معایب بازی پابجی (چه کسی می‌داند ؟)

معایب بازی پابجی و عوارض آن

معایب بازی پابجی PUBG برای بچه ها را به سمت یک جهان اشتباه و استدلال منفی باز می کند و در این مقاله می‌خواهیم درباره بازی پابجی بدانیم ، یک محقق برجسته در میان موارد خاص هشدار داده است که بازی های اینترنتی ، به ویژه برای جوانان ، با بهترین دستورالعمل ها ، دستورالعمل ها و روش های جهانی موافق است. گزارش ها حاکی از آن است که یک فرد 22 ساله مسن به یک بازی نبرد چند نفره ، یک ماه پیش همه چیز را در خانه خود در منطقه Maharashtras Yavatmal خاتمه داد علت ممنوعیت بازی پابجی و بدانید بازی پابجی چیست مضرات بازی پابجی.

در حالی که پس از یک جلسه شبانه PUBG (PlayerUnknowns Battlegrounds) یک کودک ، 14 ساله بود و خودکشی کرد در کوتا در راجستان در ماه مه. یک سال پیش ، یک بچه 15 ساله اهل بهیوندی در منطقه تانه در ماهاراشترا خواهر یا برادر بزرگتر خود را به اتهام سرزنش در مورد مبالغه با PUBG در تلفن همراه خود اعدام کرد. مدیر قبلی سازمان تحقیقات فضایی هند G Madhavan Nair روز جمعه گفت PUBG بیش از هر چیز شیطنت می کند indiatoday.

برای خرید ps5 می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

این باعث می شود بچه ها به یک جهان عمل نادرست و جنگ باز شوند. این تخصص یا توانایی علمی بازیکنان ، به ویژه بچه ها را ارتقا نمی دهد. وقتی او خواستار اظهار نظر در مورد ایده های محله های خاص برای تحریم بازی شد ، Nair را به PTI افشا کرد ، این امر آنها را در برابر طیف گسترده ای از استدلال های منفی باز می کند. وی افزود: این یک بازی فرصت است و تمایل به بازی تا زمان پیروزی وجود خواهد داشت. این یک تعامل و تمرین عادت ساز در بیهودگی است. این فقط به حمایت از نگرش مجرمانه کمک می کند. بدنه صنعت ASSOCHAM گفت هر بازی تحت وب معایب بازی پابجی.

معایب بازی پابجی مخصوصاً برای جوانان ، باید از بهترین هنجارهای جهانی پیروی کند. یک نماینده ASSOCHAM گفت ، در هند ، بهترین هنجارهای مربوط به رفاه در سراسر جهان باید توسط سازمان های بازی دنبال شود. پیشکسوت صنعت نوآوری در داده ها T V Mohandas Pai گفت تا آنجا که بازی ها از دستورالعمل های تنظیم شده و بهترین روش ها به صورت کمی استفاده می کنند ، نیازی به محدودیت نیست نظرات در مورد بازی پابجی.

با وجود این ، طراحان و توزیع کنندگان بازی باید در رابطه با استفاده از کنترل والدین ، ​​ارزیابی سن ، امنیت اطلاعات مشتری و محلی سازی ، بیمه کلاهبرداری عمده و غیره مسئول باشند ، پی ، مدیر ارشد مالی قبلی IT major Infosys Ltd ، به PTI گفت . کارشناسان پیامدهای نامطلوبی بر سلامت جسمی و روحی کودکانی که بازی PUBG را بازی می کنند ، تضمین می کنند که ادعا می کنند عادت ساز است علت ممنوعیت بازی پابجی.

اثرات منفی و معایب بازی پابجی

معایب بازی پابجی و عواقب و مضرات نامطلوب بازی پابجی :

چند تأثیر متضاد با بازی PUBG وجود دارد. به ما اجازه دهید تا به طور جامع در مورد آنها اطلاعاتی کسب کنیم عاقبت کسانی که پابجی بازی می کنند.

تمایلات شرورانه را در فرد افزایش می دهد معایب بازی پابجی

PUBG یک مسابقه تیراندازی است که در آن گیمر از سلاح و مهمات دیگر برای ذبح دشمن استفاده می کند. نکته اساسی بازیکن این است که ردیابی ثابت و رقیب و قتل او را ادامه دهد. PUBG به عنوان یک بازی خشن مورد بررسی قرار گرفته است. به دلیل خباثت شدید مربوط به این بازی ، می تواند باعث احساسات ، رفتار و فشارهای شدید شود ، بنابراین ، بر وضعیت روانی یک بازیکن تأثیر می گذارد myessaybook.

این باعث می شود فردی معتاد شود

بازی گزاف PUBG باعث کاهش سودآوری در یک بازیکن می شود. این امر باعث وابستگی فرد به این بازی رایانه ای می شود. این برای سلامتی روانشناختی یک فرد مفید نیست. سطح ناراحتی ، استرس و ناراحتی را در فرد گسترش می دهد. هرکس به آن وابسته باشد به طور کلی تمایلات ویرانگر به درون خود احساس می کند.

خصومت اجتماعی

مانع دیگر انجام بازی PUBG این است که باعث می شود کمتر دوستانه عمل کنیم. این اتفاق با توجه به این واقعیت رخ می دهد که فردی دوست دارد دائماً در این بازی خرج کند. آنها نه نیاز به بیرون رفتن و معاشرت با دیگران دارند و نه نیاز به سرمایه گذاری انرژی با خانواده دارند. زندگی آنها به این بازی رایانه ای ملزم می شود. چنین بردگی به طور خصمانه ای بر شخصیت ، توانایی های هدایت و ظرفیت مکاتبات آنها تأثیر می گذارد.

این رفاه واقعی ضعیف را پیش می برد مضرات بازی پابجی.

نشستن در یک نقطه و بازی طولانی مدت به طور مداوم هیچ فایده ای برای یک فرد ندارد. این به قدرت کلی واقعی یک فرد آسیب می رساند. یکی کند می شود. علاوه بر این ، نگاه مداوم به صفحه کامپیوتر برای تاخیر در زمان و بدون سوسو زدن حتی می تواند درک بصری را کاهش دهد و منجر به میگرن شود.

معایب بازی پابجی بر بهزیستی روانشناختی تأثیر می گذارد حکم شرعی بازی پابجی

بازی رایانه ای PUBG عادت شکل می گیرد. این می تواند باعث پیشرفت مشکلات روانی در یک فرد شود. افرادی که به این بازی وابسته شده اند در نهایت به طور م worriedثر نگران می شوند. به دلیل ارتباط دوستانه کمتر ، آنها تأثیرات ناخوشایند ناشی از مشکلات آشکارا را که تجربه می کنند تجربه می کنند.

طراحی استراحت را مختل می کند dawn

در این مقاله می‌خواهیم درباره بازی پابجی بدانیم

یک بازی PUBG حدود 60 دقیقه طول می کشد. این نشان می دهد که این یک بازی خسته کننده است. نشسته آماده و خالی در تماشای مداوم صفحه کامپیوتر برای کشش گسترده ، فرد را خسته و مضطرب می کند.

معایب بازی پابجی برای بازیکنانی که به این بازی وابسته شده اند دیده اند که استراحت خود را صرفاً برای بازی در یک پیشرفت ثابت سپری می کنند. این امر استراحت آنها را مختل می کند و از نظر روانی و واقعی در روز بعد تأثیر می گذارد. به دلیل عدم استراحت ، آنها لمس ، تشدید ، تحریک کننده و خسته می شوند. این بر کار روزمره و سودآوری آنها در محیط کار تأثیر می گذارد.

در مورد چگونگی تأثیر بد همسایگان بر روح بی عیب و نقص ، یک debatf بسازید عوارض بازی پابجی برای انسان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *