۹+۱ تا از بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر (1400) + رایگان

دانلود بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر

گاهی اوقات این بازی نیست که می درخشد ، هرچند بازیکنان. و این بازی های چند نفره و اینترنتی گیم پلی پیچیده و جلوه های بصری روشن تنها در ایجاد یک عنوان چند نفره برجسته پیش می رود.

در این مقاله بهترین بازی های آنلاین کامپیوتر را به شما معرفی می‌کنیم برای بازی کردن با دوستان و آشنایان با بازی های چند نفره کامپیوتر.

مقاله بهترین مانیتور گیمینگ را از دست ندهید.

انسانهای آن ممکن است شگفتی ها و طرح هایی را ارائه دهند که تیرانداز یا تیزر معمولی اول شخص را در یک جنگنده صلیبی روبرو یا همکاری ایجاد کند. این کلید ساده ترین بازی های چند نفره روی رایانه است.

بعضی از بازی های آنلاین معرفی شده رایگان هستند و به صورت رایگان می توانید روی کامپیوتر خود آنلاین بازی کنید.

سریع و دیوانه وار یا پرتنش و حساب شده ، بهترین بازی های PvP در همه اشکال و اندازه ها موجود است. با این حال ، همه آنها با لذت مستقیم تعامل با انسان های مختلف به هم متصل شده اند. چه یک درمانگر و چه یک DPS در حال تلاش برای حل یک مانور پهلوگیر خاص در Overwatch است ، یا یک تلاش نبرد تن به تن در Rainbow Six Siege ، این بازی ها یکسان نیستند در حالی که دسته ای از افراد در حال دویدن نیستند. کشتن ، ناتوان کردن یا اغلب خدمت به دیگران.

برای دانلود بازی آنلاین می توانید در دسته بندی مخصوص خود در سایت تک گیم دانلود کنید.

بنابراین آن ربات ها را از بین ببرید ، از لیست دوستان خود فرار کرده و در معاشرت ترین چهره خود قرار دهید و آماده پذیرفتن ساده ترین بازی های چند نفره در رایانه باشید.

بهترین بازی های کامپیوتر که می توانید آنلاین بازی کنید

۱. War Thunder

دانلود بازی آنلاین War Thunder برای کامپیوتر

War Thunder یک تفریح ​​چند نفره است که تقریباً تقریباً تمام اتومبیل های ارتش هفت زنگ را از دیگری به صدا در می آورند ، خواه در نبردهای سگ های هوایی ، نبردهای گسترده تانک ها یا درگیری های دریایی باشد یا خیر. ممکن است این حالت آشنا به نظر برسد ، اما هیچ MMO گسیخته ای را که War Thunder در عبارات کیفیت ، متعادل سازی و وسعت وسیع خودروهای آماده باز کردن قفل آماده کرده به پایان نرسانده است. در حالی که تفریحات چند نفره با مجموعه ای متواضع از اتومبیل های هواپیما و کف شروع شد که از بازی های ویدئویی WW2 متوجه خواهید شد ، بوته های بی شمار فناوری اکنون تاریخ ارتش را – فراتر و در حال حاضر – در مکان های متعدد بین المللی ، از ابرقدرت های جهان تا مکان های بین المللی کوچکتر ، تجسم می بخشد. معروف برای مشت زدن بیشتر از وزن خود

آنچه این تفریح ​​درگیری را از رقابت آن جدا می کند ، مدلهای بسیار ویژه بالستیک و حالتهای تفریحی شبیه سازی شده است. ضخامت زره ، زاویه زره ، مواد ، طول و نوع پوسته و فاصله از دروازه ممکن است تمایز بین شلیک شلیک و کار نکردن آسیب ، یا سوراخ کردن و محو کردن کامل دشمن باشد. خدمه با بازی اضافی شما یاد می گیرید که چگونه انواع اتومبیل های منحصر به فرد را تشخیص دهید تا بتوانید بیشترین عوامل آسیب پذیر آنها را ایجاد کرده و با یک شلیک خوب ازدواج نکرده در نبرد پیروز شوید. این یک حلقه خوشحال کننده بدون پایان است و با توجه به انبوهی از خودروها برای کسب درآمد ، مدت طولانی زودتر از زمانی که محتوای اخیر شما تمام نشود.

۲. Valorant

بازی اینترنتی Valorant برای pc

تیم تاکتیکی فوق العاده صاف Riot که عمدتا در تیراندازی قرار دارد برای CS: GO تاج می آید و چندین عملکرد درخشان جدید دارد تا آن را متمایز کند. گیم پلی بازی ممکن است برای بازیگران CS: GO آشنا باشد: گروه های 5 نفره از بازیکنان سالم شروع به حمله یا محافظت می کنند و در میانه راه تغییر می کنند. گیمرها باید در ابتدای هر دور اسلحه بخرند ، درآمد فارکس عمدتا بر اساس عملکرد کلی آنها در داخل دور قبل است. با این حال ، بسیار مهم است که در Valorant ، گیمرها از لیست نمایندگان ، هر کدام دارای مهارت های خاصی هستند که باید هر دور (و یکی را که به صورت رایگان دریافت می کنند) خریداری کنند. هر مرد یا زن Valorant دارای نقاط قوت و ضعف استراتژیک خاص خود است. برخی از آنها در محافظت از سایت ها حرفه ای هستند ، در حالی که دیگران نصب را فشار می دهند یا دائما می کشند.

اگرچه توانایی ها نقش اساسی را ایفا می کنند ، با این وجود والورنت همچنان بر بازی با اسلحه و تعادل پرخاشگرانه تأکید زیادی دارد ، تا مطمئن شود که این بازی به عنوان یک تفریح ​​درخشان برای بازی روی صحنه بیش از حد مطرح می شود – همانطور که از طریق صحنه های پر رونق esports آن مشهود است.

۳. Among us

بازی آنلاین among us

دانلود بازی جنگی اندروید اگر تا به حال نام ما در میان ما را از طریق وسایل نشنیده اید ، این بسیار مشکوک است. تفریحات کسر اجتماعی در شهر باقیمانده در سال باقی مانده افزایش یافته است ، زیرا اجزای معمولی آن از لوبیا های چند رنگ که هر کدام را در راهروها چاقو می کند به یک پدیده واقعی تبدیل شده است. در هر لابی ، تعداد انگشت شماری از گیمرها Imposters منحصر به فرد هستند ، که فرایند آنها بسیار خرابکارانه و قتل گروهک های بی ضرر بدون کشف است.

این تفریح در حالی پایان می یابد که Imposters تعداد کارکنان تیم را بیشتر می کند ، یا در حالی که Crewmates به طور م identثر هویت کلاهبرداران را تعیین می کند و همه آنها را از طریق جلسات اضطراری رأی می دهد. این ممکن است از طریق برخورد با یک قاب یا زدن یک دکمه صورتی بزرگ در داخل اتاق مونتاژ آغاز شود.

گروهی به سوی صخره های دندانه دار در Destiny 2 ، یکی از بازی های ویدئویی درجه یک چند نفره

۴. Destiny 2

Destiny 2

این که آیا شما باید برای حملات بزرگ PvE آماده شوید ، آن را به دیگران در PvP هدایت کنید ، یا شاید عوامل هر یک را در PvPvE ادغام کنید ، Destiny 2 همه ظروف را در رابطه با بازی های ویدیویی درجه یک چند نفره انتخاب می کند. چند سال به این دلیل که انتشار و Destiny 2 بالاتر از هر زمان دیگری است ، با Forsaken enlarge که توده های زیادی از بازیگران را معرفی می کند و یک انتشار شل در Steam این ورزش را برای مخاطبان جدید به ارمغان می آورد.

مطالب اضافی را بخوانید: همه آنچه را که می خواهید تقریباً به کلاس های Destiny 2 پی ببرید

Loot همه دست های چندنفره را به هم متصل می کند ، بنابراین صرف نظر از نحوه قمار بازی Destiny 2 ، قصد شما این است که دائماً اسلحه ها و زره های م effectiveثر جدیدی مانند Destiny 2 Exotics جمع آوری کنید. هر چالشی که به پایان می رسد ، مینی باس کشته می شود و PvP سالم دریافت می کند و از طریق وسایل ارزشمند شما با وسایل قوی تر ، در حال پیشرفت است ، نزدیک به فانتزی برق بی پایان.

وضعیت Pathfinder در جلوی یک آبشار در Apex Legends ، یکی از بازی های ویدیویی درجه یک چند نفره

۵. Apex Legends

Apex Legends

از گیم پلی فوق سلولی که خود را به مانورهای جانبی می رساند تا چراغ هایی که همکاران شما را در جنگ پس از مرگ باز می گردانند ، تیرانداز زیرک Respawn دارای تمام ویژگی های استاندارد بازی های ویدئویی چند نفره درجه یک است.

با این حال ، جایی که مطمئناً برتری دارد ، ظرفیت آن است که همه افراد را با سیستم پینگ خود به دامان بیاورد. اگر در کنار میکروفون خود با افراد بیگانه صحبت می کنید یا واقعاً نیازی به آن ندارید ، با این وجود ممکن است از طریق استفاده از پینگ دشمنان ، مکان های دیدنی یا حتی اسلحه های درجه یک Apex Legends که به آن نیاز دارید کمک کنید. فرض کنید دیگران نیز ممکن است مفید باشند.

تیرانداز پس از آخرالزمانی نیز در مراحل اولیه خود قرار دارد ، به این معنی که اکنون می تواند زمان درخشانی برای جهش و تلاش برای راهنمایی های Apex Legends ما باشد. همچنین می توان یک حرکت ثابت از Apex Legends new Legends را برای گیمرها برای فرو بردن دندان خود در نظر گرفت ، که تضمین می کند هر چند ماه یکبار متا رویال رویارویی را تمیز کنید. علاوه بر این یک خطر عالی وجود دارد که با شخصی از این دفتر مواجه شوید. لطفاً ملایم باشید

یک پسر و موشک هایش از صخره ای در Fortnite ، یکی از بازی های ویدیویی درجه یک چند نفره ، پرش می کنند

۶. Fortnite

Fortnite

تیرانداز Epic برای اولین بار به عنوان ترکیبی هیجان انگیز از ساختار ، جعبه شن و عوامل زنده ماندن ظاهر شد. حالت معتبر Fortnite: Save the World-به این معنا که شما قلعه هایی را برای مبارزه با تهدید بیش از حد زامبی مونتاژ می کنید-مدت هاست که از طریق فتح Fortnite Battle Royale در حال تسخیر جهان است. به لطف تعداد کمی از شرکت کنندگان معمولی Fortnite ، و حقیقت این است که نسبت به PUBG یک معامله فوق العاده است ، Epic’s ExtraVag وضعیت اضافی یکی از بازی های ویدئویی درجه یک چند نفره رایانه شخصی است.

جایی که شما در بحث شگفت انگیز Fortnite در مقابل PUBG ایستاده اید به ترجیح خصوصی بستگی دارد. هر دو بازی های ویدئویی درگیری رویال قوی با جوامع متعهد هستند ، اما درخشندگی مطلوب پیکسار Fortnite ، دسترسی-به طور قابل ملاحظه ای از طریق وسایل بازی بسیار کم اهمیت است-و مکانیک های سازنده Fortnite آن را برای چند نفر در ارتش ویژه و عمیق تأمین می کند. شبیه سازی PUBG ما تردیدی نداریم که تفریحات آرایشی و بهداشتی Epic راههای قوی تری دارد: طیف وسیع پوست پوسته Fortnite و Fortnite Wraps (پوست اسلحه و خودرو) بسیار گیج کننده است.

۷. Dota 2 / LOL

dota 2

در حال حاضر زودتر از آنکه به تجمع آن جانوران رقیب سبک MOBA در ورودی ازدواج نکرده بپردازید ، ما در حال پیشنهاد یکی یا دیگری هستیم ، حالا دیگر هرکدام – و بیایید با آن روبرو شویم ، حتی به عنوان مکانیک ، مواردی ، خطوط ، و League of Legends Champions/Dota 2 Heroes تجربه های گیم پلی منحصر به فردی را ارائه می دهند ، موضوع چند نفره هر یک از این بازی های ویدئویی اساساً یکسان است. 4 نفر از دوستان خود را جمع آوری کنید و نحوه مقابله با سرزنش و شکست را بیابید ، یا خدمه ای از 4 غریبه تعیین کنید که همه آنها می توانند در سرگرمی بدتر از شما دستکاری کنند ، با وجود این واقعیت که از نظر آماری احتمالاً آنها از نظر رتبه بسیار نزدیک به شما باشد

صحنه پرخاشگرانه هر یک از این بازی های ویدئویی بسیار بزرگ است – نزدیک به 4 میلیون انسان به طور همزمان نیمه نهایی LoL Worlds را در نوامبر 2019 تماشا کردند و دوباره در آگوست 2019 جایزه Dota’s The International به بیش از 34 میلیون دلار رسید ، بزرگترین مجموعه جایزه در ورزش های اسپورت تاریخ.

League of Legends بیشترین سرگرمی تماشا شده Twitch در سال 2019 است و با وجود تقریباً 8 میلیون گیمر همزمان در بعدازظهر با رایج 400،000 Dota ، می توانید از بین 2 مورد بیشترین محبوبیت را داشته باشید. این بدان معنا نیست که LoL همیشه تفریحی بالاتر است ، اما ارقام تجربه می کنند در حالی که شما به یاد می آورید که چگونه Riot برای فروش MOBA خود بنگرهای مطلق را به کار می اندازد.

ما پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم گیری در MOBA عالی بیش از یک مسابقه ویدئویی در هر بازی ویدیویی انجام دهید ، اما اگر در جستجوی تفریحی هستید که قطعاً می تواند یک لذت منحصر به فرد در هر کت و شلواری باشد که به پیش نویس و مخالفان شما وابسته است. “پیش نویس ، به این معنی که شما و خدمه خود می توانید یک پروژه جدید را شبانه بعد از شب تجربه کنید – ما پیشنهاد می کنیم که وارد LoL یا Dota 2 شوید. حالا زودتر از شما تجمع آن جانوران رقیب سبک MOBA را به صورت مجرد انجام دهید ورودی ، ما در حال پیشنهاد یکی یا دیگری هستیم ، حالا دیگر هر کدام – و بیایید با آن روبرو شویم ، حتی اگر مکانیک ها ، آیتم ها ، خطوط و League of Legends Champions/Dota 2 Heroes تجربه های گیم پلی منحصر به فردی را ارائه می دهند ، مسئله چند نفره هر کدام از بازی های ویدئویی اساساً یکسان هستند. 4 نفر از دوستان خود را جمع آوری کنید و نحوه مقابله با سرزنش و شکست را بیابید ، یا خدمه ای از 4 غریبه تعیین کنید که همه آنها می توانند در سرگرمی بدتر از شما دستکاری کنند ، با وجود این واقعیت که از نظر آماری احتمالاً آنها از نظر رتبه بسیار نزدیک به شما باشد

صحنه پرخاشگرانه هر یک از این بازی های ویدئویی بسیار بزرگ است – نزدیک به 4 میلیون انسان به طور همزمان نیمه نهایی LoL Worlds را در نوامبر 2019 تماشا کردند و دوباره در آگوست 2019 جایزه Dota’s The International به بیش از 34 میلیون دلار رسید ، بزرگترین مجموعه جایزه در ورزش های اسپورت تاریخ.

League of Legends بیشترین سرگرمی تماشا شده Twitch در سال 2019 است و با وجود تقریباً 8 میلیون گیمر همزمان در بعدازظهر با رایج 400،000 Dota ، می توانید از بین 2 مورد بیشترین محبوبیت را داشته باشید. این بدان معنا نیست که LoL همیشه تفریحی بالاتر است ، اما ارقام تجربه می کنند در حالی که شما به یاد می آورید که چگونه Riot برای فروش MOBA خود بنگرهای مطلق را به کار می اندازد.

ما پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم گیری در MOBA عالی بیش از یک مسابقه ویدئویی در هر بازی ویدیویی انجام دهید ، اما اگر در جستجوی تفریحی هستید که قطعاً می تواند یک لذت منحصر به فرد در هر کت و شلواری باشد که به پیش نویس و مخالفان شما وابسته است. “پیش نویس” ، به این معنی که شما و خدمه شما می توانید یک پروژه جدید را شبانه بعد از شب تجربه کنید – ما پیشنهاد می کنیم وارد LoL یا Dota 2 شوید.

۸. TEAM FORTRESS 2

بازی آنلاین کامپیوتر team fortress 2

اگر در زمان راه اندازی تیم Fortress 2 دیگر دیگر آنجا نبودید ، به سختی می توان رضایت هذیان آور و ناگهانی آن را در سال 2007 به ارمغان آورد. TF2 در بهبود بیشتر از Pangea ، هر فردی را کور کرد در حالی که در نهایت به پیکسار شاداب و درخشان خود رسید. براق به جای ترکیب های پیش بینی شده دو سر بازویی و لباس های دریایی که ما انتظار داشتیم ، مجموعه ای از آن دسته ای از کمدین های تپنده است که تعامل آنها باعث لول های مکرر ، روح انگیز و مناسب شد.

هر کدام دارای استعدادها و شایستگی هایی بودند که به زیبایی در هم آمیخته بودند. موهای سنگین سرباز را پایین می کشد. مهندس نگهبانی می سازد تا Heavy را بچیند. جاسوسی در حال نگهبانی است پیرو جاسوس را سوزاند تک تیرانداز پیرو را بیرون می آورد. پیشاهنگ تک تیرانداز را تکان می دهد و فرار می کند. نسخه ی نمایشی پیشاهنگ را به همراه بمب های چسبنده اش محو می کند ، سپس چشمک زدن افراد را از سر می گیرد. نه ، حالا دیگر اینطور نیست. مدیک آن Uber را اندازه گیری می کند و لب هایش را لیس می زند.

امروزه این یک تفریح ​​کاملاً خاص است ، که اکنون صادقانه برای بازیکنان عقب افتاده گیج کننده است. با این حال ، طراحی قابل مشاهده غنی ، قدرت کامل آن و تعامل بین دستورالعمل ها ، آن را به عنوان یکی از بازی های ویدئویی چند نفره با کیفیت در اطراف حفظ کرده است. یک بازی کلاسیک ماندگار … اگرچه ظهور Fortnite منجر به کاهش تعداد مهمترین شرکت کنندگان Team Fortress 2 شده است.

۹. OVERWATCH

دانلود بازی OverWatch

ترکیب بسیار زیبا Team Fortress 2 و League of Legends ، Overwatch یک پدیده و بدون مشکل یکی از بازی های ویدئویی چند نفره با کیفیت ساخته شده است. یک بازی تیرانداز کاملاً چندنفره که عمدتاً مدیون سبک آثار هنری TF2 ، نقشه های بار و مبارزات نامتقارن است ، Overwatch علاوه بر این تعداد زیادی از فهرست های LoL و بازی تیمی مهم را مدیون است. همانطور که رایانه Overwatch ما گواهی می دهد ، دستورالعمل جذاب آن برای عظمت چند نفره ترکیبی از سبک های معروف است که با امکانات کامل رسیده است ، که تصورات و عصرهای توده ها را به خود جلب کرده است. این تنها حتی از یک سر گذر به Reddit بسیار شلوغ Overwatch آشکار است ، که در آن به هیچ وجه گرسنه GIF ها نخواهید بود.

۱۰. Conter Strike – Global Offensive

Conter Strike Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive دارای داستان آغازین بی نظیری است. تجدیدنظر قبلی Valve در حالت Half-Life 1 ، CS: GO به عنوان چیزی بیش از یک درگاه کنسول جسورانه به نظر نمی رسید. آزمایشی برای بررسی اینکه آیا علاقه مندان به بازی های پلی استیشن و ایکس باکس می توانند با نام Counter-Strike تعامل داشته باشند یا خیر. و اگر گیمرهای رایانه ای تمایل به حرکت داشته باشند ، چه ضرری دارد؟ همانطور که پیداست ، یکی از بازی های ویدئویی چند نفره دلپذیر در رایانه به ما داده شد.

به لطف به روز رسانی های معمولی CS: GO ، احساس تیرانداز به طور مداوم یکی از حداکثر بازی های ویدئویی انجام شده در Steam است. پوسته های سلاح آن به کل خانه های خرید و فروش سایت کمک می کند. این یک مسابقه فوق العاده رقابتی و بیش از حد استخر جایزه است. شما نمی توانید در Twitch برای جریانهای CS: GO گردش کنید.

به گذشته: فهرست ما از بازی های ویدئویی دلپذیر جنگ جهانی دوم

به رسمیت شناختن آن بدیهی است ، با این حال نیاز به دانش عمیق تری از افسونگری آن دارد که هر یک به عنوان یک تجربه نوستالژی و یک تیرانداز سریع و پشتیبانی شده با ابزار تماشاچی جدید است. شاهکار Valve برای بهره برداری تاکتیکی آماده است ، به این معنی که در صورت نیاز به موفقیت باید دستورالعمل های CS: GO ما را آزمایش کنید. این FPS با بازخورد اسلحه تیز ، بسیار راحت تر از پای سیب مادر ساخته شده است.

منبع : www.pcgamesn.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *