۲۵ تا از بهترین‌ها برای دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر

دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر

دانلود بازی رایگان برای کامپیوتر که تمام لذت را به شما می دهند و نیازی به پخش پول زیادی برای بازی نیست. تعداد فزاینده ای از بازی ها با قیمت برچسب هیچ چیز بیرون نمی آیند و به خاطر داشته باشید که این بدان معناست که شما می توانید طیف گسترده ای از برخوردهای جدید را خود ارزیابی کنید ، به همین ترتیب نشان می دهد که تعداد زیادی از آنها برای کشف کردن وجود دارد – و شما خواهید دید بدون شک مقداری انرژی قابل توجه در این جریان خاص سرمایه گذاری کنید تا زمانی که به طلا برسید. این جایی است که ما وارد می شویم.

برای خرید ps5 می‌توانید به این آدرس مراجعه فرمایید !

ما بهترین بازی های رایگان کامپیوتر و اندروید را مستقر کرده ایم که شما را برای مدت طولانی به بازی ادامه خواهد داد ، صرف نظر از این که هرگز یک پنی برای تراکنش های خرد یا خریدهای دیگر در بازی پرداخت نمی کنید. ما در 25 با شروع فوق العاده شروع خواهیم کرد و دقیقاً به انتخاب فعلی خود برای بهترین بازی رایگان در شماره 1 خواهیم پرداخت ، همه با اطلاعات مربوط به مراحل پشتیبانی و کلاسهای سخنرانی آنها. بنابراین ما را همراهی کنید و آماده شوید تا کمی لذت ببرید.

بهترین بازی‌های رایگان برای کامپیوتر

 1. درگالیا گمشده
دراگالیا گمشده رایگان

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

مرتب سازی: اقدام RPG

مرحله: iOS ، Android

Dragalia Lost اصلی ترین بازی قابل حمل توزیع شده نینتندو است که پروژه جانبی یک جریان اصلی و اصلی مانند Mario یا Animal Crossing نیست. همه چیز مساوی است ، این داستان دیگری از یک قلمرو رویایی سقوط داده شده و مشبک های قارچ های شلخته است که برای برقراری مجدد آن مبارزه می کنند. Dragalia Lost دارای تمام ویژگی های قابل حمل قابل حمل استاندارد است: کشش های خودسرانه به سبک gacha برای مقدسین و چیزها ، یک مقاومت در برابر فشار محدود ، تعداد زیادی چیز برای به روزرسانی. با این حال ، فعالیت های RPG زندان غواصی و مبارزات مدیر نرمال است ، با کنترل هایی که به شما امکان می دهد فرارهای ثانیه آخر را انجام دهید و با یک انگشت ظرفیت های باورنکردنی را شلیک کنید. علاوه بر این ، شما می توانید تقریباً آخرین بیت آن را با همراهان خود (یا خارج از وب دلخواه) در یک مرکز هماهنگ بازی کنید.

استیم (Steam) بازی های رایگان خوبی را برای بازی دارد (store.steampowered.com)

بهترین بازی های رایگان PS4

بهترین بازی های Xbox One

بهترین بازی های آیفون

بهترین بازی های اندروید

 1. جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی
دانلود رایگان بازی جنگ ستارگان

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: MMORPG

مرحله: رایانه شخصی

هنوز آزاد هستید که هرگز جنگ ستارگان: شوالیه های جمهوری قدیمی 3 را دریافت نکردید؟ جنگ ستارگان: جمهوری قدیمی را بازی کنید. بهتر است آن را باور کنید ، این یک MMO است ، اما در شانس اینکه بازی با دیگران صحنه شما نباشد ، می توانید با اطمینان تمام این قطعات بازی را نادیده بگیرید و به سادگی در مورد داستان شخص خود تحقیق کنید. آیا من به این نکته اشاره کردم که هر کلاس مختص داستان خود را دارد و با تصمیماتی مثال زدنی از سبک KOTOR از Light Side و Dark Side همراه است؟ به احتمال زیاد شما حتی یک smidgen کوچک از جنگ ستارگان که در قلب شما طرفدار دارد ، SWTOR شما را برای مدتی خوشحال خواهد کرد.

آیا به یک مرکز کنترل آماده شده با 4K نیاز دارید؟ برای اطلاعات بیشتر به صفحه تنظیمات Xbox One X ما مراجعه کنید

ولخرج PS4 Pro؟ ترتیب درست را برای شما در مرکز تنظیمات PS4 Pro دنبال کنید

به احتمال زیاد شما سوئیچ می خواهید ، دور از پیشنهادات ما برای بهترین بسته های نینتندو سوییچ نباشید

 1. پین بال دزد FX3

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

بهترین بازی‌های رایگان برای کامپیوتر را به شما معرفی کرده‌ ایم.

نوع: سیستم تست پین بال

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One ، سوییچ

بریم ، این پین بال است. همه شیطان پین بال دزد را دوست دارند. علاوه بر این ، در واقع ، این بازی با استفاده از تراکنش های خرد برای جداول اضافی که از هری پاتر گرفته تا پورتال گرفته تا جنگ ستارگان را شامل می شود ، به شدت سازگار است ، اما به شما یک میز می دهد تا زمانی که ترجیح می دهید رایگان بازی کنید. چه بیشتر ، این یک میز بسیار مناسب است! صرف نظر از اینکه شما یک جادوگر قدیمی شیطان پین بال دزد هستید یا فقط گول زدن در بازی Space Cadet را که قبلاً همراه ویندوز بود ترجیح می دهید ، اطمینان حاصل خواهید کرد که چیزی مانند چند دوره رضایت طولانی از Pinball FX3 دریافت کنید.

 1. نابود کنید

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: MOBA

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One

شاید شما ترجیح می دهید که در ماشین League of Legends یک دنده دنده مرموز نباشید. شاید Dota 2 با عملکرد چهره شما شما را هشدار دهد. اما در واقع شما باید یک بازی خوب MOBA انجام دهید. ما پیشنهاد می کنیم Smite ، یک مبارز چند نفره نفر سوم را که در قطعه های موجودات الهی و شخصیت های افسانه ای نورافکن است ، امتحان کنید. گروه افراد به اندازه کافی کم نیستند تا بتوانند جامع باشند ، هرچند به اندازه کافی عظیم برای اطمینان از کارگران کامل ، و بازی به طور مداوم با شخصیت ها و راهنماهای جدید تازه می شود. در واقع ، این چیزی جز چیزهای ضروری است ، یک قسط معقول 30 دلاری Ultimate Gods Pack را به شما تحویل می دهد که به هر یک از مدعیان و به روزرسانی های بعدی برای همیشه اجازه ورود می دهد.

 1. Runescape

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

مرتب سازی: MMORPG

مرحله: رایانه شخصی

توضیحی وجود دارد که این انفجار از گذشته هنوز به طرز عجیبی مشهور است. یکی از بزرگترین و برجسته ترین ها در میان MMORPG های دیگر ، هنوز به طور مداوم تازه می شود و دنیایی هیولا ، همیشه در حال پیشرفت را برای تحقیق ارائه می دهد. به شرطی که شما کارهای عجیب و غریب انجام می دهید ، مشکلات فراوانی برای مرور وجود دارد ، در کنار مبارزه ، مبارزه ،

 1. جهان تانک ها

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

بازی جهان تانک ها برای کامپیوتر

مرتب سازی: سیم کارت مبارزه با تانک

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One ، Xbox 360

بی تردید که نوجوانان روشن در Call of Duty باعث تکه تکه شدن صورت شما در واقع لعنت برای شما است ، بنابراین ، در آن مرحله World of Tanks ممکن است برای شما مناسب باشد. این بازی در مورد سیستم ، رقبای سرسخت و اصلاح تانک شما با سخت افزار جنگی مناسب متناسب با سبک بازی شماست. در بیشتر اوقات ، یک حمله کاملاً آماده ، انگشت ماشه سریع را خرد خواهد کرد ، بنابراین برای بازیکنان آماده که امیدوارند با اندیشه بیشتر در مورد انتخاب بهترین بازی های رایگان ، تخریب را از بین ببرند ، ایده آل است.

 1. پناهگاه پس از آن

اطلاع

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

کلاس: Vault the executives sim

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One ، iOS ، Android

Aftermath Shelter ممکن است بدون دردسر یک بازی ارتباطی قابل توجه باشد ، با این حال Bethesda در سالهای پس از ظاهر شوک آور اواسط E3 نمایش خوبی از خود نشان داده است. سرویس گیرنده های iOS و Android می توانند از طاق شخصی خودشان استفاده کنند و با موجودات ساکنان ضعیف خود در طاق سرنخ بازی کنند. آنها را به اسراف کن ها بفرست آنها را وادار کنید تا زندگی خود را برای محافظت از خزانه در برابر غارتگران تنظیم کنند. تجربه احساس گرم بودن مفید بودن را بچشید … یا دوباره این تابش است؟

 1. پالادین ها

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

سایت www.microsoft.com هم به معرفی تعدادی بازی رایگان پرداخته است.

کلاس: تیرانداز چند نفره

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One

زیبا ، شاد و مملو از سر و صداهای جالب توجه و نقشه های کارتونی ، Paladins انگار Overwatch در سرزمین رویایی باستانی قرار گرفته است. اما ، می دانید ، برای سلاح های خاص پرتاب شده در هر مورد. هر یک از راهنماها بدون شک اشتباه قدیمی هستند ، از پناهگاه های صحرا گرفته تا پست های یخ ، علاوه بر تعامل ، هرج و مرج است ، با این وجود سرشار از وسوسه است. به جای دویدن در اطراف ، اسب جنگی مخصوص خود را دارید که می توانید از روی نقشه ها رد شوید و به مسابقه بپردازید ، بنابراین احساس می کنید یک پالادین مناسب هستید. از ابتدا انتخاب شخصیت ها به صورت رایگان باز می شود ، بنابراین بدون توجه به شغلی که دوست دارید در مسابقات بدون چسب بازی کنید ، تصمیم زیادی گرفته می شود.

 1. دوتا 2

تبلیغ توسط NEW YORK TIMES

مجله نیویورک تایمز

بهترین زمان برای ورزش

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

مرتب سازی: MOBA

مرحله: رایانه شخصی

کاملاً مشهورترین بازی های رایانه ای مجاز به بازی ، مانند همیشه ، Dota 2 یک مبارزه سلسله مراتبی است – در غیر این صورت MOBA شناخته می شود – که پول واقعی را به بهترین بازیکنان می پردازد. با این حال ، برای وسواس یا متخصصان دشوار است. همه چیز مساوی است ، وارد ساختارهای Steam Community شوید ، چند نفر از دستیاران را بخوانید ، برای بازیکنان خاص مکالمه کنید و سپس با طناب زدن به چند نفر از همنشینان کمک کنید تا در اولین MOBA ، و یکی از بهترین بازی های رایانه های شخصی ، به شما کمک کنند. به سرعت خواهید دید که چرا این انتخاب ماندگار برای بهترین بازی های رایگان ما است.

 1. EVE: آنلاین
بازی اکشن رایگان

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: تجارت فضایی و سیم کارت مبارزه

مرحله: رایانه شخصی

فضای زنده و کاملاً بی نظیر CCP Games به دلیل چارچوب “کلون آلفا” ، مدتی است که اجازه بازی دارد. این همه چیز است ، اما مقدماتی رایگان و بی حد و حصر است که در هر شباهتی از World of Warcraft وجود دارد ، که به شما اجازه می دهد تمام استخراج ها ، سرقت ها ، ساخت ها ، مبادله ها ، تحقیقات و نبردها را بپذیرید ، اما برخی از توانایی ها را غیرقابل لمس نگه دارید ، مگر اینکه یک ماه به ماه شارژ پرداخت کنید . به هر حال ، با وجود انبوه محتوای زیادی که هنوز پیش از paywall باز است ، این یک سرخوشی مسخره و یک معامله مطمئنا است.

 1. قلعه بانتام

اطلاع

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

کلاس: سیستم تست ناامیدی جالب

مرحله: رایانه شخصی

قلعه Bantam 100٪ رایگان است و هیچ نوع ریزپرداختی ندارد (بجز اگر به گروه توسعه یافته دو نفره هدیه بدهید). با این حال ، این تهاجم توسط حیوانات وحشی و چشمه های مخفی انجام می شود که به راحتی خود را نگه می دارند تا کل پست شما را با کلنگ گمشده انفرادی غرق کنند. با توجه به اینکه واقعاً چیز دیگری شبیه آن نیست ، مدتی طول می کشد تا شما به قلعه کوتوله عادت کنید ، اما بخشی از بسته های شروع کننده دوستانه آماتور می توانند به شما در تسهیل پیشرفت کمک کنند. وقتی با مشاوره دادن به کوتوله های خود آشنا شوید که چگونه می توانند پوشش (به احتمال کوتاه مختصر) خود را از دنیای سخت و خنک بالا تهیه کنند ، تمایلی برای توقف نخواهید داشت. در هر صورت ، وقتی حیوانات وحشی ظاهر می شوند.

 1. Bombergrounds: Battle Royale
بازی بمب رایگان برای pc

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: بمبرمن مبارزه با رویال

مرحله: رایانه شخصی ، iOS ، اندروید

برخی از معجونات بازی به راحتی نشانه خوبی است و قرار دادن تعامل مداوم Bomberman همراه با ویژگی های کلاس مبارزه رویال لحظه ای را در انتخاب بهترین بازی های رایگان انتخاب کرد. این اساساً Bombergrounds است: شما و 24 بازیکن مختلف همگی در یک منطقه جنگی مشبک ظاهر می شوید و با انداختن بمب ، گرفتن نیرو و بهم زدن یکدیگر به عنوان تنها بازمانده خود ادعا می کنید. بسیار شبیه oldschool Bomberman ، نیمی از مرگ شما احتمالاً از بمب های شخصی شما ناشی خواهد شد – اما در واقع مهم نیست که چه زمانی می توانید مستقیماً وارد یک مسابقه دیگر شوید و در کمترین زمان دوباره بازی را شروع کنید. خوب است ، و شما به عنوان خرس های جذاب ، گربه سانان ، خرگوش ها و پانداهای قرمز بازی خواهید کرد ، در صورت بازی طولانی مدت یا تمایل به خرید کارت مبارزه ، بسیاری از گزینه های سفارشی سازی را برای شما باز می کند.

 1. ضد اعتصاب: برو

تجاری

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: تیرانداز اول شخص

مرحله: رایانه شخصی

Counter-Strike: Global Offensive مدتهاست وجود داشته است ، با این وجود در آخرین بازی های نه چندان زیاد مجاز به بازی بوده است. همین بروزرسانی که قیمت یک برچسب را از بین برد ، به همین ترتیب Danger Zone را اضافه کرد ، یک حالت زنده رویال مبارزه که 18 بازیکن را در یک راهنمای باز پر از پول برای ربودن و تأمین قطره های برنامه در برابر یکدیگر قرار می دهد. صرف نظر از اینکه برای مبارزات رویال بیشتر آماده نیستید ، در واقع فعالیت کامل تیراندازی مرکز که Counter-Strike مشهور است را به طور رایگان می پذیرید. فلشبانگ را بریزید ، با تیغه ها دور بزنید ، در de_dust2 روی کارتن ها بپرید – همه چیز آنجاست ، و در حال حاضر همه اینها رایگان است … هرچقدر می توانید از انگیزه پرت کردن پول زیادی روی پوست سلاح دور شوید.

 1. Hearthstone: Heroes of Warcraft

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

مرتب سازی: بازی رایانه ای قابل جمع با کارت

مرحله: رایانه شخصی ، iOS ، اندروید

در صورت بزرگ شدن در انجام بازی های کلکسیونی مانند Magic: The Gathering و Pokemon ، در آن مرحله Hearthstone: Heroes of Warcraft لذت سرگرم کننده را خواهد داشت بدون اینکه قفسه ها پر از برگهای کارت باشند. Hearthstone یک متخصص قابل تشخیص مانا را می گیرد ، برای همه چیز از آوردن حیوانات گرفته تا جادوها مورد استفاده قرار می گیرد ، سپس ، در آن مرحله با واگذاری یک واحد اضافی به هر بازیکن در هر نوبت ، آن را بهبود می بخشد. این باعث می شود که پرش به سمت Hearthstone بسیار ساده تر باشد ، زیرا اکنون می توانید سیستمهای مرکزی عرشه خود را صفر کنید بدون اینکه بخاطر اشغال یک اتاق با ارزش در زمین ، سختی بکشید. بدون شک این یکی از آن معاملات “یک بازی دیگر به یک غروب تا ماجرای طلوع صبح تبدیل می شود” است.

 1. راه تبعید

تبلیغ توسط NEW YORK TIMES

مجله نیویورک تایمز

آرام استراحت کنید

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: اقدام RPG

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One

به سختی هر RPG فعالیتی با “همه مواردی که در نظر گرفته شده ، بازی در صورت فرسوده شدن در Diablo” از وضعیت بالاتر می رود ، با این وجود Path of Exile یکی از آنهاست. صرف نظر از اینکه مجاز به انجام آن نیست ، در هر صورت یک بازی مهم خواهد بود ، با تمرکز بر سطح گیج کننده سفارشی سازی از طریق یک درخت / ابر ابر توانایی و مهارت های بزرگ ، الماس را اصلاح می کنیم . به طور معمول ، بازی با همراهان نیز باورنکردنی است – و متقاعد کردن آنها برای ادامه کار با شما بدون هیچ هزینه ای ساده تر ، بسیار ساده تر است! سعی نکنید در مورد دستیاران خود افتضاح نکنید ، زیرا همه گزینه های سفارشی سازی می توانند تا حدی طاقت فرسا باشند.

 1. Brawlhalla

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

Kind: بازی مبارزه با بستر های نرم افزاری

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One

مثل بازی Super Smash Bros.؟ همچنین دوست دارید Brawlhalla بازی کنید. این ممکن است برنامه بارز بازی ستایش شده نینتندو را نداشته باشد ، اما دارای یک روش مقایسه ای صاف برای مقابله با فعالیت جدی است – برای هر دو بازیکن راحت نیز مطابق با انواع بریده بریده در چهره شما قابل قبول است. همچنین این یک برنامه عملیاتی لیبرال دوست داشتنی دارد: همه بازیکنان در یک انتخاب متشکل از شش شخصیت بدون هیچ چیز پذیرفته می شوند و شما می توانید با معاملات خرد یا پول نقد خریداری شده در بازی بیشتر خرید کنید.

 1. پررنگ

توجه کنید توسط NEW YORK TIMES

مجله نیویورک تایمز

بهترین زمان برای ورزش

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: تعقیب وحوش همکاری

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One

صرف نظر از اینکه شما هرگز بازی های تعقیب کننده سایر جانوران جامعه مانند سری Monster Hunter را انجام نداده اید ، Dauntless در واقع ایده آل ترین روش برای شروع است. سپس از یک دایره مرکزی مشابه برای پایین آوردن جانوران گالیات استفاده می کند ، در آن مرحله با استفاده از قطعات آنها برای ایجاد تجهیزات برای پایین آوردن حتی حیوانات هیولا ، با این حال همه اینها را با چارچوب هایی که متفاوت نیستند قابل قبول تر می کند

سایت www.pcmag.com هم تعدادی بازی کامپیوتر رایگان معرفی کرده است.

 1. والورنت

شخصیت های دلاور

مرتب سازی: تیرانداز مقدس تاکتیکی

مرحله: رایانه شخصی

این تیرانداز فوق العاده قدرتمند از سازندگان League of Legends مقدسانی را که برانگیخته شده اند با ساعت بزرگ با قدرت های بزرگ و شخصیت های شگفت آور بزرگتر به چند نفره Counter-Strike-propelled پیوند می زند. تماشای گوشه های خود و پی بردن به راهنما تقریباً به اندازه انتخاب ثانیه ایده آل برای آزاد شدن لعنت فوق العاده در گروه دشمن قابل توجه است. هنگامی که شروع به بازی می کنید ، برای تعیین افسانه های Valorant لحظه ای پذیرش خواهید داشت و می توانید با تکمیل قراردادهای آنها یا پرداخت هزینه تراکنش های خرد یکبار ، موارد بیشتر را باز کنید. سپس ، در آن مرحله در اکثر موارد آرایش وجود دارد ، با این حال شما به طور کلی می توانید به موارد ضروری پایبند باشید و به سادگی فعالیت تیراندازی تا استخوان را بدون هیچ چیز ارزیابی کنید.

 1. آخرین فانتزی 14
دانلود بازی final fantasy

یکی از بهترین بازی های رایگان برای کامپیوتر

کلاس: MMORPG

مراحل: PC ، PS4 ، PS5

صرف نظر از اینکه شما از علاقه مندان به سری Final Fantasy باشید ، یک شیطان WoW قبلی است که به دنبال علاقه بعدی شما است ، یا به سادگی یک متعصب از جهان فوق العاده روایت و جذاب است ، شما لیاقت این را دارید که به Final Fantasy 14 نگاه کنید. در حالی که کل بازی Final Fantasy 14 مجاز به بازی نیست ، این دو ماده منحصر به فرد A Realm Reborn و اولین تولید آن را با هم در یک نسخه مقدماتی رایگان با محدودیت های ناچیز ارائه می دهد. این شامل هیچ نقطه توقف در زمان و یا نیازهای عضویت نیست ، بنابراین شما می توانید به همان اندازه که لازم است وقت بگیرید و هزینه ای را از داستان خارج کنید. به سادگی ما را خطا نکنید در صورتی که وقتی مواد اولیه را به پایان می رسانید برای کارت شارژ خود تلاش می کنید – با این وجود رسیدن به آن زمان زیادی را می طلبد.

 1. ندای وظیفه Warzone
ندای وظیفه وارزون رایگان دانلود

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

کلاس: نبرد رویال

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One

تعهد در دست Warzone اولین نیکول سری در مبارزات رویال سیب نیست ، با این حال بهترین است – به طور موثر جایگاه خود را در بهترین بازی های رایگان کسب می کند. با وجود این که ذاتاً ابتدا به Call of Duty: Modern Warfare و پس از آن Black Ops: War Cold پیوسته ایم ، Warzone کاملاً رایگان و در تمام مراحل کاملاً رایگان قابل پخش است. حالت های اصلی آن به شما اجازه می دهد تا به راهنمایی که از قطعات قابل توجه Call of Duty کار می کند ، رجوع کنید ، به دنبال غارت و مبارزه نزدیک با همراهان خود باشید. Loadout Drops حتی به شما امکان می دهد کالاهای # 1 خود را از حالت استاندارد چندنفره به ارمغان بیاورید ، و Gulag به شما این امکان را می دهد که حتی پس از بیرون آمدن ، با جهت خود دوباره به مسابقات بپردازید. این یک بازی زرنگ و دانا و تمیز است که هم در Call of Duty و هم در مبارزه با رویال ها پذیرفته شده است ، اما لازم نیست علاقه مند به درک هر دو باشید.

 1. Summit Legends

مرتب سازی: نبرد رویال

مرحله: PC ، PS4 ، Xbox One

Peak Legends یک رویال مبارزه نرم و مارگارین از گروهی است که Titanfall 2 را برای شما به ارمغان آورد. علاوه بر بازی های تیراندازی Respawn Entertainment ، Apex Legends علاوه بر این قصد دارد کلاس را با کاهش تعطیلات در مسابقات و یک چارچوب جذاب برای بازگرداندن کلاس ، مدرنیزه کند. گروهان افتاده همه اینها و چیدمان مقدسین (“افسانه ها” در گفتار بازی) کاملاً واضح ترین انحرافی است که ما طی سالها بازی کرده ایم و هرکدام دارای ظرفیتهایی هستند که برای جداسازی آنها ضمن حفظ تأکید بر بازی با اسلحه ، کارهای لازم را انجام می دهند. شما یک تعداد گزینه برای بازی های رویال مبارزه دارید ، اما برای علاقه مندان به فعالیت تیراندازی روان ، Apex را شکست نمی دهد.

 1. تعیین مجدد 2: نور جدید
دانلود بازی رایگان سرنوشت ۲

یکی از بهترین بازی های رایگان ما

نوع: تیرانداز آنلاین غارتگر

مراحل: PC ، PS4 ، Xbox One

شما نمی توانید همه Destiny 2 را بیهوده بازی کنید ، با این وجود می توانید بازبینی قابل توجهی از محتوای بازی را انجام دهید. بدون شک ، در مورد اینکه چه قسمت هایی از بازی برای همه قسمت های اصلی Destiny 2: New Light قابل دسترسی است و چه قطعاتی را برای خرید پاس های اضافی نیاز دارید ، تا حدودی گیج کننده است. با این حال ، اجازه ندهید که مانع آن شوید ، زیرا Destiny 2 هنوز بهترین فعالیت تیراندازی است که امروز می توانید با آن روبرو شوید ، و New Light بار عظیمی از آن را به شما تحمیل می کند. شما می توانید از طریق ماموریت ها در یک بازیکن یا مرکز بازی کنید ، می توانید تمام تمرینات Crucible PvP را انجام دهید ، می توانید مناطق فوق العاده گشت در جهان باز را بررسی کنید. شما باید برای حفظ وضعیت فعلی و تمام تمرینات و بازیهای آخر بازی آخر تسویه حساب کنید ، با این حال تا آن زمان ساعات زیادی را به بازی اختصاص داده اید.

 1. تأثیر گنینشین

طبقه بندی: تجربه جهان آزاد

مراحل: PC ، PS4 ، Android ، iOS

دنیای کاملاً باز و مملو از چشم اندازهای دوست داشتنی ، دشمنان افراطی برای زنده ماندن و شخصیت های جدید و سرگرم کننده برای همکاری ، همه فوراً به افزایش Genshin Impact کمک کرده اند تا به نقطه اول این لیست نزدیک شود. این فضای باز و واکنش پذیری اساسی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را می گیرد و آنها را با یک چارچوب نبرد روان و کامل که به دلیل فعالیت های انیمیشنی زنده می شود ، می شکند. در واقع ، در صورتی که قلب خود را برای باز کردن شخصیت ها یا چیزهای خاص مشخص کنید ، اجزای gacha با خوشحالی جریان نقدی اختیاری شما را می خورند. خوشبختانه ، شما می توانید با خیال راحت همه اینها را نادیده بگیرید و هنوز هم به راحتی با داستان در گروه مرکز خود بازی کنید.

 1. چارچوب

کلاس: فعالیت آنلاین

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One

بازی های اینترنتی که حداقل پنج سال دوام آورده اند امروزه واقعاً باورنکردنی نیستند ، با این حال Warframe یک تفاوت اساسی در میان این چارچوب تحسین شده دارد: به نظر می رسد روزهای برجسته آن در میان سایر بازی های رایگان در مقابل آن قرار داشته باشد. دور نینجاهای فضایی غیرمعمول که بطور قابل توجهی با دشمنان عجیب و غریب بیشتری مبارزه می کنند ، به سادگی ادامه می یابد – ابتدا با انواع مختلف سالن های تولید شده به طور تصادفی ، سپس در آن مرحله با جهان جدید باز برای بررسی ، و در حال حاضر حتی همه حمل و نقل های حمل و نقل از جمله هر نوع جنگ Warframe. Warframe احتمالاً بهترین زمانی است که می توانید در هر بازی امروز ، رایگان یا غیر رایگان داشته باشید. نگران نباشید ، قسمت خشن تمرینات پس از آموزش ، جایی که در واقع مرتب می کنید چه کاری انجام می دهد ، قبل از ورود به گوشت اصلی ، شما را متحول کند.

 1. Fortnite
دانلود فورتنایت رایگان

طبقه بندی: ساخت و مبارزه رویال

مرحله: PC ، PS4 ، Switch ، Xbox One ، iOS ، Android

در شانسی که شما اکنون در مورد Fortnite نمی دانید ، من در واقع به نوعی فریب خورده ام. حالت بازی PvP با 100 بازیکن PUBG-esque از Epic Games مجاز است تقریباً در همه بازیها بازی کند – و این آغاز یک مرحله واقعی اجتماعی شده است. Fortnite به مرکز اجتماعی غیرممکن نمایشگاه های آهنگین ، اولین تریلرها و پایگاه های خانه های مجازی برای افراد در سراسر جهان تبدیل شده است. علاوه بر این حالت خلاقیت رایگان ، یک جامعه پولی ، محافظ موج حالت تجربه جهانی را نجات دهید و موقعیتی آرام را فراهم کنید که جمع آوری رویال را تسهیل کند ، با این وجود Battle Royale قلب تپنده ارواح Fortnite است. در شانس این که در Battle Royale به کمک نیاز دارید ، برخی از نکات Fortnite را با نام شما ذکر کرده ایم.

در حال جستجو برای موارد اضافی برای بازی هستید؟ در اینجا لیست بهترین بازی های رایانه های شخصی ما برای بازی در حال حاضر آورده شده است

منبع : www.gamesradar.com

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *