چه بازی کامپیوتری بخریم ؟ ۵ بازی شگفت انگیز !!


اگر به دنبال یک بازی رایانه ای خوب برای انجام هستید ، به جای مناسب رسیده اید. در این مرحله تعداد زیادی بازی ویدیویی وجود دارد که شما را سرگرم خواهد کرد و به شکلی دقیق توسط ژانر سازماندهی شده اند. کاربران Steam (و اگر اهل بازی PC هستید ، چگونه نیستید؟) باید به صفحه Steam Curator PCMag و Steam Discussion Group نیز مراجعه کنند. مرورهای ما در آنجا زندگی می کنند و همچنین چندین لیست موضوعی دارای عناوین بسیار مورد توجه.

پس می‌خواهیم در اینجا بدانیم چه بازی کامپیوتری بخریم ؟

لطفاً بدانید که این یک بررسی تاریخی از پیشگامانه ترین بازی های رایانه های شخصی نیست. اوه اوه مطمئناً ، Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اقدام جدید مبتنی بر پنهان کاری را تعریف می کند و سری Forza Horizon امتیاز نهایی مسابقات جهانی باز است ، اما آنها صرفاً بر اساس آن معیارها ، به این راهنما نرسیدند. به زبان ساده ، این مجموعه در حال گسترش عناوین سرگرم کننده است که باید در صورت داشتن دسکتاپ مخصوص بازی یا لپ تاپ مخصوص بازی خریداری کنید. (اینجا)

برای روشن کردن ، نیازی نیست که بازی ها در سال تقویم منتشر شده باشند تا بتوانند در این دوره شرکت کنند. هر بازی ای که هنوز در دسترس باشد و در صورت قرار گرفتن در برابر بهترین بازی های امروز عالی نیز شناخته شود ، واجد شرایط است. ما فکر می کنیم که این مفیدترین رویکرد برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد کدام یک از بازی های ویدیویی است که جای هارد دیسک رایانه شما را دارد و حتی اگر قیمت آنها در هنگام فروش Steam 85 درصد کاهش یابد ، قابل توجه نیستند.

همانطور که می‌دانید بازی‌های کامپیوتری بسیار درآمدزا هستند !


تدوین این راهنما کار کمی نبود. منتقدان داخلی و مستقل PCMag طی این سالها تعداد مسخره بازیهای رایانه ای را انجام داده اند ، بنابراین ایجاد معیارهایی برای ورود به آن ضروری بود. این چیزی است که ما به آن رسیده ایم. برای گنجاندن ، یک بازی باید توسط PCMag بررسی شده باشد ، همچنان برای خرید در دسترس باشد و امتیاز 3.5 ستاره یا بیشتر را دریافت کند.

اولین شرط اطمینان از این است که می توانیم بینش بیشتری در مورد یک بازی به شما بدهیم. بله ، این راهنما در هر ورودی بازی تا حدودی عمق دارد ، اما توانایی لینک دادن به یک بررسی کامل به نفع کسانی است که به دنبال برش عمیق تر هستند. نکته دوم که قبلاً به آن پرداختیم. نکته سوم نیاز به کمی تأمل داشت. ما نمی خواستیم رتبه بندی ستاره را آنقدر پایین تنظیم کنیم که تقریباً همه بازی های رایانه ای واجد شرایط راهنما باشند ، اما نمی خواهیم آنقدر ستاره را تنظیم کنیم که از بازی های با کیفیت B-tier مانند Dead Island و Split صرف نظر کنیم. /دومین. در حال حاضر ، 3.5 ستاره محیط خوشحال کننده است ، اما ، همانطور که بازی های بیشتری را بررسی می کنیم ، برای نگه داشتن لیست در اندازه قابل کنترل ، باید انتخاب بیشتری داشته باشیم.

حال چه بازی کامپیوتری بخریم را پاسخ خواهیم داد !

انتخاب های ما را کاوش کنید
در حال حاضر بیش از 150 بازی در این راهنمای بازی رایانه ای وجود دارد ، بنابراین ساده سازی امکان ناوبری برای فرماندهان خلاق ما از اولویت بسیار بالایی برخوردار است. بازی ها بر اساس ژانر بر اساس حروف الفبا گروه بندی می شوند و عناوین هر دسته به ترتیب حروف الفبا لیست می شوند. به سادگی یک ژانر را انتخاب کنید ، مثلا بازی های جنگی ، و صفحه به آن قسمت می رود. آسان!

متاسفانه دو بازی به دلیل حذف از لیست بازی های دیجیتال ، از این لیست حذف شده اند: Pro Evolution Soccer 2017 و The Walking Dead. این یک مسئله حفظ بازی است که توسعه دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که عناوین برای خرید در آینده وجود دارد.

علاوه بر این ، هنگام بازی کردن باید از امنیت رایانه خود اطمینان حاصل کنید. ما پیشنهاد می کنیم سری به بهترین VPN ها برای بازی ، یک سری از شبکه های خصوصی مجازی مورد آزمایش PCMag را بزنید. VPN نه تنها از جاسوسی در شبکه شما به افراد دارای سو ill نیت جلوگیری می کند ، بلکه ممکن است بتوانید آدرس IP خود را جعل کنید تا به بازی های کشورهای دیگر دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات در مورد سرویس های VPN که کمترین تأخیر را به جلسات بازی شما می افزایند ، بررسی های ما را کاوش کنید.


اگر شما یک بازی کنسول هستید که فکر می کند ما به دلیل PCMag بودن نسبت به بازی های PC تعصب داریم – حق با شماست! هنوز هم ، کارکنان ما بهترین گزینه های خود را برای PlayStation 4 ، Xbox One و Switch جمع آوری کرده اند. این جمع بندی ها به اندازه این مورد قوی نیستند ، زیرا PC دارای کتابخانه بسیار عمیق تری است و خوب ، این آمازون است.

اکنون بهترین بازی های رایانه ای را ارائه می دهیم تا بگوییم چه بازی کامپیوتری بخریم. لذت ببرید !

چه بازی کامپیوتری بخریم :

۱- Axiom Verge

مهندس تام هاپ ، كه به خاطر كار در EA Sports ‘Tiger Woods PGA Tour و NFL Street موسسات شهرت دارد ، از روند اصلی خارج شده و به دلیل فعالیت فعالیت اكتشافی (كه در اصطلاح دیگر به آن Metroidvania می گویند) شناخت فوق العاده ای پیدا كرد. این پلتفرمر 2D به بهترین قسمت های اسکرولرهای جانبی مثال زدنی مانند Castlevania: Symphony of the Night و Metroid می پیوندد تا برخورد تازه ای را برای تازه واردان کلاس و دامپزشکان آماده همان انتقال دهد. گفتن Verge یک عنوان سرگرم کننده است ، اما با این وجود ساختن اجزای داستان و سلاح های بیهوده تجربه یک قطعه را از بین می برد.

۲- Batman Arkham City

“به احتمال زیاد X را ترجیح دادید ، Y را دوست خواهید داشت!” ممکن است کمترین گرامرفتار تحسین اساسی باشد ، اما در بعضی مواقع همه موارد دیگر باید نادیده گرفته شوند. بنابراین اینجا می رود: اگر از Batman: Arkham Asylum لذت بردید ، Batman: Arkham City را دوست خواهید داشت. طراح Rocksteady Studios همه چیز را از پناهندگی بدست می آورد (جنگ هیجان انگیز ، صداپیشگی باورنکردنی) ، اما پیشرفت بسیار کمتری را به همراه دارد. این باعث می شود شرکت تابعه Arkham City ، با این وجود بازی به اندازه کافی تحت فشار قرار گرفته است و به عنوان یکی از بهترین بازی های فعالیت PC باقی مانده است.

۳- ‌Bayonetta

Bayonetta اصلی یکی از بهترین بازی های اکشن است که تاکنون ساخته شده است و به راحتی در کنار کلاسیک های ژانر مانند God Hand ، Devil May Cry 3 و Ninja Gaiden Black قرار دارد. این ویژگی دارای عملکرد انفجاری است ، و قدرت ترکیبی شما را در برابر هر موجود الهی در کتاب خوب آزمایش می کند. با وجود عملکرد ضعیف Bayonetta در PlayStation 3 ، این پورت PC بسیار عالی است. این عملکرد را با نرخ فریم جامد و طیف وسیعی از وضوح غیر معمول ارائه می دهد ، که این نسخه را به یک تجربه قاتل فرشته قطعی تبدیل می کند.

4- Carrion

Carrion یک platformer 2D مانند Metroid است که توسط Devolver Digital منتشر شده است و در آن شما به عنوان انگلی و وحشتناک بازی می کنید. این عبارت شامل تمام اطلاعاتی است که شما برای درک دقیق نحوه عملکرد بازی رایانه نیاز دارید. این ژانر وجود دارد: platformer 2D مانند Metroid. پس از آن موضوع اصلی وجود دارد: بازی به عنوان انگلی و وحشتناک. سرانجام ، دامنه و سبک بازی وجود دارد: منتشر شده توسط Devolver Digital. به عبارت دیگر ، Carrion یک پلتفرمر کاملاً سبک و مستقل و مستقل با خشونت های خونین است.

5- DarkSiders 3

آرایش Darksiders ، ارزیابی مجدد خیالی از اواخر آخرالزمان مسیحی است که به دنبال بدبختی های چهار سوار آخرالزمان ، با یک منحنی برمی گردد. با Darksiders III ، شما مسئولیت خشم عصبانی و پرخاشگری را که عهده دار گرفتن هفت گناه مرگبار است ، به عهده می گیرید. فیوری مجهز به یک تازیانه تیز و چابکی شیطانی است ، آثار موجود در دنیای پیشرفته را بررسی می کند و در یک آب و هوای متروک و متروئید خطرات را از بین می برد. چارچوب جنگ دارای چند مشکل است ، به عنوان مثال یک دوربین مشکوک و انبوهی گیج کننده که مانع این تجربه می شوند. همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، Darksiders III یک بازی جذاب فعالیت است که اگر سوژه از شما بخواهد باید آن را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *