افزایش fps در cs go – تنظیم و بالا بردن سرعت بازی کانتر

افزایش fps در cs go

آیا نیاز به افزایش FPS در CS: GO دارید؟ در اینجا برخی از ابزارهای اثبات شده و اقتصادی برای افزایش عملکرد لپ تاپ در داخل بازی آمده است و با افزایش fps در cs go حس زیبایی بازی بالا می رود که حالب است بدانید پایین بودن fps موجب نگرانی گیمرها می شود.

خرید ps5 را تجربه کنید.

چرا باید FPS بازی cs go را کاهش بدهیم و سرعت بازی را بالا ببریم ؟


سال به سال FPS ویژگی های رایانه ای بسیار سختگیرانه ای را به دست می آورد. به روز رسانی بازی ، گسترش برخی از کارت ها معمولاً باعث افت FPS حتی در رایانه های با پیکربندی متوسط ​​می شود. معمولاً ، احتمالاً می توان گفت که بازی سختگیرانه تر می شود.

همچنین ، افت FPS حتی ممکن است مربوط به پیکربندی و تنظیمات رایانه باشد: برنامه ها ، کارت گرافیک ، تنظیمات عملکرد.

بنابراین ، FPS را که در حال حاضر از آن لذت می برید بررسی کنید و اجازه دهید شروع به افزایش آن کنید.

ما تمایل داریم که نظرات بازیکنان ماهر را بیاموزیم ، توصیه های دقیق برخی از بازیکنان را در REDDIT مطالعه کرده و به منظور افزایش FPS برای CS: GO راهنمای تشکر را آماده کرده ایم.

ما هیچ اطلاعاتی در مورد کد ویژه و سایر تقویت کننده های FPS اضافه نکرده ایم که به نظر ما استفاده از آنها نامعقول است که موجب افزایش fps در cs go می شود.

نکات زیر قطعاً هیچ آسیبی به رایانه شما وارد نمی کند و بهینه سازی عملکرد داخل ورزش را افزایش می دهد و FPS روزمره را افزایش می دهد.

ما علوفه را به صورت دستی نشان می دهیم. علاوه بر این ، تقویت کننده ها خود از حافظه فراوانی استفاده می کنند.

تنظیم ویندوز


اصلی ترین مسئله ای که باید سعی کنید عملکرد رایانه خود را در Counter Strike Global Offensive افزایش دهید ، راه اندازی ویندوز است. فرایندهای اضافی که بر روی رایانه شما اجرا می شود این است که سریع ترین عیب عملکرد آن را کاهش می دهد. هرچه بیشتر در سیستم عامل مورد استفاده قرار بگیرید ، فرآیندهای زیادی ایجاد می کنید. اگر روش ویندوز را دوباره نصب کردید ، یکبار دیگر علوفه را برای تضعیف فرآیندهای در حال اجرا نشان دهید.

پس از نصب مجدد ، کد شما می تواند سریعتر و پویاتر اجرا شود. درایورهای کارت گرافیک

پس از نصب مجدد ویندوز ، ترجیح می دهید درایورهای مورد نیاز را قرار دهید برای افزایش fps در cs go.

انتقال رانندگان انویدیا : http://www.geforce.com/drivers

انتقال رانندگان AMD: http://support.amd.com/en-us/download

تنظیمات کارت گرافیک

بیایید نگاهی به دو داغترین کارت گرافیک بیندازیم که تنظیمات بازی در CS: GO و بسیاری از بازی های مختلف معمولاً اعمال می شوند.

تنظیمات کارت انویدیا
با کلیک راست روی صفحه ، کنترل پنل Nvidia را روی دسکتاپ خود راه اندازی کنید.

تنظیمات کارت Nvidia CS: GO

تنظیمات سه بعدی را انتخاب کنید – تنظیمات تصویر را تغییر دهید. روی Use my preferent accentuation کلیک کرده و Performance را روی حداکثر تنظیم کنید.

مدیریت تنظیمات سه بعدی CS: GO

مقاله لایو استریم را از دست ندهید.

به مدیریت تنظیمات سه بعدی ، تکنیک برش و تنظیم بافت بافت – کیفیت روی عملکرد بالا بروید.

برای کارت های AMD برای افزایش fps در cs go
روی دسکتاپ راست کلیک کرده و AMD Radeon Settings را باز کنید. در بازی شرکت کنید و تنظیمات بین المللی را انتخاب کنید. سپس تنظیمات را به همان شکل تغییر دهید که در تصویر مشاهده می کنید.

AMD Radeon Settings CS: GO

دستورات را راه اندازی کنید
کتابخانه STEAM را باز کنید ، CS: GO را انتخاب کنید ، روی Properties کلیک کنید ، سپس گزینه های راه اندازی را تنظیم کنید و دستورات زیر را بنویسید تا افزایش fps در cs go را اجرا کنید :

-novid-نمایش تصویر متحرک در بازی را حذف می کند

-high -بازی را در حالت اولویت بالا شروع می کند

-freq x (60 ، 75 ، 120 ، 144 ، 240) هرتز – نمایش نرخ تازه سازی

-high -ورزش را با اولویت بالا اجرا می کند.
-threads -تعداد هسته ها یا رشته ها (اگر پردازنده شما از Hyper -threading [ru.wikipedia.org] پشتیبانی می کند) پردازنده ای که ورزش استفاده می کند.
-nod3d9ex – به شما امکان می دهد اشکال را با کاهش شدید FPS برطرف کنید ، به نظر می رسد اگر ورزش طولانی مدت اجرا می شود – فقط روی کارت های گرافیک DX8 کار می کند … شما جستجو کنید ، هرچند این “نکته” قبلی باشد.
-noaafonts – هموارسازی فونت ها را حذف می کند.
-lv -بازی را در حالت بی رحمی کاهش می دهد.
+exec autoexec -یک فایل .cfg را با دستوراتی برای افزایش FPS اجرا می کند
اجرای دستورات توسط CSRUNA
-novid -console -tickrate 128

در مورد بهبود FPS در CSGO در مقاله خود یک یا دو اشتباه دارید. چندین بار که وی اشاره کرد * FPS را افزایش می دهد – ذکر آن ضروری نیست. با این حال ، نیمی از موارد ابتدایی ممکن است بسیار اشتباه باشد:

-novid … FPS اضافه نمی کند ، اما بازی مقدمه ای آزاردهنده را از بین می برد.

-high … چیزی را حتی اولویت روش اصلاح نمی کند … شما به آن نگاهی بیندازید. صفر ضربه زیر 70 load بار سخت افزار رایانه در حالت آماده به کار …

-Threads … نکته فوق العاده قدیمی … حتی Valve devs تأیید کرد که این نکته هرگز نباید رعایت شود ، در نتیجه ثابت شده است که FPS را در هر مورد کاهش می دهد که روی افزایش fps در cs go تاثیر می گذارد.

-processheap … دیگر کار نمی کند ، مانند سه سال پیش وصله شد.

-nod3d9ex … فقط روی کارت های گرافیک DX8 کار می کند … شما جستجو کنید ، هرچند این “نکته” قبلی باشد.

-noaafonts … قدیمی. برای سالها. آنها آن را قبل از شروع بازی CSGO وصله کردند. مطمئن نیستید که آیا تا به حال در CSGO اعمال شده است ، زیرا حتی Valve از این امکان شروع مطلع نیست … که آنها همه آنها را لیست می کنند ، حتی افرادی که قدیمی هستند.

-نوجی … قدیمی. با panorama-UI-Update حذف شد

-lv … حداقل قدیمی نیست. در CSGO کار می کرد * هرگز *. آن را در گزینه پرستاری برای L4D.

+exec autoexec … در صورتی که هنوز autoexec خود را در مکان نادرست دارید ، هیچ FPS افزایش نمی یابد.

منابع:

https://developer.valvesoftware.com/wiki/Command_Line_Options
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/5y8r7v/in_depth_discussion_the_threads_launch_option/dep5yno/

همچنین 2 تست در رایانه اتمام گاه به گاه و رایانه ای با سطح بالا وجود دارد که نتایج FPS را آزمایش می کند اگر با آن 1337-Startoptions برای افزایش FPS تطبیق دهید. و حدس بزنید: آنها صد رایانه نشان دادند که 99٪ از راهنماها حاوی 100٪ روغن مار هستند. هر یک از مواقع از نقشه FPS-Benchmark استفاده می کرد ، چندین اجرا در آن ایجاد می کرد و با تنظیم این ویژگی FPS روزمره را محاسبه می کرد.

تست ها را برای افزایش fps در cs go دست کم نگیرید.

این مورد در رایانه شخصی پایین است. این آلمانی است ، با این حال من فرض می کنم که شما تست ها را درک خواهید کرد ، در نتیجه نتایج به انگلیسی ذکر شده است. نگاهی به شماره 19 بیندازید که یکی از مواردی است که در 1337 شروع شده است و توسط شخصی در این تاپیک پیشنهاد شده است. نگاهی به شماره 20 می اندازد که یک آزمایش با تنظیمات بهینه شده را نشان می دهد.

در اینجا شما تستهای مشابهی را بر روی یک کامپیوتر با کیفیت بالا که به تنهایی انجام می شود خریداری کرده اید. ما تمایل داریم با آن 2 آزمایش تأیید کنیم که بهترین انتخاب های اولیه هیچ کدام از موارد توصیه شده را شامل نمی شود.

بهترین گزینه های شروع برای FPS صابون عبارتند از:

علاوه بر این ، دستورات راه اندازی Cs go pro settning را ثبت خواهید کرد.

شما همچنین می توانید autoexec.cfg خود را به روش یکسان تنظیم کنید.

برای عملکرد مطلوب باید مجبور شوید که تنظیمات گرافیکی زیر را انتخاب کنید:

CS: GO تنظیم گرافیک برای افزایش fps در cs go

cs go

تنظیمات عملکرد ویندوز
منوی شروع ویندوز را باز کنید ، My Computer را انتخاب کنید ، روی فضای خالی داخل پنجره باز شده راست کلیک کرده و به Properties بروید. تنظیمات پیشرفته سیستم ، عملکرد را انتخاب کنید. علامت همه کادرهای موجود در لیست را بردارید. به این ترتیب سیستم عامل شما تا به اینجا جستجو نمی کند ، هرچند که عملکرد به مراتب بالاتر می رود برای افزایش fps در cs go.

این دستورات را افزایش fps در cs go تاثیر گذار است.

تنظیمات عملکرد ویندوز

غیرفعال کردن پارکینگ اصلی
برای درک اینکه آیا همه هسته های شما فعال هستند یا خیر ، کلیدهای Win + R را در صفحه کلید فشار دهید و msconfig را درون کادر Run تایپ کنید. در Boot شرکت کنید ، روی Advanced options کلیک کنید و طیف وسیعی از پردازنده ها را انتخاب کنید.

غیرفعال کردن پارکینگ اصلی

مقاله معایب بازی پابجی را مطالعه کنید.

انتخاب های قدرت
Hardware and Sound on control board را انتخاب کرده و بر روی Power Options کلیک کنید ، سپس High performance را انتخاب کنید.

سخت افزار و صدا روی تابلو ابزار

غیرفعال کردن برنامه های راه اندازی
کلیدهای Win + R را در صفحه کلید فشار دهید و msconfig را داخل کادر Run تایپ کنید. روی برگه Startup در پنجره اصلی System Configuration کلیک کرده و تیک جعبه های برنامه ای را که می خواهید از ابتدا با شروع ویندوز از ابتدا جلوگیری کنید ، بردارید.

مقاله سایت republicworld ممکن است برای افزایش fps در cs go مفید باشد.

غیرفعال کردن برنامه های راه اندازی

Defragging
اگر از SSD استفاده می کنید این مورد را رد کنید.

My Computer را باز کنید ، سپس بر روی دیسک در هر کجا که CS/Windows نگهداری می شود راست کلیک کرده و Properties را انتخاب کنید. در Tools شرکت کنید ، Defragment current و Defragment disk را انتخاب کنید.

Defragment now و Defragment disk

پاکسازی کامپیوتر و جایگزینی خمیر حرارتی
آخرین بخش بهینه سازی عملکرد ، پاکسازی کامپیوتر شما از گلدان Associate در Nursingd با جایگزینی خمیر حرارتی (در صورت نیاز) است. این می تواند دمای قطعات را آرام کرده و عملکرد بسیار پایداری ایجاد کند. کاهش دمای هوا برخی از افت های FPS را تسهیل می کند.

فریم بر ثانیه یا به طور مختصر FPS ، یکی از مهمترین مواردی است که می تواند در صورت بهینه سازی صحیح در هر بازی ویدئویی رقابتی امتیاز بیشتری به بازیکنان بدهد. هنگامی که از یک تیرانداز اول شخص مانند CSGO لذت می برید ، اگر می خواهید از نردبان رتبه ها بالا بروید ، حداکثر تعداد فریم بر ثانیه شما باید اولویت اصلی شما باشد.

افزایش fps در cs go به جز شمارش fps ، جنبه های جایگزینی مانند ping ، var یا ضرر وجود دارد که بر روند بازی شما تأثیر منفی می گذارد یا تأثیر منفی می گذارد ، اما نه مانند سایر عوامل ، شما در مورد فریم بر ثانیه خود مدیریتی دارید. آماده استفاده برای تحقق مزیت رقابتی بر دشمنان است.

در حال حاضر تعدادی راه وجود دارد که شما می توانید FPS را در CSGO افزایش دهید ، با این حال چندین مورد از آنها یا فرسوده هستند و یا صدمه زیادی به دنبال دارند. در طول این راهنما ، ما چندین سری راهنمایی و ترفند را برای شما در نظر می گیریم که مستقیماً قربانی سازی را آغاز می کنید تا حداکثر سرعت فریم در ثانیه خود را در CSGO افزایش دهید. ما می خواهیم به شما اطمینان دهیم ، از نتایج آن ناراحت خواهید شد.

تنظیمات ویدئو CSGO

  • تبلیغات –
    در ابتدا با یک مورد کاملاً واضح ، هر یک از تنظیمات ویدئوی خود را در حالی که استثنا نیستید به حالت “بسیار کم” بچرخانید ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، بنابراین FPS خود را به حداکثر برسانید. غیرفعال کردن Texture Streaming & anti-aliasing ، فیلتر بافت را به صورت دو خطی تنظیم کنید ، vsync و motion blur را جمع کنید و اگر سعی می کنید تک تک فریم های بعدی را فشار دهید ، آماده دریافت آن خواهید بود ، وضوح تصویر را به همان اندازه پایین نگه دارید. بازی در آن ناراحت کننده است. نظرات متفاوتی در این مورد وجود دارد ، اما اگر چندین هسته در CPU خود داشته باشید ، معمولاً ارائه چند هسته ای FPS را بهبود می بخشد.

بهترین گزینه های راه اندازی CSGO برای افزایش fps در cs go

گزینه های راه اندازی می تواند به شما کمک کند تا افزایش چشمگیری در FPS خود داشته باشید. برای ویرایش گزینه های راه اندازی خود ، به کتابخانه Steam خود بروید ، روی CSGO کلیک کنید ، در ویژگی ها شرکت کنید و روی “تنظیم گزینه های راه اندازی” کلیک کنید. در اینجا گزینه های راه اندازی وجود دارد که فقط باید آنها را وارد کنید:

“-hread -thread (جایگزین x با تعداد هسته های CPU شما)

پس از اتمام کار ، گزینه های راه اندازی را ذخیره کرده و CSGO را مجددا راه اندازی کنید.

درایورهای ویدئو را تغییر دهید:
با توجه به اینکه کدام کارت گرافیک را دارید ، درایورهای ویدئوی شما هر از گاهی ممکن است به تعویق افتد. به عنوان مثال ، اگر GPU NVIDIA دارید ، اطمینان حاصل کنید که مرتباً وب سایت NVIDIA را بررسی کنید تا به دنبال به روز رسانی درایور باشید برای افزایش fps در cs go.

گزینه های قدرت:
انتخاب قدرت ویندوز شما ممکن است بطور قابل ملاحظه ای در عملکرد سیستم شما در اجرای صحیح CSGO مانع شود. برای تعمیر این مورد ، به قسمت Hardware and Sound در پنل مدیریت خود بروید ، روی Power Options کلیک کنید و عملکرد بالا را انتخاب کنید.

تنظیمات کارت گرافیک:
کارت های گرافیکی شما می توانند به شما اجازه دهند تنظیمات پیشرفته ای را تنظیم کنید که می تواند عملکرد یا کیفیت بصری بازی های شما را بهبود بخشد. شما می خواهید اثربخشی GPU خود را از نظر عملکرد برای افزایش FPS به حداکثر برسانید.

خرید هدست ps5 را تجربه کنید.

تنظیمات پنل کنترل CSGO NVIDIA

فیلترینگ ناهمسانگرد: خاموش
Antialiasing-تصحیح گاما: خاموش
بیشتر فریم های از پیش ارائه شده: یک
حالت مدیریت توان: مانند اکثر عملکردها
بیشترین نرخ تازه سازی: بیشترین میزان قابل دستیابی
فیلتر بافت – بهینه سازی نمونه ناهمسانگرد: خاموش
فیلتر بافت -سوگیری LOD منفی: مجوز
بافت فیلتر-کیفیت: عملکرد بالا
فیلتر بافت-بهینه سازی سه خطی: خاموش
بهینه سازی rib: روشن است
بافر سه گانه: خاموش
Verticle Sync: خاموش است
تنظیمات کنترل پنل CSGO AMD

نرم افزارهای شخص ثالث
اجازه دهید Pine State این نرم افزارهای مستقیم و شخص ثالث را تقریباً برای افزایش FPS شما در CSGO کار نکند. در حقیقت ، آنها صدمه ای بیش از حد منطقی به عملکرد سیستم شما وارد می کنند. همه کارهایی که “تقویت کننده بازی” انجام می دهند اغلب به صورت دستی از طریق مدیر وظیفه انجام می شود.

نرم افزارهای زیاد باز در پس زمینه جلوی افزایش fps در cs go را میگیرد.

تعطیلی برنامه ها و خدمات جایگزین:
با فشردن کلیدهای ctrl + shift + Esc ، مدیر وظیفه خود را باز کنید ، سپس به برگه «فرآیندها» بروید. هر روشی را که احساس می کنید منابع سیستم شما را بیهوده خسته می کند ، ببندید. سپس به برگه «خدمات» بروید و خدماتی را که به سادگی به آنها احتیاج ندارید غیرفعال کنید. مراقب باشید ، خدمات یا فرآیند را تعطیل نکنید مگر اینکه مطمئن شوید که آنها برای سیستم شما مهم نیستند.

اگر طبق این آموزش عمل کنید می توانید بسیار خوب افزایش fps در cs go را تجربه کنید و سرعت بازی کانتر استرایک را بالا ببرید و در نظر داشته باشید که ویندوز 10 نقش مهمی دارد و اینکه افزایش fps در cs go کار ترسناک و سختی نیست پس شروع کنید.

بالا بردن fps بازی کانتر استرایک گلوبال

منابع : csgopedia.com www.talkesport.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *