بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت !

بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت

بازی توسط بچه ها ساخته شده است! بازی های دارای قانون یا ساخت کمی پاداش ویژه ای دارند که به بچه ها کمک می کنند تا بتوانند توانایی های خود راهنمایی قابل توجهی مانند حافظه کاری ، کنترل بازدارندگی و سازگاری فکری را داشته باشند. جوانان باید هماهنگ شوند و مسیرها را بخاطر بسپارند بازی‌های کامپیوتری چگونه ساخته می‌شوند ،

بازی‌های ویدئویی برای افزایش تمرکز و دقت

روی رانندگی بزرگسالان در بازی تمرکز کنند و در بعضی از بازیها ، با تمایلات مشخص به توقف / رفتن / دویدن یا هولر مخالفت کنند. راه تقویت موثر توانایی کودکان برای مدیریت خود این است که بازی ها را به روشی اساسی شروع کنید و پس از آن به تدریج با پیچیدگی ، با قوانین ، انواع یا مشکلات اضافی کار کنید.

این بازی ها دارای یک بخش کاری واقعی هستند و می توانند برای یک اتاق خواب ، یک مرکز ورزش تنظیم شوند یا در خارج بازی شوند و این بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت است.

  1. نور قرمز – چراغ سبز

بزرگ یک “سیگنال ترافیک” است و در لبه انتهای اتاق یا زمین از جوانان قرار دارد.

آهنگ های مختلف را بلند کنید تا آدرس را متوقف کنید و بروید. با نشانه های شناخته شده قرمز و سبز شروع کنید اما در آن مرحله – برای به چالش کشیدن تفکر – رنگهای مختلف را امتحان کنید ، به عنوان مثال ، بنفش برای “برو” و نارنجی برای “توقف”. معکوس را امتحان کنید (روش های قرمز به کار می روند) یا استفاده از اشکال یا اصوات را برای پرداختن به فعالیت ها تغییر دهید.

در مرحله ای که کسی “متوقف” می شود که باید متوقف شود ، در اصل از او بخواهید که به خط اول برگردد.

به جوانان علامت راهنمایی و رانندگی بدهید.

  1. دست نگه دارید!

همه می رقصند و وقتی موسیقی متوقف می شود – صبر کنید!

از تعیین آهنگ های بی حال و سریع استفاده کنید و جوانان را به تدریج برقرار کنید تا ملودی های خود را آرام کنید و به سرعت به آهنگ های سریع برسید.

با رقصیدن روی سیگنال های معکوس ، بچه ها را به چالش بکشید: به سرعت با آهنگ های بی حال و به تدریج با آهنگ های سریع رقصید.

  1. رهبری ارکستر.

بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت هر بچه از ابزاری (اصلی یا مصنوعی) و “پیشگام گروه” از پتوی کارگردانی استفاده می کند. در نقطه ای که نوازش بلند است و دست تکان می دهد ، جوانان سازهای خود را می نوازند. در مرحله ای که هادی doo پیچیده را پایین می اندازد ، بچه ها متوقف می شوند.

وقتی بچه با سرعت حرکت می کند و به تدریج که چوب به تدریج حرکت می کند ، بچه ها را بلافاصله بر روی ساز خود بکشند ، پیچیدگی و ملاحظه لازم را افزایش دهید. دستورالعملهای مخالف را نیز امتحان کنید.

  1. فیل استامپد

مربی دستی به گوش آنها می کشد و می گوید “این چه چیزی است که من می شنوم؟” بچه ها با گفتن “Elephant Stampede” واکنش نشان می دهند. مربی در آن مرحله می گوید فیلها کجا هستند؟ من به سختی می توانم آنها را بشنوم! “کلاس با” خیلی دور “واکنش نشان می دهد و شروع می کند با احتیاط پا روی زمین بگذارد تا صدای فیل ها را در آنجا بیرون بیاورد.

تا زمانی که گروه “در خانه” ظاهر نشوند ، مربی دوباره تعامل را تغییر می دهد و خود را با نزدیک بودن فیل ها سازگار می کند. در حال حاضر دانشهای زیربنایی صداهای شیپورسازی فیلها را ایجاد می کنند و پاهای آنها را تا جایی که ممکن است محکم می زنند تا جایی که مربی شروع به آرام کردن آنها در جایی نزدیک می کند و می گوید: “خوب عالی است ، آنها ناپدید می شوند!” بچه ها بیشتر با ظرافت بیشتر پا می گذارند واکنش نشان دهند. آنها تا زمانی که گروه فیل از سازه خارج نشوند ، مرتباً نسبت به مربی واکنش نشان می دهند.

با دادن جمع هایی از صداهای متمایز موجود در زیر مطالعه ، و دادن رهنمودهای مختلف به موجودات مختلف ، یک راکت متحیر کننده تر را در آغوش بگیرید. “فیل ها نزدیکتر می شوند اما میمون ها در حال ناپدید شدن هستند.”

  1. طبل بیت

از ریتم ها برای پرداختن به فعالیت های مختلفی که جوانان می توانند هنگام نشستن (به عنوان مثال کف زدن یا قدم زدن) یا هنگام حرکت در اتاق (مثلاً قدم زدن یا حرکت) استفاده کنند ، استفاده کنید. به عنوان مثال ، بچه ها به سرعت به سمت طبل زدن سریع ، به تدریج درام زدن متوسط ​​می روند و با متوقف شدن درام زدن منجمد می شوند.

از جوانان درخواست كنيد بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت تا به علائم معكوس واكنش نشان دهند (به تدريج به ريتم هاي سريع و به سرعت به ريتم هاي متوسط ​​برويد). یا سپس دوباره فعالیت های مختلفی را با علائم صریح طبل درگیر کنید. سایت healthygame به عنوان مثال ، طبل زدن متوسط ​​به معنای قدم برداشتن و طبل زدن سریع به معنی پرش از جک است.

  1. سیمون می گوید و رهبر را دنبال کنید

در یک یا شکل دیگر این بازی ، یک پیشگام فعالیت های مختلفی را برای تقلید مدل می کند. این کنترل انگیزه ، درک ، توانایی های جعل هویت و راهنمای پرشور را تشکیل می دهد.

با توجه به سایمون می گوید ، بچه ها باید با احتیاط به این واقعیت گوش دهند که وقتی سیمون فعالیتی را “انجام می دهد” اما هنوز آن را نمی گوید ، نباید آنها را دنبال کنند!

با ارائه فعالیتهایی که دارای امکانات بی شماری هستند ، سهم خود را افزایش دهید.

با داشتن دو گردهمایی همزمان ، با دو نفر از سیمون ها یا “رئیسان” یک جلسه را برگزار کنید. وقتی نوجوانی از فعالیت های خود عصبانی می شود ، اساساً به جمع دیگر می پیوندد و پیشگام دیگری را دنبال می کند (و نه “بیرون”).

  1. نرم شدن آدم برفی

با درخواست از بچه ها که مانند یک آدم برفی بلند می ایستند ، شروع کنید تا بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت را پیدا کنید.

جوانان در آن مرحله وابسته به سیگنالهایی هستند که بزرگترها از بدن خود خارج می کنند یا تنش می کنند. در نقطه ای که آفتاب در حال طغیان است ، جوانان شل می شوند یا شروع به مایع شدن می کنند. در نقطه ای که غبار برف به عقب برمی گردد و سرد می شود ، جوانان تنش می یابند یا یخ می زنند.

  1. موز بروید

جوانان یاد می گیرند فعالیت ها بستگی دارد

بازی‌های کامپیوتری برای افزایش تمرکز و دقت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *