید از منوی کشویی در پنجره تأسیس استفاده کنید و انتخاب کنید که به کدام سازمان دهنده بازی را معرفی کنید. به شما همچنین گزینه ساده ای برای ایجاد فضای کاری و منوی شروع به راحتی به بازی داده می شود.

با توجه به اندازه بازی و ارتباط وب سایت شما ، تعامل بارگیری و معرفی می تواند از چند لحظه به چند روز زمان ببرد.

با حرکت روی برگه کتابخانه و انتخاب “بارگیری” ، می توانید بارگیری های فعلی خود را غربال کنید نصب استیم.

استراتژی

2

1

به سایت Steam مراجعه کنید. می توانید در سایت steampowered.com به آن دسترسی پیدا کنید.

2

دکمه “معرفی بخار” را در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

3

برای بارگیری نصب ، “معرفی Steam Now” را ضربه بزنید. در صورت عدم بارگیری نوع Mac ، روی رابط “Macintosh” در زیر دکمه “معرفی Steam Now” کلیک کنید.

4

روی نصب استیم بارگیری شده دو ضربه سریع بزنید و به عبارات Steam رضایت دهید. نماد Steam را به سازمان دهنده برنامه های خود بکشید. این S را معرفی می کند

با حساب Steam خود وارد سیستم شوید یا حساب دیگری ایجاد کنید. به احتمال زیاد شما از هم اکنون یک حساب Steam دارید ، می توانید از آن برای ورود به سیستم استفاده کنید. در بیشتر موارد برای تأیید شخصیت خود کد وارد کردن SteamGuard خود را تحریک می کنید. درصورتی که سابقه ای ندارید ، می توانید دستورالعمل های مربوطه را دنبال کنید.

برای تغییر بخشها ، از زبانه ها در بالاترین نقطه پنجره استفاده کنید. در اکثر موارد Steam را در فروشگاه یا در پنجره کتابخانه شروع می کنید. برای جابجایی بخشها می توانید روی برگه ها ضربه بزنید یا برای دیدن زیرمجموعه های هر قسمت روی آنها شناور شوید.

6

بازی های Linux خود را در تب Library مشاهده کنید. در لحظه ای که برگه Library را باز می کنید ، یک بازی کامل را که به لینوکس کمک می کند ، خریداری می کنید. از آنجا که همه بازی ها از لینوکس پشتیبانی نمی کنند ، در صورت داشتن کتابخانه عظیم ، احتمالاً کمتر از بازی های معمولی بازی خواهید دید.

7

برای شروع به معرفی یک بازی ، دو ضربه سریع بزنید. به شما نشان داده می شود که بازی چقدر عظیم است ، درست مانند گزینه های پیشنهادی برای ایجاد روش های جایگزین. زمان بارگیری با تکیه بر اندازه بازی و اتصال وب شما متفاوت خواهد بود. [1]

استراتژی

4

مقاله MintDownload

1

منابع برنامه نویسی را باز کنید. بخار از انبار Mint مستثنی است ، بنابراین قبل از معرفی باید ابتدا آن را به صورت فیزیکی اضافه کنید. بدون انجام این کار می توانید Steam را از سایت Steam معرفی کنید ، با این حال ، در آن مرحله ، شما باید چیزی را تغییر دهید که به غیر از بروزرسانی (که به طور منظم انجام می شود) ، آن را تازه سازی کنید.

2

“انبارهای اضافی” را انتخاب کرده و سپس “افزودن” را کلیک کنید.

3

بخار دکمه http://repo.steampowered.com/steam/ دقیق را در نوار محل قرار دهید.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 32

4

ترمینال را باز کنید و .sudo قادر به روزرسانی است را تایپ کنید. با این کار انبارهای شما تازه می شوند.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 33

5

.wget – O – http://repo.steampowered.com/steam/signature.gpg را تایپ کنید. برای اجرای سفارش the Enter را فشار دهید. با این کار کلید مشخص شده برای بایگانی بارگیری می شود و به شما امکان می دهد برنامه نویسی را از آن معرفی کنید.

تصویری با عنوان معرفی مرحله بخار 34

6

Product Place را باز کرده و به دستورالعملهای ایجاد اوبونتو پایبند باشید. باقیمانده تعامل معادل چرخه اوبونتو است. در اینجا ضربه محکم و ناگهانی بزنید و برای معرفی Steam و بارگیری برخی از بازی ها از روش های زیر استفاده کنید. [2]

تکنیک

5

SteamOS مقاله بارگیری کنید نصب استیم

تصویری با نام معرفی Steam Stage 35

1

با معرفی SteamOS آنچه اتفاق خواهد افتاد را دریافت کنید. SteamOS یک چارچوب کاری مبتنی بر Linux است که برای تلویزیونهای استراحت در نظر گرفته شده است. معرفی SteamOS تمام آنچه را که در رایانه هدف قرار دارد پاک می کند و SteamOS راه اندازی مجدد دوگانه یا تخصیص های مختلف را در نظر نمی گیرد. اطمینان حاصل کنید که با هیچ یک از اطلاعات موجود در رایانه شخصی که انتظار دارید آن را معرفی کنید ، زحمت نخواهید گرفت.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 36

2

SteamOS Beta Installer را بارگیری کنید. شما می توانید آن را از اینجا دانلود کنید. سند نصب 1 گیگابایت است ، بنابراین هر چیزی به جز مدتی برای بارگیری است.

آموزش نصب Steam

تصویری با نام معرفی Steam Stage 37

3

یک درایو USB با ظرفیت کمتر از 4 گیگابایت را تکمیل کنید. اطمینان حاصل کنید که هیچ سابقه قابل توجهی در آن ندارید ، زیرا همه موارد حذف خواهد شد.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 38

4

بر روی درایو USB کلیک راست کرده و “Organization” را انتخاب کنید. شما باید درایو USB را با این هدف طراحی کنید که بتوانید تصویر بهبودی را از روی آن قرار دهید. “FAT32” را به عنوان چارچوب سند انتخاب کنید. ضربه محکم و ناگهانی را شروع کنید و محکم بکشید تا درایو USB قالب بندی شود. [3]

تصویری با نام معرفی Steam Stage 39

5

روی ضبط فشرده بارگیری شده دو ضربه بزنید تا باز شود. تمام ماده موجود را روی درایو USB بکشید.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 40

6

رایانه را دوباره راه اندازی کنید و منوی Profiles را باز کنید. با دیدن آرم سازنده باید کلید Profiles را بزنید. کلیدهای پروفیل های آسیاب شامل F2 ، F10 ، F11 یا Del هستند.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 41

7

منوی BOOT را در Profiles باز کنید. گزینه UEFI را به عنوان ابزار ضروری بوت تنظیم کنید. به شما این امکان را می دهد که از تصویر بهبودی SteamOS در درایو USB بوت شوید.

در صورت عدم انتخاب UEFI ، ممکن است مجبور شوید UEFI را برای مادربرد تقویت کنید. به احتمال زیاد شما نمی توانید UEFI را توانمند کنید ، باید سند ISO را بارگیری کرده و در یک دایره مصرف کنید. سپس می توانید برای شروع کار از این صفحه بوت کنید. می توانید سند ISO را از سایت repo.steampowered.com/download/.^4 بارگیری کنید]

تصویری با نام معرفی Steam Stage 42

8

نسخه های قبلی خود را ذخیره کرده و رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید. در صورت تنظیم مناسب تنظیمات Boot ، منوی بوت SteamOS را مشاهده خواهید کرد.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 43

9

“معرفی رایانه ای” را انتخاب کرده و را فشار دهید. ↵ وارد شوید. باقی مانده چرخه استقرار دور است. برای نمایش پیشرفت معرفی می توانید صفحه را تماشا کنید. پس از اتمام استقرار ، رایانه شخصی مجدداً راه اندازی می شود و پس از یک ثانیه محل کار SteamOS نشان داده می شود.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 44

10

اعتماد کنید که استیم معرفی خواهد کرد. پس از بوت شدن رایانه به محل کار ، مشتری Steam شروع به بارگیری تازه ها می کند تا Steam بتواند معرفی شود

در طول اندازه گیری ترتیب Steam ، هنگام معرفی و طراحی اسناد ، انبوهی از داده های ترمینال را مشاهده خواهید کرد.

تصویری با نام معرفی Steam Stage 45

11

پس از اتمام Partclone ، “راه اندازی مجدد” را انتخاب کنید. برنامه ای به نام Partclone در نتیجه به منظور خاتمه بخشیدن به چارچوب اجرا می شود. در مرحله ای که کار تمام شد ، تحریک می شوید که گزینه دیگری را از فهرست انتخاب کنید. برای راه اندازی مجدد رایانه “راه اندازی مجدد” را انتخاب کنید.

تصویری با نام معرفی نصب استیم

12

استفاده از SteamOS را شروع کنید. پس از راه اندازی مجدد سیستم ، SteamOS رانندگان تجهیزات شما را روی هم قرار می دهد ، که ممکن است به یک لحظه نیاز داشته باشد. این فقط در اولین بار هنگام بوت شدن اتفاق می افتد. هر زمان که این کار تمام شد ، شما از طریق معیار تنظیم SteamOS مورد استفاده قرار می گیرید ، جایی که می توانید زبان خود را انتخاب کنید ، ارائه خود را تغییر دهید ، منطقه زمانی را تنظیم کرده و میزان درک مجوز را بررسی کنید.

تصویری با نام معرفی نصب استیم

نصب استیم

13

وارد شوید یا ثبت کنید. وقتی ترتیب کار تمام شد ، می توانید با حساب Steam خود وارد سیستم شوید یا حساب دیگری ایجاد کنید. در صورت بی سابقه بودن سابقه ، دستورالعمل ها را دنبال کنید تا تقریباً در هیچ زمانی یکی از آنها ساخته شود. به احتمال زیاد شما از هم اکنون سابقه دارید ، احتمالاً کد تأیید SteamGuard از شما درخواست می شود که از آدرس ایمیل Steam شما ارسال می شود.

تصویری با نام معرفی نصب استیم

14

از رگولاتور یا موس خود برای کاوش استفاده کنید. SteamOS دارای پشتیبانی تنظیم کننده ذاتی است ، و رابط کاربری در نظر گرفته شده است تا با یک مورد استفاده شود. زبانه های موجود در بالا به شما امکان می دهد بین کتابخانه و صفحه فروشگاه خود جابجا شوید. SteamOS یک چارچوب کاری لینوکس است و فقط بازی های لینوکس با آن کار می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *