رفع خطای پابجی (رفع مشکلات بازی pubg)

رفع خطای پابجی

PlayerUnnown’s Battlefields اولین بازی ای نبود که بتل رویال را به نمایش گذاشت، اما این بازی است که کلیه را مبتذل کرد. از آن زمان به بعد، PUBG شاهد پیشرفت‌ها و کمپوها و مسابقات زیادی بوده است برای رفع خطای پابجی.

برای خرید ps5 این مطلب را از دست ندهید.

مدتی از راه اندازی PUBG می گذرد و می توان تصور کرد که تا به حال توسعه دهندگان تمام مشکلات را برطرف کرده اند. با این حال، کامپیوتر PUBG در حال عبور از جرایم و مشکلاتی مانند خرابی درون بازی، کد خطا 00000D04/0021، Error In Essential DLL Lines و موارد دیگر است. من فهرستی از جرایم و مشکلاتی را که بازیکنان رایانه شخصی با PUBG انجام می‌دهند، همراه با رفع و راه‌حل‌های آن‌ها، مانند نحوه رفع خطای کد 00000D04/0021 و نحوه رفع خطا در خطوط اساسی DLL جمع‌آوری کرده‌ام.

در این مقاه در مورد رفع خطای پابجی استفاده می‌کنند.

خرابی PUBG، کد خطا 00000D04/0021، و رفع آن
. PUBG بازی‌ای است که حالت بتل رویال را شروع کرد و هنوز هم شکسته نشده است. علیرغم رقابت، بازی دارای یک پایگاه بازیکن اختصاصی است و توسعه دهندگان در حال اضافه کردن محتوای جدید و رفع مشکلات بازی هستند. با این حال، گیمرهای رایانه شخصی جرایم و مشکلات مربوط به PUBG را گزارش می‌کنند، مانند خرابی در بازی، کد خطا 00000D04/0021، Error In Essential DLL Lines، خرابی در مرحله اولیه و غیره.

موارد زیر جرایم و مشکلاتی است که بازیکنان رایانه شخصی همراه با رفع و راه‌حل‌های آن‌ها از آن عبور می‌کنند.

حل مشکلات رایج بازی پابجی

بازیکنان رایانه های شخصی PUBG گزارش می دهند که بازی در حین بازی بدون هیچ ارتباط خطایی روی دسکتاپ از کار می افتد. دلایل متعددی پشت خرابی PUBG در بازی وجود دارد و سپس چگونگی رفع آن وجود دارد.

مقاله www.androidgreek.com برای شما می‌توانید مفید باشد.

یکی از دلایل خراب شدن بازی در حین بازی می تواند رانندگان GPU باشد. GPU motorist را مجدداً نصب یا مدرن کنید و مطمئن شوید که نصب تمیزی انجام داده اید. با این کار خرابی مربوط به دسکتاپ برطرف می شود.

یکی دیگر از دلایل خرابی بازی PUBG، استفاده از ابزارها و نرم افزارهای شخص ثالث مانند MSI Afterburner، نرم افزار RGB و موارد مشابه یا استفاده از پوشش های درون بازی برای Steam و ابزارهای شخص ثالث مانند Discord است. همه پوشش‌های درون بازی مانند Discord، Steam و Geforce Experience را غیرفعال کنید و هر نرم‌افزار شخص ثالثی را که نصب کرده‌اید لغو کنید. با این کار مشکل خرابی PlayerUnnown’s Battlefields در بازی برطرف می شود.

مطلب ارزشمند :‌   چه بازی کامپیوتری بخریم ؟ ۵ بازی شگفت انگیز !!

اگر راه‌حل‌های زیر به شما در رفع مشکل خرابی دسک‌تاپ با PUBG کمک نکرد، همچنین GPU شما می‌تواند دلیل خراب شدن بازی باشد. یا GPU اورکلاک است یا قدیمی.

با این حال، اگر پردازنده گرافیکی اورکلاک شده باشد، با استفاده از MSI Afterburner آن را به ساعت GPU فرسوده خود برگردانید. در صورتی که پردازنده گرافیکی اورکلاک نشده باشد، همچنین ممکن است GPU شما برای رسیدگی به محموله های بازی مناسب نباشد. این را می توان با حذف تنظیمات صفحات درون بازی یا کاهش 100 مگاهرتز ساعت GPU با استفاده از MSI Afterburner حل کرد که من توصیه می کنم زیرا اراده محدود کردن حداکثر FPS بازی است که واقعاً برای یک عنوان چند نفره مناسب نیست. با این کار خرابی PUBG در بازی برطرف می شود.

کد خطا 00000D04/ 0021 رفع
طبق گفته بازیکنان رایانه های شخصی PUBG، آنها هنگام راه اندازی بازی کد خطا 00000D04/0021 را دریافت می کنند. سپس نحوه رفع خطای کد 00000D04/0021 آورده شده است. PlayerUnknown’s Battlefields را حذف کنید و همچنین کلید Windows را فشار دهید> localappdata را تایپ کنید> OK را فشار دهید> بروشور TslGame را لغو کنید.

پس از آن، به بروشور نصب Steam بروید و اگر مسیر نصب حذفی را انتخاب کردید، باید در درایو C> Program Lines (x86) Brume باشد. به برنامه‌های Steam معمولی بروید و بروشور PUBG را لغو کنید. همچنین به درایو C بروید و به Program Files (x86) Common Lines BattlEye بروید و theBEService_pubg.exe را لغو کنید. پس از انجام این کار، PlayerUnknon’s Battlefields را مجددا نصب کنید. بازی را اجرا کنید و بدون کرش و کد خطا 00000D04/0021 کار خواهد کرد.

رفع خطا در خطوط DLL ضروری
بازیکنان رایانه شخصی PUBG گزارش می دهند که بازی در هنگام راه اندازی با خطای ارتباطی “Error In Essential DLL Lines” از کار می افتد و سپس نحوه رفع این خطا توضیح داده شده است.

خطا در خطوط DLL اساسی ممکن است به دلیل شل بودن خطوط ویندوز باشد. CMD را باز کرده و به صورت Director اجرا کنید و دستورات زیر را تایپ کنید و بعد از هر کدام اینتر را بزنید.

اعلامیه
sfc/ scannow
dism/آنلاین/پاکسازی-تصویر/ScanHealth
Dism/ Online/ Cleanup- Image/ CheckHealth
dism/ Online/ Cleanup- Image/ RestoreHealth

هنگامی که این دستورات را اجرا کردید، CMD را ببندید و همچنین پشتی‌ترین Visual C Redistributables را با عملکردهای x86 و x64 نصب کنید.

اگر راه‌حل زیر جواب نداد، ممکن است به‌روزرسانی ضعیف ویندوز هنگام راه‌اندازی PUBG باعث ایجاد خطا در خطوط DLL اساسی شود. مسافت پیموده شده “Fragment Cleanup” را باز کنید> درایو C را انتخاب کنید> روی “clean up system lines” کلیک کنید> دوباره درایو C را انتخاب کنید> “Windows Update Cleanup” را انتخاب کنید و ok را فشار دهید. پس از انجام فرآیند، به روز رسانی ویندوز را بررسی کنید و اجازه دهید کار خود را انجام دهد. پس از آن، PUBG را راه اندازی کنید و Error In Essential DLL Lines برطرف می شود.

مطلب ارزشمند :‌   رفع لگ pes 2017 در کامپیوتر

متناوباً، به درایو C> Windows> Softwaredistribution> دانلود را باز کنید و همه موارد موجود در بروشور را لغو کنید. اکنون به Windows Update Settings > Advanced options > Choose how updates are installed > Notify را برای زمانبندی تمدید تنظیم کنید. این باید Error In Essential DLL Lines را برطرف کند teletype.in.

بازی شروع نمی شود، خرابی در هنگام راه اندازی رفع می شود
. بازیکنان رایانه های شخصی PUBG گزارش می دهند که بازی در زمان راه اندازی از کار می افتد یا اصلا شروع نمی شود. دلایل متعددی پشت این مشکل وجود دارد و سپس نحوه رفع مشکل خرابی PUBG در هنگام راه اندازی وجود دارد.

فقدان حقوق ادمین یکی از دلایل کرش بازی است. روی PlayerUnknown’s Battlefield’s exe > parcels > Comity tab کلیک راست کرده و گزینه Run this program as Director را علامت بزنید و گزینه application را بزنید. با این کار مشکل خرابی بازی برطرف می شود.

محافظ ضد سرایت/پنجره شما ممکن است خطوط مهم بازی را مسدود کرده و باعث از کار افتادن آن در هنگام راه اندازی شود. بازیکنان می توانند این مشکل را با غیرفعال کردن محافظت بی درنگ از ضد ویروس خود یا شمارش بروشور PUBG از ضد ویروس برطرف کنند تا در آینده دیگر خطوط بازی را مسدود نکند. پس از آن، خطوط بازی و PUBG بدون خرابی در ابتدای راه راه اندازی می شوند.

با این حال، اگر بازی همچنان در حال خراب شدن است، روی PlayerUnknown’s Battlefields در Steam کلیک راست کنید> Manage> Browse lines original. بازی را مستقیماً از exe آن به جای Steam راه اندازی کنید. به احتمال زیاد، بازیکنان با خطای مشابه “vcruntime140_1.dll orMSVCP140.dll Was Not Plant” مواجه خواهند شد. بازیکنان می توانند با نصب پشتی ترین Microsoft Visual C Redistributables هر دو x64 و x86 آن را برطرف کنند.

همه اینها برای رفع جرائم و مشکلات PUBG ما مانند Error Code 00000D04/0021، Error In Essential DLL Lines، خرابی در بازی و موارد دیگر است. اگر با سایر بازی‌های رایانه شخصی یا رایانه شخصی خود با جرایم و مشکلاتی روبرو هستید، مکه ما را نیز به دلیل اینکه عموماً جرایم رایانه شخصی و رفع آنها است، ببینید.

در ادامه این مقاله رفع خطای پابجی را مطالعه می‌کنید.

اطلاعات پینگ نادرست وضعیت جدید PUBG را برطرف کنید


برخی از داروسازان نیز شکایت کرده‌اند که اطلاعات نادرستی در صفحه ایجاد حساب به آنها نشان داده می‌شود. به همین ترتیب، اگر به تنظیمات ← مقدماتی ← اتصال ← انتخاب گارچون بروند، همچنین قلاب نادرست نمایش داده می شوند. خوب، این فقط یک نقص رابط کاربری موقت است و ربطی به اطلاعات واقعی شبکه ندارد. بنابراین فقط PUBG New State را تمدید کنید و خطای نادرست اطلاعات clunk برطرف خواهد شد.

مطلب ارزشمند :‌   ۲۵ تا از بهترین‌ها برای دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر

مشکلات بال زدن صفحه نمایش وضعیت جدید PUBG را برطرف کنید

با این حال، همچنین اگر در طول گیم پلی PUBG New State رنگ های گهگاهی لرزان یا غیرعادی دریافت می کنید، باید API صفحات را تغییر دهید. برای آن، به Settings → Graphics → Graphics API بروید و OPEN GL را از لیست انتخاب کنید.

هنگام حمل انبوهی از مشخصات، کمیت وضعیت جدید PUBG را که با 0 علامت گذاری شده است، برطرف کنید
با این حال، نگران نباشید، اگر متوجه شده اید که صدا در PUBG New State گاهی اوقات هنگام حمل انبوهی از جزئیات به عنوان 0 علامت گذاری می شود. این فقط یک نقص رابط استونر است و باید فقط با یک تمدید بازی ساده برطرف شود.

مشکلات نقشه ایستگاه ایالت جدید PUBG را برطرف کنید

برخی از داروسازان گزارش کرده اند که برخی از اشیاء به طور غیرعادی در نمودار ایستگاه ظاهر می شوند. این مشکل با بازپرداخت مجدد بازیابی می شود. هیچ اقدامی از پایان شما خواسته نمی شود.

مشکل حساسیت بازی PUBG New State را برطرف کنید

مسائل مربوط به درک بازی نیز توسط برخی گزارش شده است. برای اصلاح آن، به برگه تنظیمات PUBG New State Sensitivity بروید و ادراکی را به یکی از گزینه‌های پایین/متوسط/ زیاد بازنشانی کنید community.adobe.com.

سیستم PUBG New State Drooling کار نمی کند

هر زمان که حساسیت حالت جدید PUBG را برای حدود 1 نانوثانیه یا بیشتر به حداقل برسانید و همچنین به بازی بازگردید، ممکن است سیستم آبریزش در خطوط پیش بینی شده کار نکند. برای رفع آن، باید برنامه را تمدید کنید.

بنابراین، با این کار، همراهی را در مورد اینکه چگونه می‌توانید خطای PUBG New State Not Working را برطرف کنید، جمع‌بندی می‌کنیم. در همین راستا، ما همچنین راه‌هایی را برای رفع سایر خطاهای درون بازی فهرست کرده‌ایم. با این حال، اگر با مشکلی مواجه هستید که در آن فهرست نشده است، از طریق بخش نظرات به ما اطلاع دهید. ما در بالاترین حد با نتیجه به شما پاسخ خواهیم داد.

امیدواریم از مقاله رفع خطای پابجی لذت برده باشید.

منابع استفاده شده در مطلب : respawnfirst.com www.droidwin.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *