رفع قطع شدن کالاف و ارورهای کالاف موبایل

ارورهای کالاف موبایل و قطع شدن کالاف موبایل

فراخوان مسئولیت: شبکه چهار همراه چهار ویژگی جدید جنگهای خانوادگی گسترده را برای مدت زمان جنگ بازیکنان معرفی کرده است که در مسابقات هفتگی برای خانواده بزرگ وی فراخوانده می شود تا از بالای سر خود برگردند و پاداشهای مختلفی را در کد خود بدست آورند: سلول ماجراهای جنگ خانوادگی گسترده قطع شدن کالاف ارورهای کالاف موبایل.

اکنون که فصل 4 cod cellular فرا رسیده است ، اکتیویژن به دنبال ارائه گزینه های تهاجمی بیشتر به بازیکنان است. در مسابقات قهرمانی بین المللی cod موبایل که جایزه ای بیش از 2 میلیون دلار (دلار آمریکا) و جایزه های تثبیت نشده به شما اعطا می شود ، رفع قطع شدن کالاف موثرترین حالت وجود ندارد ، با این وجود حالت جدید جنگ های خانوادگی گسترده ارائه می شود support.activision.

رفع ارورهای کالاف

سلول cod جنگهای گسترده خانوادگی را تعریف کرده است زیرا “بزرگترین ویژگی” به دلیل اینکه ابزار اسلحه ساز است ، بنابراین مجبور است تیرانداز تلفن همراه را متزلزل کند. جنگهای گسترده خانوادگی به شما اجازه می دهد تا گیمرها با دوستان یا افراد غریبه گروه شوند و برای کسب جوایز لوازم آرایشی و صعود به جدول امتیازات رقابتی با یکدیگر رقابت کنند.

در اینجا کل چیزهایی است که دوست دارید در مورد جنگ های قبیله ای cod cellular درک کنید ، از تاریخ انتشار تا راه ورود به سیستم با خانواده بزرگ.

جنگ های خانوادگی گسترده سلول سلول ماهی کاد چیست؟

جنگهای گسترده خانوادگی به روزترین حالت تهاجمی برای ورود به شبکه تلفن همراه کد است. به جای حالت رتبه بندی شده که برای خود در آن قرار دارید ، جنگ های گسترده خانوادگی باعث می شود که شما همیشه عضو خدمه ای باشید که بر صفحه اصلی تسلط داشته باشید و به طور جمعی پاداش بگیرید.

ایرادات بازی Cod

بیشتر بخوانید: بارگیری mk2 درجه یک کارابین برای سلولهای cod season 4 قطع شدن کالاف ارورهای کالاف موبایل
درست مثل سریال های رتبه بندی شده ، جنگ های گسترده خانوادگی نیز یک مسابقه دو فصلی خواهد بود که هر فصل اجرا می شود. cod cells devs توضیح داد که “در هر فصلی که قرار است دوباره تنظیم شود ، پاداش های جدیدی به شما تعلق می گیرد و خانواده بزرگ شما می توانند برای صعود به تابلوهای امتیازات امکانات جدیدی داشته باشند.”

cod mobile تأکید کرد که جنگهای قبیله ای صرفاً برای بازی در یک خانواده بزرگ و کسب پاداش نیست ، “با این حال همه اینها برای ساختن یک بازی تهاجمی ، امکان تعامل جمعی در کنار خانواده بزرگ شما و بازیکنان مختلف و جایگزینی برای ارائه خدمات بیشتر است. پاداشهای حماسی. sportskeeda

تاریخ انتشار جنگ های قبیله ای cod cellular

بازی کالاف موبایل


موبایل cod خراب شد و سوخت
جنگ های گسترده خانوادگی به عنوان بخشی از فصل چهار وارد می شود و ممکن است در 1 ژوئن 2021 آغاز شود.

بیشتر بخوانید: راه آزادسازی هولگر 26 در cod: موبایل فصل چهار
این می تواند شروع اصلی جنگ خانوادگی گسترده باشد ، با اینکه حالت در فصل 6 دوباره تنظیم می شود ، با ارائه جوایز و جدول امتیازات جدید.

راهی برای عضویت در یک خانواده گسترده در سلول های کد ماهی قطع شدن کالاف

برای شروع در جنگهای خانوادگی گسترده ، می خواهید ابتدا به یک خانواده بزرگ بپیوندید. بازیکنان با اعتماد به نفس cod mobile که البته شما قبیله ای ندارید ، شما آماده خواهید شد تا به راحتی به یکی از آنها بپیوندید. گروه توسعه گفت: “به محض شروع جنگ های گسترده خانوادگی ، قبیله های جدیدی تشکیل می شود و همچنین آماده خواهید بود که گزینه های بسیاری را متناسب با خواسته های خود کشف کنید.”

علاوه بر این آنها اظهار داشتند که مطمئناً شما نمی خواهید یک بازیکن رقابتی درجه یک برای ایجاد جنگ های قبیله ای باشید. برای همه سبک های بازی قبیله ای وجود خواهد داشت ، خواه شما واقعاً دوست داشته باشید که دستی گیرترین باشید یا “در طول هفته بازی معمولی داشته باشید و فقط بخواهید به یکدیگر کمک کنید تا پاداش دریافت کنید.”

چگونه بازی های clan cell clan wars قطع شدن کالاف ارورهای کالاف موبایل

وقتی به یک قبیله در cod cellular ملحق می شوید ، رفع قطع شدن به شما داده می شود که در حالت جنگ خانوادگی گسترده بازی کنید تا جوایز بی شماری کسب کنید و از جدول رده بندی بالا بروید.

در حالی که روشهای مختلفی برای پیشرفت در جنگهای قبیله ای وجود دارد ، بیشترین راه این است که گره های قبیله ای را تصرف کنید. تقسیم شده به مینی فصول هفتگی ، روز به روز خواستار موقعیت هایی با “اهداف و اصلاح کننده های خاص” هستند ، و “هر گره ای برای مقداری تعیین شده و با تکیه بر رتبه هر خانواده بزرگ ممکن است با آنها مبارزه شود. رفتن به کسب فارکس. قطع شدن کالاف”

مطالعه بیشتر: دکتر بی احترامی به خوبی نشان می دهد یکی از عواملی که او می تواند منطقه جنگی را از cod cellular رونق دهد
قبیله شما قرار است با سایر قبایل به طور هفتگی مطابقت داشته باشد تا تنوع بیشتری را در افرادی که با آنها بازی می کنید فراهم کند تا فقط یک گروه دائما بر تابلوهای امتیازات تسلط نداشته باشد. پس از بازنشانی ، قبیله ها باید در این دوره های مینی فصلی بررسی شوند ، و “قبیله ای که گره را تصرف می کند ، فاکتورهای پاداش کسب می کند.”

رفع مشکلات بازی کالاف


mk2 نام وظیفه است: سلاح رایگان کاملاً جدید Cellular به عنوان بخشی از فصل چهار جایگزین می شود ، بنابراین در اینجا ساده ترین پیوست ها و قدرت پردازش ها برای شکل دادن به بهترین بارگذاری کارابین ck cellular mk2 وجود دارد ارورهای کالاف موبایل. dotesports

به دنبال مناسبت قهرمانان اکشن دهه 80 ، cod mobile با افت چهار و چهارم: یکی دیگر از مطالب با اندازه خوب را کاهش داده است: در کنار جنبه های نقشه برش لبه جنگ 3 معمولی ، گنبد ، cod cellular holger 26 ، سنسور ضربان قلب و در نتیجه تفنگ مارک ماربین کاربن MK2 بدست آورده است رفع قطع شدن .

mk2 در جنگ کنونی (2019) به یک تفنگ دوست داشتنی تبدیل شد ، و سرعت تبلیغات سریع (قصد از بین بردن) باعث شده است که یک تمایل قابل توجه برای جستجوی زنده باشد.

قدرت ورود خود به موبایل cod را از دست نداده است ، بنابراین در اینجا موثرترین پیوست ها و هدیه ها برای به حداکثر رساندن آن وجود دارد قطع شدن کالاف

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *