قیمت بهترین‌ مانیتور گیمینگ بازار + مانیتور برای ps5

خرید و قیمت بهترین مانیتور های گیمینگ + برای ps5

چه شما یک گیمر فوق العاده کامپیوتر باشید و چه یک جنگجوی تازه کار داشتن سخت افزار خوب به شما کمک بسیاری می‌کند خصوصا مانیتور که برای بازی کردن نقش مهمی ایفا می‌ کند به همین علت مانیتور های گیمینگ در بازار در نسخه های مختلف وجود دارند.

در این مقاله بهترین مانیتور گیمینگ در محدوده قیمت‌های متفاوت را به شما معرفی می‌کنیم که در بازار بهترین مانیتور ها هستند و برای خرید مناسب شما.

همچنین مانیتور گیمینگ ps5 نیز هست که برای پلی استیشن ۵ می‌توانید استفاده کنید برای خرید ps5 مقاله را از دست ندهید.

برای استفاده حداکثری از تیراندازان اول زن یا مرد امروزی (fps) ، فعالیت های ورزشی ، مسابقه و دیگر بازی های ویدئویی سریع ، دیگر به هیچ وجه نمی خواهید یک کامپیوتر بازی با کارت گرافیک قوی داشته باشید ، هرچند علاوه بر این نمایشگری که می تواند عمل را بدون قرار دادن تصاویر مبهم ، سوسو زدن ، پاره شدن و آثار مختلف حرکتی نشان دهد.

در این دفترچه راهنما ، ما به شما کمک می کنیم تا نمایشی را انتخاب کنید که در حین ارائه یک بازی تمیز و هم هیجان به شما منطقه ای را نسبت به حریفان خود ارائه می دهد. اینها عواملی هستند که باید هنگام انتخاب یک بازی مشخص به آنها توجه کنید. علاوه بر موارد مورد علاقه فعلی ما که از آزمایش گرفته شده است ، برای آن ها مطالعه کنید.

بهترین مانیتور های گیمینگ ارزان قیمت برای خرید

در ادامه این مقاله می‌خواهیم بهترین مانیتور گیمینگ ارزان قیمت را به شما معرفی کنیم که بسیار محبوب هستند.

۱. مانیتور 21.5 اینچ ایسوس مدل وی پی 228 دی ای

خرید مانیتور گیمینگ ایسوس ارزان قیمت

این سری مانیتور گیمینگ قابلیت ویژه ای دارد که ان هم محافظت از چشم مخاطب است و مانیتور خوبی برای بازی کردن است با قیمت نسبتا کمتر برای انجام فعالیت های گیمری.

خرید این نمایشگر از سایت معتبر (کلیک کنید)

۲. مانیتور جی پلاس مدل 245JN

مانیتور جی پلاس ارزان گیمینگ

یک مانیتور گیمینگ که از برند جی پلاس است و نسبت به هزینه مناسبی که دارد و کیفیت خوب توانسته بخشی از بازار بهترین مانیتور های گیمینگ را بدست بگیرد.

خرید این نمایشگر از سایت معتبر (کلیک کنید)

۳. مانیتور ال جی مدل 22MK430H-B

مانیتور گیمینگ ال جی

سومین مانیتور گیمینگ که می خواهیم به شما معرفی کنیم مانیتور ال جی است که در دسته مانیتور های ارزان تر قرار می گیرد.

خرید این نمایشگر از سایت معتبر (کلیک کنید)

فناوری پانل


بسیاری از فن آوری های ضروری صفحه آشکار را مشاهده می کنید که در واحدهای مختلف صفحه نمایش بازی استفاده می شوند ، و هر کدام مزایا و معایب خود را دارند برای بهتر کردن مانیتور گیمینگ.

پنل های پیچ خورده (tn) از قیمت پایین تری برخوردارند و در بین علاقه مندان به بازی مشهور هستند زیرا نمونه های سریع پاسخ پیکسلی و نرخ بازخوانی را ارائه می دهند. بزرگترین نقطه ضعف آنها؟ وقتی از یک نگرش در نظر گرفته شوند ، مستعد تغییر سایه هستند.

مانیتورهای تراز عمودی (va) برای نسبت های محلی بالا ، رنگ های محکم و مهارت در نمایش سیاهان عمیق شناخته می شوند ، اما آنها همچنین دارای جلوه های شبح بزرگ هستند که به عملکرد بازی آسیب می رساند. (بستگی به نسخه دارد ، که در آن ارزیابی ها موجود است.)

این مزیت به مانیتور گیمینگ کمک می کند تا کیفیت نمایش را افزایش دهند.

تابلوهای سوئیچینگ داخل هواپیما (ips) بهترین رنگ راضی کننده ، عملکرد مقیاس خاکستری قوی و زاویه دید وسیع را ارائه می دهند ، اما نمی توانند با واکنش پیکسلی پنل های tn همخوانی داشته باشند و در معرض آثار هنری قرار بگیرند. آنها از نوع پانل فوق العاده استفاده شده هستند ، با این وجود علاقه مندان به بازی یا انواع esports رقابتی ممکن است علاوه بر ips مشکل ایجاد کنند.

برای افزایش کیفیت مانیتور گیمینگ !

این مد شروع به تجارت می کند ، اما lg یک پنل ips جدید (با نام “nano ips” یا “ips سریع” ، با اتکا به سازنده) توسعه داده است که می گوید زمان پاسخگویی خاکستری به خاکستری 1 میلی ثانیه با overdrive روشن می شود و بنابراین افشای اولیه عملکرد این نسل در حال حاضر در بازار ، LG 27gl850 است. نظرات اولیه بیان کرده اند که شبح و مصنوعات در این حالت بسیار بدتر است ، هرچند ، که هرگونه مزایایی را که زمان واکنش 1 میلی ثانیه به همراه خواهد داشت ، نادیده می گیرد. با 27gl850 به عنوان پیشگام عمل می کند ، اما ، ما فکر می کنیم این مسائل با گذشت زمان حل می شود.

برای خرید صندلی گیمینگ از این لینک وارد شوید.

دومین بار است که ما مایل ها را در سرعت سریع 360 هرتز مبتنی بر ips می بینیم و هرگونه دقت رنگ آمیزی و پیشرفت در این مدل پیشرفت زیادی داشته است. احتمالاً سن فقط یک قطعه را بیشتر می خواهد قبل از اینکه بتواند شروع به کار کند.

از آنجا که tn ، va و ips هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند ، پیشنهاد می کنیم در صورت امکان ، نمونه هایی از هر دستگاه الکترونیکی محله خود را جستجو کنید تا به فکر “تجربه” و کدام مصالحه های خاص باشید.

با دانستن بهترین مانیتور های گیمینگ شما همچنین در نظر داشته باشید که همه پانل های یک نوع معادل یکسان ایجاد نمی شوند ، بنابراین مشاهده صفحه نمایش خاصی که در پیش رو دارید به صورت جداگانه ، اگر قابل اجرا باشد ، به طور مداوم دقیق است.


واحدهای صفحه نمایش گیمینگ باید دارای زمان واکنش سریع پیکسل و هزینه تازه سازی بالا باشند ، دومی متناسب با میزان بدنه ای که لپ تاپ شما می تواند اعمال کند. (بیشتر در یک ثانیه.)

Pixel Response, Input Lag, and Refresh Rate

حداکثر مشخصات پیکسلی که معمولاً استفاده می شود خاکستری تا خاکستری است که بر حسب میلی ثانیه (ms) اندازه گیری می شود و نشان دهنده زمان انتقال پیکسل از یک رنگ خاکستری به یکدیگر است. (با این وجود چند گروه از اندازه گیری سیاه و سفید قدیمی تر استفاده می کنند.) پاسخ پیکسل قهوه به شما کمک می کند تا لکه های عکس را تغییر دهید و تصویر معمولی نرم تری نسبت به عکس پیکسل بهتر ارائه دهید. واکنش خاکستری به خاکستری 2 میلی ثانیه یا خیلی کمتر درست است ، اما حتی یک واکنش 4 میلی ثانیه خاکستری به خاکستری معمولاً برای بازی مناسب است.

افشای بازی های بسیار گسترده


تأخیر ورودی یکی دیگر از جنبه های مهم است که هنگام خرید صفحه بازی بعدی ، به ویژه برای بازیکنان رقابتی ، باید به یاد داشته باشید. تأخیر ورودی به مقدار زمانی که شما نیاز دارید تا یک حرکت (مثلاً فشار دادن کلید روی صفحه کلید یا کلیک روی آن) روی صفحه ظاهر شود ، اشاره دارد.

از آنجا که در اواسط سال 2019 ، ما تمام واحدهای صفحه نمایش بازی خود را با استفاده از hdfury 4k diva امتحان کرده ایم و مانیتورهایی را که دارای امتیاز کمتر از 5 میلی ثانیه هستند برای بازیکنانی که به رفلکس های سریع رعد و برق وابسته هستند محدود می کنیم. به درجه اول مخالفان خود برسند.

سپس ممکن است قیمت تازه سازی نیز وجود داشته باشد. نرخ تجدید صفحه نمایش به زمان (مطابق با ثانیه) برای طراحی مجدد کل صفحه نیاز دارد و با هرتز (هرتز) اندازه گیری می شود. داغ ترین مانیتورهای مایع صفحه نمایش (مانند چند پنل بازی) دارای حداکثر نرخ تازه سازی 60 هرتز هستند ، به همین دلیل صفحه نمایش 60 مورد مطابق با دوم تجدید می شود.

عکسهای متحرک با این قیمت ممکن است مبهم به نظر برسند ، یا پانل ممکن است دچار پارگی مانیتور شود ، مصنوعی که در حالی رخ می دهد که قسمت هایی از نمایشگر دو یا بیشتر نمایشگر در همان زمان جذب می شود. (این ممکن است با استفاده از تکنیک همگام سازی به نام متغیر تازه کردن بار ، که بیشتر از آن در طول یک ثانیه کاهش می یابد).

این برای مانیتور گیمینگ بسیار مهم است.
روند پنل های بازی در چند سال گذشته این است که موج مدهای همه سازندگان صفحه نمایش کریستال مایع بازی با نرخ تجدید بالاتر از 60 هرتز ارائه می شود. رایج ترین افزایش نرخ تازه سازی که ما اکنون در نمایش های بازی با عنوان “تازه سازی بالا” مشاهده می کنیم 75 هرتز ، 120 هرتز و 144 هرتز است ، با پنل هایی تا 240 هرتز یا شاید ، در موارد متعدد ، 360 هرتز در حال حاضر در دسترس است بازار.

پنل های 240 هرتز تا کنون اغلب 1080 پیکسل هستند ، در حالی که پانل های 1440 پیکسلی در 165 هرتز به اوج خود می رسند و مدل های 4k در 144 هرتز می باشند. این به لطف موانع توان 2 داغترین فناوری کابل ، hdmi 2.zero و displayport 1.4b است. زمانی که مشخصات hdmi 2.1 بسیار قابل توجه است ، باید تجارت 2021 آغاز شود. با این حال ممکن است این زمان کوتاهی باشد زیرا ما متوجه نمونه اولیه آن در پرتره های بازی در geforce rtx 3080 و کارت های بازی مجموعه بعدی rtx 30 شدیم.

نرخ فریم

این مقاله به خوبی در مورد فریم توضیح داده است (www.viewsonic.com)
بازی های ویدئویی که با نرخ بدنه بالاتر از 60 فریم اجرا می شوند با ثانیه دوم (fps) می توانند از هر مانیتوری از این دست استفاده کنند. نرخ تجدید بالا می تواند حرکت را به صورت سیال ، در حالی که همزمان است ، نشان دهد تا کیفیت مانیتور گیمینگ را افزایش دهد.

گیمرهای esports که بازی های ویدئویی را که روی کارت گرافیک زیاد استرس زا نیستند (و بنابراین با هزینه های فریم بسیار زیاد اجرا می شوند) در نظر می گیرند ، به ویژه باید توجه داشته باشند.

منبع محتوا : www.pcmag.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *